U bent hier: Home » Ieper
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
De herinrichting van de Frenchlaan en het kruispunt Bascule is volop aan de gang. Het stadsbestuur geeft de meest recente stand van zaken. De werkzaamheden werden opgedeeld in diverse fasen:Fase 1: ... Lees meer »
Artikel geplaatst in Verkeer
Bij sneeuwval of ijzel zet de stad Ieper heel wat middelen, materiaal en personeel in om de wegen sneeuwvrij en verkeersveilig te maken. Maar dit kan natuurlijk niet in alle straten. Lees meer »
Op 8 juni 2012 heeft de Vlaamse Regering het ontwerp gewestelijk uitvoeringsplan ‘Wegverbinding Ieper-Veurne’ voorlopig vastgesteld. Lees meer »
SP.a Ieper wil dat er een veiliger oversteek komt van de Dikkebusseweg. En dit voor wie zijn auto heeft geparkeerd op de parking aan het NMBS-goederenstation en zich naar de Esplanade wil begeven. Lees meer »
Op maandag 13 augustus wordt de Lange Meersstraat van 7.30 u. tot 16.30 u. afgesloten voor alle verkeer. Lees meer »
Van 12 tot en met 28 maart worden werken uitgevoerd aan de overweg 85 ter hoogte van de Poperingseweg in Ieper. Lees meer »
De centrumbus rijdt nu al enige tijd rondjes van station via Rijselsepoort, Grote Markt en Elverdingestraat terug naar het station. Lees meer »
Van 24 november 2011 tot en met 16 januari 2012 vindt de traditionele BOB-campagne plaats. Om deze campagne in te leiden, werd in onze de voorbije nacht voor de vijftiende keer de ‘Verkeersveilige Nac... Lees meer »
Tengevolge van een lek op het distributienet worden op maandag 28 november herstellingswerken uitgevoerd in de Neermarkt te Ieper.Hiertoe dient de watertoevoer tijdelijk onderbroken te worden. Lees meer »
Er worden diverse werkzaamheden gepland in Ieper: aan de overweg te Vlamertinge, aan de Marshofstraat en aan de Brielensestraat. Een overzichtje. Lees meer »
Om een kraan te kunnen opbouwen in de Schotlandstraat zal maandag a.s.19 september de Coomansstraat praktisch de hele dag ontoegankelijk zijn. Lees meer »
Vandaag werd gestart met het gieten van asfalt op het kruispunt Capucienenstraat-Dikkebusseweg. Lees meer »
Maandag 11 en dinsdag 12 juli wordt asfalt gegoten op het kruispunt Capucienenstraat-Dikkebusseweg, en witte asfalt in de Capucienenstraat. Lees meer »
Het schepencollege heeft beslist om een tijdelijke randparking te voorzien op de gronden van het goederenstation (hoek Dikkebusseweg – Oudstrijderslaan) voor een 100-tal wagens. Lees meer »
Het hele weekend is met zware werktuigen gewerkt om het kapotte deel van de brug over de A19 te ontmantelen. Donderdagavond had een vrachtwagen met met een kraan gehaperd aan de onderkant van de brug ... Lees meer »
De voorspelling van Frank Deboosere& Sabine Hagedoren
-20% Korting op alle zilveren juwelen bij Living Stone - Stone Shop
Lees alle details →
Coupon afdrukken
Lipofreeze bij La Belle Fine: liposuctie zonder snijden
Uw Correspondent
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot