Een bijzondere, maar regenachtige avond in de Henegouwenstraat
dodi
|
|
|
|
Gent - Een tiental winkels van de Henegouwenstraat sloegen voor het eerst de handen in elkaar om een bijzonder avondevenement op het getouw te zetten. Late Evening Shopping, met overdekte eet- en dranktentjes op straat, met een fanfare, met levende modellen in een lingeriewinkel, en zoal meer.
Kon bijzonder gezellig geweest zijn, zeker op een winterse avond, als het donker al vroeg op de avond komt, maar helaas treiterde de regen het initiatief.
Er mochten dan wel 7.000 uitnodigingen verstuurd zijn, de champagne, Filliers, en Roomer mocht dan wel voor het grijpen staan, de opkomst was eerder gering, en dat was de schuld van de regen.
Spijtig, want bij Lineos stonden Bene en Steffi in lingerie van La Perla en Valery Prestige elkaar te fotograferen in de etalage, en daar rechtover bij de gekende handtassenzaak Sevens stond studente Maël Schamp mooi te wezen in een engelachtige jurk van Pieter Coene, hoofd van de mode-akademie van Gent.

Sarah De Ganck en Griet Troch, alletwee in prachtig zwart en rood, deelden dan weer exemplaren uit van de nieuwe versie van Cityzine, een handig pocketgidsje met goede shopping- en restaurantadressen in Gent: 'Het mag dan inderdaad wel miezerig weer zijn, van de mensen die toch kwamen opdagen hoorden we alleen maar positieve reacties', zo klonk het.
Het publiek kreeg gratis bonnetjes voor zeven drankjes of hapjes, en wie er champagne bij wilde, betaalde 6 euro extra, maar die gaat naar het kinderkankerfonds.