U bent hier: Home » Herne
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Verkiezingen Herne Welke partijen hebben hun lijst al bekendgemaakt voor de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober 2012? Lees hier al het verkiezingsnieuws uit Herne.
Met de voorstelling van nog eens vier nieuwe kandidaten, zitten ze bij de CD&V van Herne al aan acht nieuwe gezichten op hun lijst voor de komende gemeenteraadsverkiezingen. Na de jongeren is het nu d... Lees meer »
Artikel geplaatst in Gemeenteraadsverkiezingen 2012
De deputatie van de provincie geeft in totaal 2,26miljoen aan verschillende huisvestingsmaatschappijen voor de bouw van sociale huurwoningen. Behalve de 630.000euro voor de projecten in Halle en Alsem... Lees meer »
'Ongericht enthousiasme' is een cabarettrio waar onder andere Hernenaar Kevin Bellemans deel van uitmaakt. Dit vrolijke trio bracht op vrijdag 11 mei de show waarmee ze de Nederlandse wedstrijd 'de Ca... Lees meer »
Dieven hebben in de nacht van zondag op maandag ingebroken in twee woningen in het gehucht Kokejane. Van een woning langs de Van Cauwenberghelaan werd achteraan het schuifraam opengebroken. In de woni... Lees meer »
In het kader van haar verkeersbeleid kondigt de politiezone Pajottenland (Bever, Herne, Galmaarden, Lennik, Gooik en Pepingen) deze maand snelheidscontroles met anoniem voertuig aan. Lees meer »
Kevin Walders zorgde in het voor de verrassing bij de tweedejaars waar de Hernenaar van Onder Ons Pa... Lees meer »
Artikel geplaatst in Sport
Kenny Van Braeckel brak de koers open. De ex-prof vond in Kevin Van De Keer en Christophe Verhaegen ... Lees meer »
Joaquim Durant past voor Brussel-Opwijk. Lees meer »
Uw Correspondent
E-mailadres
Postcode
E-mailadres is niet geldig.
E-mailadres is verplicht.
Postcode is verplicht.
Postcode is niet geldig.
Nieuwsbrief
Bedankt. We hebben uw inschrijving goed ontvangen. Je kan jouw inschrijving op elk moment wijzigen door te surfen naar www.nieuwsblad.be/registratie.
Pasta, pizza of pesto: deze vijf adresjes vallen in de smaak bij de bezoekers van ...
"In een historisch gebouw in het centrum van Leuven bereidt ..."
"Het eten is hier altijd lekker en verzorgd, maar er ontbreekt ..."
Spreek jezelf alvast moed in, want deze zomer zijn felgekleurde lippen helemaal in...
"Aanbevolen: restaurant van een interessant niveau"
"Beproefd concept maar het blijft er leuk ontbijten in de leuke..."
Elke Belg weet dat de wondere wereld van bier meer te bieden heeft dan een frisse ...
"Roland Debuyst heeft deze voormalige gastronomietempel overgen..."
"Blues, jazz en soul baby. Je kan er eerst nog lekker eten, dan..."
Een kapper vinden die je vertrouwt? Geen sinecure. Maar deze kapsalons staan wel m...
"Het is niet altijd evident om de keuken van een hotel te le..."
"Hier kom je met een kapsel buiten dat helemaal jouw zin is. Ze..."
Met een MEGA-fuif en MEGA-terugkomdag leert Politiezone Pajottenland jongeren op een verantwoorde manier uitgaan. Lees meer »
Op 14 oktober zal CD&V Herne een aantal nieuwe kandidaten aanbieden op de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober 2012. Vandaag worden de eerste vier nieuwe kandidaten voorgesteld: Michaël Schoukens,... Lees meer »
Wie geen inspiratie heeft voor moederdag, kan zijn of haar moeder verrassen met een mand vol 'Lekkers uit Het Pajottenland', vol met authentieke en smaakvolle producten. Bij een mand vanaf 15euro zit ... Lees meer »
De CD&V van Herne trekt in oktober met vier nieuwe en vooral jonge kandidaten naar de kiezer. Het kwartet is actief in het sociaal leven van de gemeente. Lees meer »
Intercommunale Haviland deelt tijdens de afvalpreventieweek 80.000 hondenpoepzakjes uit in 18 gemeenten in het Pajottenland. Baasjes die zich niet aan de regels houden, krijgen een waarschuwing of een... Lees meer »
Twee snelheidsduivels die zich in het Pajottenland op de snelweg waanden, zijn veroordeeld tot een geldboete van 220 euro en een rijverbod van 10 dagen. De eerste overtreder was een student die op 15 ... Lees meer »
Dossiers
Raadpleeg alle dossiers »
Verenigingen
Verenigingen en scholen uit Herne
Gemeente Info
Inmemoriam.be
Toen Bunny exact een jaar geleden werd voorgesteld aan de dorpsbewoners van Herfelingen, bleken die daar niet onverdeeld gelukkig mee te zijn. Het oranje konijn werd door nogal wat mensen meewarig bek... Lees meer »
Toen dieven gisteren rond 3uur het slot van de voordeur van een woning in de Breemstraat wilden afbreken, begonnen de bewoners te roepen. De daders sloegen op de vlucht. (ssj) Lees meer »
Pajottenland+ organiseert tijdens de 'lente van het Pajottenland' verschillende volksavonden onder de noemer 'Plezant Staminee'. Op zaterdag 28 april was het de beurt aan het café de Zoete Inval te He... Lees meer »
Op donderdag 26 april stond de eerste opvoedingsavond in Herne gepland, met als thema ‘meehelpen opvoeden van je kleinkind’. Grootouders nemen steeds meer een taak op in de opvang van kleinkinderen. E... Lees meer »
In de nacht van donderdag op vrijdag tussen 0.40 en 1.30uur is achteraan een woning een fiets gestolen. (ssj) Lees meer »
Dieven hebben woensdagnacht om 1.15 uur de achterdeur van een huis in de Barakkendries opengebroken. Het alarm luidde, en in hun vlucht hebben ze in de keuken nog een boekentas kunnen stelen. Daarin z... Lees meer »
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot