Zoekertjes


05/03/2008

UGent stopt campagne op vraag van Jacques Rogge

GENT - De UGent heeft een deel van haar jaarlijkse Durf Denken-campagne ingetrokken op vraag van IOC-voorzitter Jacques Rogge.

Onder het motto 'Durf Denken' verschenen begin deze week her en der beelden van de Olympische vlag met de vijf ringen, met het opschrift Darfur 2020. Daar kon het Olympisch Comité niet mee lachen, en de rest van de Darfur-campagnebeelden werd geschrapt.

'Ons reclamebureau Saatchi&Saatchi had nochtans van het BOIC (de Belgische afdeling van het IOC) toestemming gekregen om de Olympische ringen te gebruiken, maar het IOC bleek het daar niet mee eens', zegt Tom De Smedt van UGent. Zelfs IOC-voorzitter Jacques Rogge - eredoctor van de UGent - werd ingeschakeld om de campagne te stoppen. Een auteursrechtelijke kwestie, ook.

'Het IOC waakt zeer strikt over het gebruik van de Olympische ringen', zegt De Smedt. 'Rogge heeft geen inhoudelijk commentaar gegeven, het gaat hem louter om het gebruik van die ringen.' De rest van de Durf Denken-campagne gaat overigens door zoals gepland.



|
|
|
Mijn Correspondent

Zoek een andere gemeente
Uw mening

Volgens SP.A moet iedereen een pensioen krijgen dat drie vierde bedraagt van het laatste loon.

Gelooft u in dat plan?
Ja
Nee
Uitslagen en klassementen


  • Zoek en vind de uitslagen en klassementen van 11 verschillende sporten.
  • In totaal brengt onze professionele uitslagencentrale maar liefst 850 reeksen online.
Hoe scoort uw gemeente?

Benieuwd hoe uw burgemeester scoort?

Of vul de postcode van uw (hoofd)gemeente in:


Kijk, vergelijk en geef je mening! Doe de test: Wat is jouw ideale gemeente? Beluister het interview met jouw burgemeester
Radio Nostalgie
Nieuws uit de buurgemeenten
Klik op een