U bent hier: Home » Anderlecht
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Het Brusselse parket heeft woensdag celstraffen van één jaar geëist tegen twee Engelsen die betrokken zouden geweest zijn bij de uit de hand gelopen betoging aan het gesloten vluchtelingencentrum 127b... Lees meer »
Het Hard Rock Café dat eind mei op de Grote Markt opent, zal een Belgisch tintje hebben. Er komen instrumenten van Belgische groepen aan de muur én er worden gerechten van hier geserveerd. 'Het wordt ... Lees meer »
Een debat over extreemrechts aan de ULB, met de controversiële Franse journaliste Caroline Fourest, is dinsdagavond verstoord toen tal van aanwezigen beledigingen slingerden naar het hoofd van Fourest... Lees meer »
De correctionele rechtbank te Brussel veroordeelde gisteren Patrick Beerens en Cathy V. tot respectievelijk een celstraf van 10 maanden en 18 maanden, telkens met 9 maanden uitstel. Beiden werden schu... Lees meer »
In het Brussels Gewest zijn door het Federaal Agentschap voor de Veiligheid van de Voedselketen (FAVV) tot nu toe 21 controles op nachtwinkels uitgevoerd. In 5 gevallen werd er een proces-verbaal opg... Lees meer »
Niets nieuws in het Astridpark. Anderlecht wint nog maar eens een topper, het wordt bijna een gewoon... Lees meer »
Artikel geplaatst in Sport
Behrang Safari zag er zondag met de hele Anderlecht-verdediging niet goed uit bij de tweede tegengoa... Lees meer »
De 32ste Midwinterloop in Watermaal-Bosvoorde, waarvoor ondanks de koude toch nog 1.300 deelnemers a... Lees meer »
Anderlecht in je Facebook nieuwsfeed?
Uw Correspondent
E-mailadres
Postcode
E-mailadres is niet geldig.
E-mailadres is verplicht.
Postcode is verplicht.
Postcode is niet geldig.
Nieuwsbrief
Bedankt. We hebben uw inschrijving goed ontvangen. Je kan jouw inschrijving op elk moment wijzigen door te surfen naar www.nieuwsblad.be/registratie.
Inspiratie nodig voor valentijn? In elke stad zijn er wel adresjes die hoger da...
"11/20: Restaurant van een interessant niveau"
"Klein, intiem restaurant. Vriendelijk & behulpzaam personeel. ..."
BRUSSEL - Om de drukke Naamsepoortwijk nieuw leven in te blazen, hebben de geme...
"Dit adresje dat meer bio dan bourgeois is, is zo discreet e..."
"Leuke, gezellige zaak: de lekkere koekjes van Dandoy en de the..."
De lange Kasterlindenstraat in Sint-Agatha-Berchem is goed voor een kleine tijd...
"Kooklessen, degustatiecursussen, wijnconferenties, wijnreiz..."
"Mooi decor en gezellig ondanks de immense ruimte. Wat de bedie..."
"Een leuk concept, die gezamenlijke tafel. En de geur van vers..."
De Brusselse politie heeft een minderjarige opgepakt omdat hij bij een vrouw probeerde in te breken. Hij is amper 17 maar stond al bekend voor niet minder dan 69 andere feiten. 'Die jongeren lachen on... Lees meer »
De correctionele rechtbank in Brussel veroordeelde gisteren Patrick B. uit Geraardsbergen en CathyV. uit Evere tot respectievelijke celstraffen van 10maanden en 18maanden. Beiden werden schuldig bevon... Lees meer »
Voor de correctionele rechtbank in Brussel verscheen gisteren de 25-jarige Mohamed Grida op beschuldiging van diefstal van kledingstukken ten nadele van JBC in Vilvoorde. Het openbaar ministerie eist ... Lees meer »
De socialistische vakbond (ABVV) en de liberale bond VSOA roepen het personeel van de Brusselse - openbare - ziekenhuizen in het Iris-netwerk om te staken op 13februari. Ze protesteren tegen de statut... Lees meer »
Om de drukke Naamsepoortwijk nieuw leven in te blazen, hebben de gemeente Elsene, het gewestelijk handelsagentschap Atrium en lokale handelaarsverenigingen een actieplan gelanceerd met onder meer open... Lees meer »
Radiozender FM Brussel is op zoek naar 'het sporthart van Brussel'. Dat is volgens de stadszender de club waar sporten het leukst is, of de club die van Brussel een betere stad maakt. De zender beloof... Lees meer »
Dossiers
Raadpleeg alle dossiers »
Verenigingen
Verenigingen en scholen uit Anderlecht
Gemeente Info
Inmemoriam.be
Het personeel van Electrolux kreeg dinsdag voor de eerste keer informatie over de gevolgen van de sluiting van het Europese hoofdkwartier in Evere, waar 161 mensen tewerkgesteld zijn. Lees meer »
De socialistische en liberale bond roepen het personeel van de (vijf) Brusselse - openbare - ziekenhuizen in het Iris-netwerk om te staken op 13februari. Ze protesteren tegen de statutaire benoeming v... Lees meer »
Tientallen niet-begeleide minderjarige vreemdelingen, vooral van Noord-Afrikaanse afkomst, slapen bij deze koude in de straten van Brussel. Dat klagen vijftien organisaties, verenigd in Menamo, aan. D... Lees meer »
Twee maanden na de lancering zet de Hogeschool-Universiteit Brussel (HUB) haar winteractie voor de inzameling van kledij en dekens stop. Koffie, suiker, zeep en medicijnen zijn wel nog steeds welkom. Lees meer »
Themapark Mini-Europa en het waterpark Océade zullen mogelijk van de Heizel verdwijnen in 2013. Volgens eigenaar Thierry Meeùs stuurt de stad Brussel daarop aan. Het stadsbestuur laat weten dat nog ni... Lees meer »
De werknemers met een gemiddeld loon of meer, geven elk jaar 1,1 miljard cadeau aan de pensioenkas: bijdragen waarvoor ze niets terug krijgen. Lees meer »
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot