Zoekertjes


18/10/2009

Grote belangstelling voor honderdste boekenmarkt Ajuinlei

Standhouder Astère Allaert speciaal in de bloemen gezet

Reeds 0 reacties | reageer zelf

Gent - Beter weer had de honderdste editie van de tweedehandsboekenmarkt op de Ajuinlei niet kunnen wensen. Onder een stralende herfstzon kwamen ook burgemeester Daniël Termont en schepen van Markten Mathias De Clercq de initiatiefnemers en de standhouders feliciteren. Marktmeester Thierry Bonnaffé en de dekenij Sint-Michiels kregen applaus. De boekenmarkt is een kwaliteitsvolle aanwinst voor het Gentse marktleven en vervult perfect ook haar sociale rol. De boekenmarkt veroverde vlug haar plaats in het Gentse wandelcircuit op zondag. Standhouder Astère Allaert werd speciaal in de bloemen gezet.

Hij schenkt de opbrengst van de verkoop van boeken immers weg aan het goede doel. Hij kon al 13.000 euro weggeven, onlangs nog een deel aan de voedselbank van Deinze, maar het geld ging ook al naar kleinere initiatieven in ontwikkelingslanden.

Hij is nog niet van plan ermee op te houden, want de boeken blijven van alle kanten binnenstromen zegt hij. De andere standhouders zijn ofwel mensen die hun boekenkasten opruimen, boekenliefhebbers en ook wel een deel handelaren.

Voor de honderdste editie werden ook witte ballonnen opgelaten en vloeide er Gentse tripel. 

DSCN0150 DSCN0153

 Karel Van Keymeulen

Geplaatst in categorie: Samenleving
|
|
|

Debatteer mee

Grote belangstelling voor honderdste boekenmarkt Ajuinlei

Mijn Correspondent

Zoek een andere gemeente
Uw mening

Volgens SP.A moet iedereen een pensioen krijgen dat drie vierde bedraagt van het laatste loon.

Gelooft u in dat plan?
Ja
Nee
Uitslagen en klassementen


  • Zoek en vind de uitslagen en klassementen van 11 verschillende sporten.
  • In totaal brengt onze professionele uitslagencentrale maar liefst 850 reeksen online.
Hoe scoort uw gemeente?

Benieuwd hoe uw burgemeester scoort?

Of vul de postcode van uw (hoofd)gemeente in:


Kijk, vergelijk en geef je mening! Doe de test: Wat is jouw ideale gemeente? Beluister het interview met jouw burgemeester
Radio Nostalgie
Nieuws uit de buurgemeenten
Klik op een