U bent hier: Home » Edegem
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
De buurtbewoners zijn niet tevreden met het systeem van de ‘sluipsluis' die het gemeentebestuur wil invoeren om sluipverkeer in de Collegewijk te voorkomen. Lees meer »
Bij Het Nieuwsblad werken we hard aan interactieve gemeentesites. Voor Edegem zijn we op zoek naar een enthousiaste webcorrespondent. Lees meer »
Maandagavond gebeurden op een half uur tijd vier inbraken in Edegem. Twee inbraken vonden plaats in de Kladdenbergstraat, een in de Jan De Botlaan en een in de Molenveldlaan. De politie van zone HEKLA... Lees meer »
Aan twee scholen in Edegem trotseerden ouders deze nacht de vrieskou om hun kind in te schrijven. De ouders willen hun kind in deze scholen inschrijven omdat ze vlak bij hun woonplaats liggen en een g... Lees meer »
Wim Dufraing en Thomas De Wit hebben het in deze twee uur durende comedyshow over het afgelopen jaar. (env) Lees meer »
Ilse Heylen keerde met veel vertrouwen en een gerust gemoed terug van de Masters in Kazachstan. De b... Lees meer »
Artikel geplaatst in Sport
Vandaag en morgen wordt in de sporthal van Sint-Eduardus in Merksem het Antwerp Open georganiseerd. ... Lees meer »
Stefan Wauters, de winnaar van het tornooi van de Stad Antwerpen is aan een heel opvallend seizoen b... Lees meer »
Edegem in je Facebook nieuwsfeed?
Uw Correspondent
E-mailadres
Postcode
E-mailadres is niet geldig.
E-mailadres is verplicht.
Postcode is verplicht.
Postcode is niet geldig.
Nieuwsbrief
Bedankt. We hebben uw inschrijving goed ontvangen. Je kan jouw inschrijving op elk moment wijzigen door te surfen naar www.nieuwsblad.be/registratie.
Inspiratie nodig voor valentijn? In elke stad zijn er wel adresjes die hoger da...
"'The Missions to Seamen', staat op de voormalige ze..."
"Suggesties zijn meestal altijd een aanrader."
Chronostock, een keten van pop-up stores, heeft een nieuwe winkel geopend in An...
"Restaurants met een vriendschappelijke atmosfeer, een open ..."
"Heel leuke kleine (+/- 30 plaatsen) wijnbar met een uitgelezen..."
ANTWERPEN - Ook de Zoo van Antwerpen ontsnapt niet aan de gevolgen van het barr...
"Glenns is de nieuwe stek van Carlo Didden (ex-Kleine Zavel ..."
"ging vroeger daar wafels eten, maar nu veel beter en lekkerder..."
"12/20: Restaurant van een interessant niveau"
"Hier gaat het echt áltijd goed vooruit ... Niet alle kappers z..."
Een 37-jarige verdachte uit Brussel is gisteren gearresteerd nadat hij ingebroken had in een wagen en daarop de twee inzittenden bedreigde met een schaar. De inzittenden, een 36-jarige man en zijn nee... Lees meer »
Schoolkinderen en ambtenaren hebben gisteren ondrinkbaar water geconsumeerd. Een slechte communicatie van de Antwerpse Waterwerken lijkt de oorzaak. Lees meer »
Gevarieerd programma met onder meer een soloconcerto met Bart Coppens (blokfluit), een duo met Paul Van Dael (luit) en Els De Mot (zang) en Marjan Huybrechts (hobo) en Yasuko Takahashi (piano) en een ... Lees meer »
Enkele schoolkinderen in de Edegemse gemeenteschool Andreas Vesalius hebben donderdag ondrinkbaar water geconsumeerd. De Antwerpse Waterwerken lieten weten dat aan alle panden (22), die mogelijk besme... Lees meer »
Voor Groen Edegem was de nieuwjaarsreceptie dit jaar bijzonder speciaal. Niet alleen beloven de gemeenteverkiezingen erg spannend te worden, maar bovenal werd de dertigste verjaardag van de groene pol... Lees meer »
In de Terelstraat, de Sorbrechthofstraat en de Ridder Gerartilaan kregen bewoners inbrekers over de vloer. De dieven maakten onder meer juwelen en een laptop buit. (mas) Lees meer »
Dossiers
Raadpleeg alle dossiers »
Verenigingen
Verenigingen en scholen uit Edegem
Gemeente Info
Inmemoriam.be
Naar goede gewoonte organiseerde de Mortselse carnavalsvereniging Karnamor ook dit jaar de 'Dag van de Dansmariekes'. Deze negende editie vond afgelopen zondag plaats in Zaal Centrum te Edegem. Lees meer »
Artikel geplaatst in Vereniging, Foto, Video
Suzy (83) en René (85) zijn 56 jaar getrouwd en allebei opgenomen in het rusthuis. Alleen: zij woont in het ene home, hij in een andere. Suzy wil niets liever dan te gaan samenwonen met haar René. Maa... Lees meer »
OKRA organiseert een wandeling over een afstand geschikt voor de doorsnee wandelaar. Onderweg wordt gerust en kun je iets drinken. Straten- en voetpadwandelingen worden zoveel mogelijk vermeden. (env)... Lees meer »
Ook in Edegem laait de kerstsfeer letterlijk nog een laatste keer op met de kerstboomverbranding. Lees meer »
Aktief Edegem, de culturele tak van de nieuwe Edegemse partij Democratie Edegem, en toneelvereniging Tejater '80 gaven samen een nieuwjaarsdrink in Feestzaal Ons Huis. Naast frisdrank en bier werden e... Lees meer »
Ook andere gemeenten in de regio nodigen hun inwoners uit om samen te toosten op het nieuwe jaar. Onder het motto ‘KapellenKlinkt!' worden de Kapellenaren nu zondag tussen 11 en 13uur verwacht op het ... Lees meer »
Voetnoot