U bent hier: Home » Zemst
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Verkiezingen Zemst Welke partijen hebben hun lijst al bekendgemaakt voor de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober 2012? Lees hier al het verkiezingsnieuws uit Zemst.
Zondag 13 mei 2012 werd Moederdag gevierd, en dat wilden de VIPS (Vrouwen in de Politiek - CD&V Zemst) niet onopgemerkt laten voorbijgaan. Om 14 uur stipt zorgden twee ploegen van de 'VIPS' voor een '... Lees meer »
Artikel geplaatst in Cultuur, Senioren
In de Zemste parochies kunnen kinderen elke week hun eerste communie doen. Door een goede spreiding van de communicanten is het probleem van een overvolle kerk opgelost. Tijdens de communievieringen b... Lees meer »
Artikel geplaatst in Cultuur
De fusiegroep Verhaeren Kembo meldde gisteren dat het zijn administratieve zetel wil vestigen in Mechelen. Het gaat om een fusie van de kantoren Verhaeren in Zemst en Kembo in Dessel. De groep stelt m... Lees meer »
Hoewel er vier speeldata zijn, zijn de opvoeringen van "De Golf" in de parochiezaal van Zemst zo goed als uitverkocht. Niet minder dan 17 jonge acteurs uit Zemst brengen een verhaal dat voor pittige g... Lees meer »
Artikel geplaatst in Vereniging, Jeugd, Cultuur, Uit in de gemeente
In de Hoogstraat brandde zondagochtend om 6.37 uur een tuinhuisjevolledig uit. Zowel de brandweer van Vilvoorde als de brandweer van Mechelen kwamen ter plaatse. (rdb) Lees meer »
De Zen-kenpoploeg nam in Utrecht deel aan het Wereldkampioenschap Kenpo Karate. Het team keerde teru... Lees meer »
Artikel geplaatst in Sport
Thimo Willems werd in het provinciaal kampioenschap beschouwd als de grote uitdager voor zegekoning ... Lees meer »
Nicolas Verhas (26) beleefde met Eppegem een fantastisch seizoen. ‘We werden kampioen met een straat... Lees meer »
Uw Correspondent
E-mailadres
Postcode
E-mailadres is niet geldig.
E-mailadres is verplicht.
Postcode is verplicht.
Postcode is niet geldig.
Nieuwsbrief
Bedankt. We hebben uw inschrijving goed ontvangen. Je kan jouw inschrijving op elk moment wijzigen door te surfen naar www.nieuwsblad.be/registratie.
Geen fan van de Mexicaanse keuken? Wacht tot je in een van deze vijf restaurants g...
"Wim Janssens leidt zijn knusse, stadse bistro gelijk een ec..."
"Lekkere mojito!!!"
Gewoon maar eten om te leven? Een gemiste kans. Zeker met zoveel winkels waar je h...
"Via City Secrets een bon gewonnen voor een gastronomisch menu ..."
"Geen warme bakker, en dat proef je jammer genoeg vooral in hun..."
LEUVEN - Cinema Zed sluit het seizoen af met een extra week programmatie en gaat d...
"Stef Vervoort bereidt fijne, evenwichtige gerechten waarmee..."
"Gezellige cocktailbar met zeer lekke cocktails! Aanrader!"
Een kapper vinden die je vertrouwt? Geen sinecure. Maar deze kapsalons staan wel m...
"Altijd vriendelijk, altijd behulpzaam"
"Alleen al voor de ongelofelijke vriendelijkheid van de uitbaat..."
Zaterdag was het groot feest voor de visclub Verenigde Zemste Vissers. Om klokslag 14u werd de allereerste viswedstrijd van de splinternieuwe visvijver afgefloten in aanwezigheid van schepenen Tom Deh... Lees meer »
Artikel geplaatst in Cultuur, Vereniging
OKRA Elewijt, het trefpunt van 55 plussers, organiseerde woensdag een ongedwongen petanque-namiddag in rusthuis Releghem te Zemst. In het rusthuis komen regelmatig georganiseerde en niet-georganiseerd... Lees meer »
Artikel geplaatst in Vereniging, Senioren
De kersverse afdeling van Jong N-VA Zemst wou haar oprichting van op 19 maart 2012 niet onopgemerkt laten voorbijgaan. Daarom hielden de jongeren een kick-off event op 12 mei 2012. Ze charterden een b... Lees meer »
Artikel geplaatst in Gemeenteraadsverkiezingen 2012, Jeugd, Politiek
Op 14 oktober trekken sp.a en Groen in Zemst samen naar de kiezer. Om de verzuchtingen van alle Zemstenaren goed te kennen, organiseren de bestuursleden van het kartel SP.a-Groen in elke deelgemeente ... Lees meer »
Artikel geplaatst in Gemeenteraadsverkiezingen 2012
Voor jongeren tussen 16 en 20 jaar die de eerste week van juli nog vrij zijn en van een uitdaging houden kan het internationaal jeugdkamp een leuke ervaring betekenen. Samen met JIZ (Jeugd Internation... Lees meer »
Artikel geplaatst in Vereniging, Jeugd
De leerlingen van TSM Mechelen, afdeling Ruwbouw, zetten zondag de werf in Kleinveld open voor het grote publiek. Gedurende twee schooljaren werkten ze aan de Chirolokalen. Lees meer »
Dossiers
Raadpleeg alle dossiers »
Verenigingen
Verenigingen en scholen uit Zemst
Gemeente Info
Inmemoriam.be
Naar jaarlijkse gewoonte organiseert toneelkring KK Streven op Hemelvaartdag 17 mei 2012 - en dit al voor de vijftiende keer - haar jaarlijkse fietsrally. De start is voorzien tussen 13.00u en 14.00u... Lees meer »
Artikel geplaatst in Vereniging
Ter gelegenheid van de opening van de nieuwe vestiging van bakkerij Laremolen in Zemst Laar kon iedereen achter de schermen komen kijken van een bakkerij met moderne machines waarin het manueel werk t... Lees meer »
Artikel geplaatst in Horeca, Uit in de gemeente
Politiediensten in het arrondissement Halle-Vilvoorde vragen alert te zijn voor (Ierse) klusjesmannen die zich aanbieden voor werkjes. Een vrouw werd al opgelicht voor tienduizenden euro's. Lees meer »
Talent in Zemst is een project, bedacht door gemeenteraadslid Bart Graus (CD&V), waarin hij op zoek gaat naar Zemstenaars met verborgen talenten. De eerste editie, ‘Muziek in Zemst’ richt zich tot muz... Lees meer »
Artikel geplaatst in Horeca, Vereniging
Indrukwekkend, dat is het minste wat je kan zeggen over het jubileumboek van de fanfare Willen is Kunnen uit Zemst-Laar. Twee jaar lang werd er door de bestuursleden van Wik hard gewerkt aan deze uitg... Lees meer »
De kersverse afdeling van Jong N-VA Zemst wil haar oprichting van op 19 maart 2012 niet onopgemerkt laten voorbijgaan. Daarom houden de jongeren een kick-off event op 12 mei 2012. Ze charterden een bo... Lees meer »
Artikel geplaatst in Jeugd, Politiek
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot