U bent hier: Home » Mortsel
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Zondagavond heeft een boiler in de Wouwstraat vuur gevat. Door de brand werd op de eerste verdieping de gehele badkamer vernield. Lees meer »
Afgelopen zondag was 'Dag van de Ambachten'. Op deze dag zetten ambachtslieden hun atelier open voor het grote publiek. De editie van 2012 kende slechts één Mortselse deelnemer: gitaarbouwster Lara ... Lees meer »
Artikel geplaatst in Dagbeeld, Economie, Foto
Vlaams minister Geert Bourgeois (N-VA) zette onlangs zijn handtekening onder de voorlopige bescherming van het monument voor de slachtoffers van het bombardement in Mortsel, op 5april 1943. Lees meer »
Artikel geplaatst in Heemkunde
Na enkele weken intens oefenen, was het vrijdagmiddag dan zover: de leerlingen van Basisschool De Tandem mochten hun eerste van drie optredens brengen in Circus Picolini. Ze traden samen met de circu... Lees meer »
Artikel geplaatst in Foto, Jeugd
Het Gesubsidieerd Technisch Instituut neemt technische opleidingen ernstig. 'We moeten af van het slechte imago van technische scholen. Wij bieden beroepszekerheid', zegt Nathalie Bamps. Lees meer »
Artikel geplaatst in Onderwijs
Zondag stonden Mortsel en Oud-Turnhout voor de vierde keer dit seizoen tegenover elkaar. Mortsel was... Lees meer »
Artikel geplaatst in Sport
Het tafeltennisseizoen is halfweg. Twee van de drie Antwerpse clubs in de Superdivisie boekten succe... Lees meer »
Er was een tijd dat Mortselnaar Marc Papanikitas wekelijks de krantenpagina's haalde. Afgelopen seiz... Lees meer »
Mortsel in je Facebook nieuwsfeed?
Uw Correspondent
E-mailadres
Postcode
E-mailadres is niet geldig.
E-mailadres is verplicht.
Postcode is verplicht.
Postcode is niet geldig.
Nieuwsbrief
Bedankt. We hebben uw inschrijving goed ontvangen. Je kan jouw inschrijving op elk moment wijzigen door te surfen naar www.nieuwsblad.be/registratie.
Inspiratie nodig voor valentijn? In elke stad zijn er wel adresjes die hoger da...
"12/20: Restaurant van een interessant niveau"
"Vorige vrijdag hier beland. Sober, stijlvol interieur, vriende..."
Online shoppen, we know the drill. Noem ons ouderwets, maar als onze favoriete ...
"Restaurants met een vriendschappelijke atmosfeer, een open ..."
"Leuk concept, zeker ook omdat jong talent een kans en een foru..."
"Meesterlijk is een woord waarmee je zuinig moet zijn. Toch ..."
"Tof concept!"
"De Comme Chez Soi behoort tot die grote huizen die iedereen..."
"Hier gaat het echt áltijd goed vooruit ... Niet alle kappers z..."
België heeft nood aan duizenden ingenieurs en wetenschappers. De toekomst van Jonas Vandenbergh, leerling uit het 6de jaar industriële wetenschappen, lijkt verzekerd. Lees meer »
De raadkamer in Antwerpen heeft zich woensdag nog niet kunnen buigen over het dossier rond Jonathan Jacob, de twintiger die begin 2010 in een politiecel in Mortsel stierf na een tussenkomst van het Bi... Lees meer »
Artikel geplaatst in Politie
Ze gaf haar opleiding sociale wetenschappen op om les te volgen tussen de jongens. Iris Vermassen maakt deel uit van de elf meisjes die op het GTI les volgen. 'In het begin was het een beetje wennen, ... Lees meer »
Shean Van Huffel is één van de leerlingen die al enkele maanden in de verbouwingsploeg van de judozaal zit. 'De school wou het project aanvankelijk vorig jaar al lanceren', zegt Shean. 'Gelukkig heeft... Lees meer »
Wie geregeld door de Van Peborghlei passeert, zal het al wel gemerkt hebben: de gebouwen van Biscuiterie Jespers zijn niet meer. Ze werden gesloopt om plaats te maken voor een nieuwbouwproject. Lees meer »
Artikel geplaatst in Vroeger en Nu, Gemeente
De poort van het Cantecroy domein in Mortsel is geopend en de eerste bewoners trekken in hun nieuwe serviceflat. Lees meer »
Artikel geplaatst in Samenleving
Dossiers
Raadpleeg alle dossiers »
Verenigingen
Verenigingen en scholen uit Mortsel
Gemeente Info
Inmemoriam.be
Op 27, 28 en 29 januari was het campagneweekend van Damiaanactie. Ook in Mortsel kwamen vrijwilligers de straat op om pakjes stiften te verkopen. Lees meer »
Artikel geplaatst in Goed Volk, Foto, Samenleving
Nu het dak op de ondergrondse parking ligt, kan er begonnen worden aan de heraanleg van het Stadsplein. De start van de werken is voorzien voor maandag 30 januari. Lees meer »
Artikel geplaatst in Verkeer, Gemeente
De afgelopen weken hebben de kinderen van Basisschool De Tandem intens geoefend voor hun optreden in Circus Picolini. Ze deden dit onder begeleiding van hun leerkrachten en kregen hulp van de circusa... Lees meer »
Artikel geplaatst in Onderwijs, Foto, Jeugd
Op zaterdag 28 januari organiseerde kleuterschool De Perenpit haar jaarlijks schoolfeest met als thema 'bibberwarm'. Dit was meteen een goede gelegenheid om hun recordpoging voor te stellen. Lees meer »
Artikel geplaatst in Foto, Onderwijs, Dagbeeld
Mortselaar Jeroen Broeckx, student aan het Brusselse RITS, is voor zijn eindwerk in juni op zoek naar 'garages met een verhaal'. Lees meer »
Een 61-jarige is woensdagavond omstreeks 23.30 uur in zijn huis in de Van Peborghlei overvallen. Twee onbekenden waren zijn woning binnengedrongen en wachtten hem op bij zijn aankomst. Toen de man zij... Lees meer »
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot