U bent hier: Home » Zwevegem
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Verkiezingen Zwevegem Welke partijen hebben hun lijst al bekendgemaakt voor de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober 2012? Lees hier al het verkiezingsnieuws uit Zwevegem.
In Bissegem gaat eind deze maand een huisdierencrematorium open. Dierenliefhebbers die hun gestorven huisdier een uitvaart willen geven, kunnen er ook terecht. Lees meer »
De besparingen van De Lijn in Kortrijk vallen mee. Zo behoudt de vervoersmaatschappij de nachtbussen op donderdag en de bussen naar het ziekenhuis AZ Groeninge. Bovendien komt er een shoppinglijn tuss... Lees meer »
Boegbeeld van N-VA Bart De Wever vloog zaterdag van Wevelgem naar Deurne in een SV4, een vooroorlogse tweedekker. De politicus wilde met de stunt duidelijk maken dat zijn partij de regionale luchthave... Lees meer »
In de Pleinschool in Kortrijk namen jongeren deel aan de poëziewedstrijd 'Gebroken Wit'. De laureaten werden deze week bekend gemaakt. Jason, Jannes en Lotte waren laureaat in de eerste graad. In de t... Lees meer »
Dieven braken binnen in de V-Texschool in de Guldensporenlaan. Ze raakten binnen via een schuifraam. Ze stalen laptops en beamers. Vorige week gebeurde hetzelfde in de Pleinschool. (vkk) Lees meer »
In de heenmatch van de nacompetitiefinale liet NS Heule zich donderdag thuis een punt afsnoepen door... Lees meer »
Artikel geplaatst in Sport
Geen eindronde voor SV Kortrijk. In de testwedstrijd verloren de blauw-zwarten met 0-2 en mogen de s... Lees meer »
Wouter D'Haene is er woensdag niet in geslaagd een ticket voor de Olympische Spelen te halen. Op de ... Lees meer »
Uw Correspondent
Nog niet zo lang geleden opende aan de Garenmarkt Books & Brunch, een mengeling tu...
" Tanuki behoort tot de betere Japanse restaurants van ons l..."
"Ligging, Rustig en apart gelegen, met een ruime parking On..."
"Pieter Lonneville combineert een restaurant met een eetwink..."
"ik kom hier erg graag winkelen. rustig, goede ligging, profess..."
Bij de jaarlijkse Australian International Beer Awards (AIBA) zijn tal van Belgisc...
"Fabrice Vuillemin blijft flink aan de weg timmeren. Recente..."
"Eén van de grote troeven van café Balthazar is de ligging. De ..."
Een kapper vinden die je vertrouwt? Geen sinecure. Maar deze kapsalons staan wel m...
"De zaak betreft een opgelapte rechthoekige gelagzaal waarvan w..."
"Ik leerde Sense of Beauty kennen via een bongobon, gekregen vo..."
Tom Vandenborre heeft samen met zijn broer Jim het wielertoeristenteam 'Samen sterk tegen kanker' opgericht. Tom overwon de ziekte en wil kleine lotgenootjes nu helpen om dat ook te doen. Lees meer »
De wijk de Lange Munte zal zijn bushokje in de buurt van de sporthal terugkrijgen, maar dan een klein beetje verderop aan de Baertlaan. Dat antwoordde schepen van Mobiliteit Guy Leleu(CD&V) op een... Lees meer »
De N-VA bracht boegbeeld Bart De Wever naar de Kortrijkse luchthaven. De lijsttrekker maakte een jongensdroom waar. Hij vloog met een SV4, een toestel uit 1947. Lees meer »
Artikel geplaatst in Gemeenteraadsverkiezingen 2012
Een fietsdiefstal aangeven is zinvol, ook als dat niet meteen resultaat oplevert. Timothy Olzewski vond na elf jaar zijn fiets terug en kon meteen bewijzen dat het wel degelijk de zijne was. Lees meer »
Het dodelijk ongeval gistermorgen in Oudenaarde, waarbij een 53-jarige bedevaarder uit Kortrijk stierf, rijt bij vele Gullegemnaars een oude wonde open. In 1997 stierven vijf bedevaarders na een aanri... Lees meer »
Sinds de opstart van Leilekkerland, het buurttuinproject van Velt Eetbaar Kortrijk, is er heel wat werk verzet en begint de tuin op de Budatip stilaan meer vorm te krijgen. Vandaag zaterdag 19 mei is ... Lees meer »
Dossiers
Raadpleeg alle dossiers »
Verenigingen
Verenigingen en scholen uit Zwevegem
Gemeente Info
Inmemoriam.be
Bewoners uit de buurt van het Pradopark deelden maandagavond voor de gemeenteraad pamfletten uit. Zo wilden ze de problemen van de wijk nog eens scherp stellen. ‘Help ons het Pradopark leefbaar te hou... Lees meer »
De (gedwongen) terugtrekking van Lieven Lybeer als kandidaat-burgemeester is duidelijk niet verwerkt in ACW-kringen. Gewezen CD&V-parlementslid Marc Olivier was het scherpst op de vooravond van Re... Lees meer »
Bewoners in de omgeving van de Peperstraat hadden klachten over overlast van Poolse bouwvakkers die in het weekend doorwerkten aan de bouw van De Nieuwe Lente. Het rust- en verzorgingstehuis wordt in ... Lees meer »
Een 55-jarige man uit Aalbeke die door het Kortrijkse parket werd beschuldigd van exhibitionisme, gaat vrijuit. Lees meer »
Piet Van Buren en Valerie Doutreluingne hebben hun eerste gasten verwelkomd in hun Bed&Breakfast De Deugdzonde. In ruim twee jaar hebben de uitbaters een historische vierkantshoeve omgevormd tot d... Lees meer »
Dertig gezinnen dienden bezwaren in tegen een verkaveling van 125woningen, uit schrik voor een verkeersinfarct in hun doodlopende straat. 'Bestudeer eerst de mobiliteit in de buurt vooraleer dit proje... Lees meer »
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot