U bent hier: Home » Willebroek
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Dat Natalia zal optreden tijdens de negende Kanaalfeesten, op 29 juni in Willebroek, was al bekend. Nu maakte de organisatie ook een tweede naam bekend: The Clement Peerens Explosition (CPeX). Lees meer »
Artikel geplaatst in Uit in de gemeente, Nieuwsflits , Muziek
De Koninklijke Fanfare Willen is Kunnen Tisselt brengt op zaterdag 11 mei om 20 uur in de gemeentelijke feestzaal, August Van Landeghemstraat 101, in Willebroek het concert 'Paso Doble'. Line Ooms pre... Lees meer »
Artikel geplaatst in Uit in de gemeente, Muziek
Traditiegetrouw hield de bibliotheek vorige zondag haar grote kelderverkoop van afgevoerde boeken, strips, kinderboeken, CD's en DVD's. Wie graag en veel leest, kon er koopjes doen. Alle afgevoerde bo... Lees meer »
Artikel geplaatst in Uit in de gemeente, Cultuur
De vierde familiefietstocht Duvel on tour werd woensdag met 3.650 deelnemers een gigantisch succes. Er werden 550 inschrijvingen meer geteld dan vorig jaar. Ook Vlaams minister-president Kris Peeters ... Lees meer »
Artikel geplaatst in Toerisme, Uit in de gemeente
De tweejaarlijkse Disteling-feestmarkt lokte woensdag in Tisselt onder een mooi lentezonnetje vele bezoekers. Wie durfde en geen hoogtevrees had, waagde zich bij de kerk aan het bakken klimmen van Chi... Lees meer »
Artikel geplaatst in Uit in de gemeente
De tweejaarlijkse Tisseltse feestmarkt Disteling is op woensdag 1 mei aan de negende editie toe. Lees meer »
De Sancta Maria basisschool aan de Breendonkstraat 160 houdt dit weekend, op zaterdag 27 en zondag 28 april haar tweede spaghettifestijn. Spaghetti smullen kan zaterdag van 17 uur tot 20.30 uur en zon... Lees meer »
Artikel geplaatst in Onderwijs, Uit in de gemeente
Terwijl het hele Vlaamse festivalland aan bezinning toe is of probeert te overleven, gaan de Willebroekse Kanaalfeesten, op vrijdag 28 en zaterdag 29 juni, stevig door. ‘Volgend jaar bestaan de Kanaal... Lees meer »
Artikel geplaatst in Muziek, Uit in de gemeente
De Willebroekse Davidsfonds-afdeling organiseert op vrijdag 26 april een voordracht en proeverij over en met 'bier van eigen kweek.' Lees meer »
Artikel geplaatst in Cultuur, Uit in de gemeente
Wat de viering van de vijftigjarige zangcarrière van den Dave en Five from Dave moest worden, werd een muzikaal eerbetoon met een lach en een traan voor Willy (den Dave) Goossens. Die verloor eind nov... Lees meer »
De Willebroekse toneelkring Thumor brengt op 20, 26 en 27 april de komedie 'De Sunshine Boys' van Neil Simon. Lees meer »
Wat twee shows moesten worden om de 50-jarige carrière van Willy (den Dave) Goossens en de Five from Dave te vieren, wordt een hommage. Lees meer »
Van de jaren ‘30 tot de jaren ‘80 was de Appeldonkstraat, met onder meer de cokesfabriek en ‘den Amoniak' eigenlijk de hoofdstraat van Willebroek. Tijdens paasweekend herleeft de rijke geschiedenis va... Lees meer »
Artikel geplaatst in Uit in de gemeente, Samenleving
Ook de Willebroekse Davidsfonds-afdeling nam deel aan de elfde Nacht van de Geschiedenis. Het thema dit jaar was 'vakmanschap'. Heel wat vakmensen openden exclusief hun atelier en vertelden met geestd... Lees meer »
Artikel geplaatst in Uit in de gemeente, Kunst, Cultuur
Prins Carnaval 2013, Alain I, zwaaide vandaag de carnavalsscepter over Willebroek. De Willebroekse carnavalsstoet trok voor de 67ste keer door de straten. Er stapten, na het vaandel en de Willebroekse... Lees meer »
Artikel geplaatst in Uit in de gemeente, Cultuur, Foto
De voorspelling van Frank Deboosere& Sabine Hagedoren
MEGA MEGA Naaimachine-Actie in Antwerp EXPO!
Lees alle details →
Klik hier
Trust SoundForce Portable 2.0 Speaker Set - Black. Slechts 9 beschikbaar!!!
Koop deal
Uw Correspondent
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot