U bent hier: Home » Geraardsbergen
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Met de fijnzinnige cd ‘Bad Times Stories’ als ankerpunt is Buffalo Nation, het muzikale project rond Peter De Middeleir, te gast in het Café-Sport Joint te Overboelare op zaterdag 25 mei vanaf 21 u. Lees meer »
Artikel geplaatst in Cultuur
De cultuurvereniging 'Curieus Geraardsbergen' brengt met de fototentoonstelling 'Hier was de Ronde thuis' het belang van de Ronde voor de Muur en omgekeerd in beeld. De voordracht 'Eeuwig Rijdt de Ron... Lees meer »
De Muur en de Oudenberg staan centraal tijdens het spektakel 'Muur & Mythe' op 23, 24 en 25 mei. Met muziek, dans, vuurwerk en spectaculaire projecties wordt de historiek van de mythische heuvel in be... Lees meer »
Op de vooravond van 1 mei organiseerden de jongsocialisten van Animo Geraardsbergen de 'Slimste Mens van Geraardsbergen'. De Soskewieten, het quizteam dat werd geleid door gemeenteraadslid Carine De ... Lees meer »
Fleur Hubau werd de winnaar van de negentiende editie van de Poëziewedstrijd van de stad Sint Niklaas en dat in de categorie Jeugd. Lees meer »
Gerardimontium, de vereniging voor lokale geschiedenis, publiceert in het nieuwste nummer van haar tijdschrijft onder meer een studie over het volkscabaret ‘Vermaak na Arbeid’ dat kort na de oorlog on... Lees meer »
Showproject brengt met de musical 'Betoverd' een magisch spektakel over de strijd tussen goed en kwaad en er is een onderliggende boodschap over de gevolgen van de opwarming van de aarde. Lees meer »
Huishoudwerkers krijgen in de derde wereld niet altijd erkenning of voldoende loon voor hun werk en daar wil men met de actie 'Café Solidarité' wat aan doen. Via getuigenissen wil men de burger inform... Lees meer »
De zesde editie van de digitale stadskrant Giesbaergske Koleuren Gazette is online beschikbaar. De krant breekt onder meer een lans voor multiculturaliteit in de stad. Lees meer »
In 2014 is het honderd jaar geleden dat de Eerste Wereldoorlog ontbrandde. Ook in Geraardsbergen zal die herdenking niet onopgemerkt voorbijgaan want de vzw Geraardsbergse Musea plant een tentoonstell... Lees meer »
Zangeres Julie Barbé, die momenteel hoge ogen gooit in 'The Voice van Vlaanderen', zal een hymne zingen tijdens het spektakel 'Muur & Mythe'. De song wordt gecomponeerd door die andere talentvolle Ger... Lees meer »
De dialectennamiddag 'Giesbaargs van 't vat' krijgt nog een muzikaal staartje. Het lied 'Mastellen za rondellen' werd er in première voorgesteld en de song is nu ook ingeblikt als video. Kijk en luist... Lees meer »
De vierde editie van de Denderende Quiz werd een voltreffer met liefst 45 deelnemende ploegen. Aan het einde van de quizavond bleek team 'Iegem Simple Minds' de sterkste. Lees meer »
Onder de titel 'The happy world of Hannes D'Haese' pakt de kunstenaar Hannes D'Haese, die roots heeft in onder meer Geraardsbergen en Aalst, uit met indringende kunst die hevige emoties oproept. Lees meer »
Cafe Boogie Woogie in de Adamstraat fungeerde tijdens de Dialectennamiddag 'Giesbaargs van 't Vat' even als toevluchtsoord voor al wie de streektaal liefheeft. Het werd een geslaagde editie die een od... Lees meer »
De voorspelling van Frank Deboosere& Sabine Hagedoren
Een strakke buik in 4 weken? Fit Out zoekt 100 testpersonen
Lees alle details →
Klik hier
MEGA MEGA Naaimachine-Actie in Antwerp EXPO!
Uw Correspondent
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot