U bent hier: Home » Zaventem
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Zavo wordt een nog groenere school. De school startte rioleringswerken rond het gebouw in de Hoogstraat in Zaventem. 'Daar hebben we ondergronds enkele waterreservoirs laten aanleggen', zegt Yvan De B... Lees meer »
De polyvalente zaal in het Atheneum daverde tijdens de KIds Disco even op haar grondvesten. DJ Chris zette de tent in vuur en vlam. Enkele jongeren toonden over heel wat danstalent te beschikken. Nadi... Lees meer »
Hoewel het al enkele dagen flink vriest en het water al redelijk bevroren is, wordt er steeds meer gedacht om de schaatsen aan te trekken en zich op het ijs te begeven.“Het ijs is op dit moment nog on... Lees meer »
Artikel geplaatst in Nieuwsflits
Het nieuwe cultureel centrum oogt hypermodern en is welgekomen voor cultuurminnend Zaventem. Maar niet iedereen is even opgezet met de komst. Buurtbewoners vrezen dat het nieuwe centrum parkeerproblem... Lees meer »
Het gemeentebestuur van Zaventem lichtte de plannen van het nieuwe cultureel centrum toe. Dat oogt zeer fraai. Buurtbewoners vrezen wel meer mobiliteitsproblemen. Lees meer »
De Zaventemse coach Peter Verspecht begraaft de strijdbijl nog niet in de titelstrijd, maar ook na d... Lees meer »
Artikel geplaatst in Sport
Manager Demessemaeker haalde na afloop opgelucht adem. ‘Met een gelijkspel had ik best kunnen leven.... Lees meer »
Tom Deliens is aan zijn vijfde seizoen toe bij Nossegem, de derde club in Zaventem. ‘Met de komst va... Lees meer »
Zaventem in je Facebook nieuwsfeed?
Uw Correspondent
E-mailadres
Postcode
E-mailadres is niet geldig.
E-mailadres is verplicht.
Postcode is verplicht.
Postcode is niet geldig.
Nieuwsbrief
Bedankt. We hebben uw inschrijving goed ontvangen. Je kan jouw inschrijving op elk moment wijzigen door te surfen naar www.nieuwsblad.be/registratie.
Voor het 22ste jaar op rij werd de beste vrouwelijke chef van België bekro...
"Aanbevolen: restaurant van een interessant niveau"
"Patrick en Laurant - de leuke uitbaters van dit kleine restaur..."
LEUVEN - Het blijft nog even koud, zo ook in de stationstunnel. Die geldt als e...
"Cafe dat sinds 1988 amper verandert is, echt voor de Leuvenaar..."
"One of the favourites of my wife. Ook voor alle leeftijden"
Met dit vriesweer heeft een mens al eens behoefte aan een knisperend haardvuur....
"Stef Vervoort bereidt fijne, evenwichtige gerechten waarmee..."
"Uniek in Leuven door zijn bagels, in alle smaken."
"Hier hebben ze echt wel een enorm assortiment aan juweeltjes ..."
De Chiro van Sint-Stevens-Woluwe en de dorpsraad van Sint-Stevens-Woluwe organiseren op 5februari hun jaarlijks witlooffestijn. Deze 26ste editie vindt plaats van 12 tot 15 uur in zaal Ons Huis aan he... Lees meer »
Aan de Excelsiorlaan vatte gisterochtend een grote batterij vuur in een gebouw. De brandweer kon de batterij snel ontkoppelen en het brandje blussen. De schade bleef beperkt. (rdb) Lees meer »
Met heel wat vertraging zijn de werken aan de Mechelsesteenweg in Sterrebeek deze week gestart. De nutsmaatschappijen zijn begonnen met de aanleg van leidingen tussen de Derscheidlaan en de Tramlaan. ... Lees meer »
De gemeentelijke sporthal van Zaventem is omgevormd tot theaterzaal. Vanavond gaat daar de ‘Sabena-musical' in première. Van een leien dakje ging dat echter allemaal niet. Doordat een arbeider gewond ... Lees meer »
De veertienjarige Kaan Bilgiç uit Sterrebeek sleepte in 2012 al zijn eerste prijs in de wacht. De sportraad kende hem de prijs van 'Uitzonderlijke prestatie 2011' toe. Kaan speelt tennis bij tennisclu... Lees meer »
Op de Ikaroslaan is gistermiddag een container in brand gevlogen, wellicht nadat voorbijgangers er een sigaret in hadden gegooid. Het vuur was snel geblust. (rdb) Lees meer »
Dossiers
Raadpleeg alle dossiers »
Verenigingen
Verenigingen en scholen uit Zaventem
Gemeente Info
Inmemoriam.be
De supporters van derdeklasser KVW Zaventem kunnen vanaf volgend seizoen plaatsnemen in een gloednieuw stadion. De voetbalclub krijgt een tribune met 2.250 staanplaatsen en 750 zitjes. Lees meer »
De nationale staking heeft ook de luchthaven van Zaventem getroffen, zij het in beperkte mate. 'We hadden meer overlast verwacht', zegt woordvoerder van Brussels Airport Jan Van der Cruysse. 'Enerzijd... Lees meer »
De brandweerkorpsen van Vilvoorde, Zaventem en Brussels Airport gebruiken voortaan blindenstokken. Die helpen hen om slachtoffers op te sporen wanneer ze door de felle rookontwikkeling niets meer kunn... Lees meer »
Aan de rotonde van de Vilvoordelaan, net onder de brug van de A201 naar de luchthaven, vloog gisteren rond 7.45uur een wagen in brand. De brandweer had het vuur snel onder controle, maar de auto brand... Lees meer »
Voor de correctionele rechtbank in Brussel moesten gisteren zes Roemenen zich verantwoorden voor diefstallen. De bende had het vooral gemunt op sigaretten en parfum. Vier leden gaven verstek. Lees meer »
Woensdag ochtend omstreeks 7.45u vloog een wagen in brand ter hoogte van de rotonde aan de Vilvoordelaan, net onder de brug van de A201 naar de luchthaven.De wagen brandde volledig uit, wat zorgde voo... Lees meer »
Artikel geplaatst in Brandweer
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot