U bent hier: Home » Kortrijk
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Vincent Van Quickenborne (Open VLD) is geschorst als gemeenteraadslid en niet in zijn ambtsfunctie van burgemeester in Kortrijk. Dat stelde Johan Ackaert, lid van de Raad voor Verkiezingsbetwistingen,... Lees meer »
Artikel geplaatst in Gemeenteraadsverkiezingen 2012
In de Kortrijkse politiek vliegen de gifpijlen nog altijd in het rond. Na een weinig vrolijke kiescampagne, beschuldigt de CD&V van ‘verliezer' Stefaan De Clerck Vincent Van Quickenborne van een oneer... Lees meer »
CD&V en Groen hebben bij de Raad voor Verkiezingsbetwistingen een bezwaar ingediend met betrekking tot de campagne die de Open VLD van Vincent Van Quickenborne en een aantal van haar kandidaten hebben... Lees meer »
Open VLD heeft niet lang gewacht om te reageren op het bezwaar dat CD&V en Groen indienden bij de Raad voor Verkiezingsbetwistingen. Volgens de Kortrijkse liberalen missen de aantijgingen grond. Ze vr... Lees meer »
Toen we gisteren de man in de straat gingen ondervragen over wat ze vinden van de verkiezingsstunt van de nieuwe burgemeester Vincent Van Quickenborne (Open VLD), hoorden we verschillende meningen: va... Lees meer »
Sandy Evrard, burgemeester van Mesen, kon met zijn 417 voorkeurstemmen op de stem van 61,69 procent van de inwoners van Mesen rekenen. Hiermee is hij de populairste burgemeester van Vlaanderen in eige... Lees meer »
Niet Stefaan De Clerck maar Vincent Van Quickenborne wordt de nieuwe burgemeester van Kortrijk. Open VLD heeft een alternatieve meerderheid gesmeed met SP.A en N-VA. Van Quickenborne verdwijnt daarmee... Lees meer »
In Aalbeke, een deelgemeente van Kortrijk, moet misschien opnieuw worden gestemd. Dat meldt de Krant van West-Vlaanderen. De stembureaus gingen er al om 14.00 uur dicht, een uur vroeger dan zou mogen. Lees meer »
Ondanks het feit dat CD&V overduidelijk stand houdt in Kortrtijk, is Vincent Van Quickenborne (Open VLD) er nog niet van overtuigd dat hij geen burgemeester kan worden in de Zuid-West-Vlaamse centrums... Lees meer »
In Kortrijk is de CD&V van burgemeester Stefaan De Clerck de grote winnaar geworden. De Clerck weet nog niet zeker of hij opnieuw een coalitie wil vormen met Open VLD en kopstuk Vincent Van Quickenbor... Lees meer »
Impressies uit het verkiezingsveld. Beelden zeggen soms meer dan woorden ... . Lees meer »
Vincent Van Quickenborne (Open VLD), kandidaat-burgemeester in Kortrijk, gooit nog wat extra technologie in de verkiezingsstrijd. Vanaf vandaag is zijn ‘app’ Qortrijk gratis te downloaden via de app s... Lees meer »
De N-VA blaast de tegenstand niet weg maar doet de concurrentie wel pijn. De grootste verliezer is CD&V. Ook Open VLD en Vlaams Belang leveren in. De Kortijkzaan verkiest Stefaan De Clerck opnieuw als... Lees meer »
Vincent Van Quickenborne (Open VLD) is kandidaat-burgemeester in Kortrijk. Dat valt slecht bij Stefaan De Clerck (CD&V). ‘Wat heeft hij als federaal minister eigenlijk al gedaan voor onze stad?’ ... Lees meer »
Als Vincent Van Quickenborne (Open VLD) de eerste niet-katholieke burgemeester van Kortrijk in 150 jaar wordt, dan wil hij 100 werken uitvoeren. Lees meer »
De goedkoopste en duurste gemeenten
KORTRIJK - Vincent Van Quickenborne (Open VLD) is geschorst als gemeenteraadslid en niet in zijn ambtsfunctie van bur...
KORTRIJK - In de Kortrijkse politiek vliegen de gifpijlen nog altijd in het rond. Na een weinig vrolijke kiescampa...
KORTRIJK - CD&V en Groen hebben bij de Raad voor Verkiezingsbetwistingen een bezwaar ingediend met betrekking tot de ...
Uw Correspondent
Nieuws verkiezingen 2012
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot