U bent hier: Home » Merelbeke
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Suzanne De Wilde werkt al jaren in de keuken van het rusthuis in Lamberge. Omdat ze al die tijd voor lekker eten zorgt, vonden haar collega's dat Suzanne wel een bloemetje verdient. Op de foto wordt S... Lees meer »
Een 31-jarige man en een 28-jarige vrouw uit Merelbeke zijn zondag het slachtoffer geworden van een CO-intoxicatie. Lees meer »
Het Nieuwsblad staat steeds paraat, zelfs in de sneeuw! Lees meer »
Artikel geplaatst in Foto, Nieuwsflits
Met flink wat kabaal protesteerde de Anti Dierproeven Coalitie gisteren voor de ingang van de campus Dierengeneeskunde van de UGent in Merelbeke. Ze klaagden de proeven aan die de Gentse Universiteit ... Lees meer »
Open VLD maakte de namen bekend van de kandidaten die op belangrijkste plaatsen staan van de lijst voor de gemeenteraadsverkiezingen in oktober. Lees meer »
Artikel geplaatst in Gemeenteraadsverkiezingen 2012
't Bierfonteintje won de topper bij regerend kampioen Munte met 1-3. Nico Van Loo en Joshua Van Damm... Lees meer »
Artikel geplaatst in Sport
Kenshikan Merelbeke behaalde op de afgelopen Vlaamse kampioenschappen karate vier podiumplaatsen. De... Lees meer »
SV Melsen stelde als doel snel het behoud te verzekeren en is daar aardig in geslaagd. Na winst tege... Lees meer »
Merelbeke in je Facebook nieuwsfeed?
Uw Correspondent
E-mailadres
Postcode
E-mailadres is niet geldig.
E-mailadres is verplicht.
Postcode is verplicht.
Postcode is niet geldig.
Nieuwsbrief
Bedankt. We hebben uw inschrijving goed ontvangen. Je kan jouw inschrijving op elk moment wijzigen door te surfen naar www.nieuwsblad.be/registratie.
Inspiratie nodig voor valentijn? In elke stad zijn er wel adresjes die hoger da...
"De decoratie bevat duidelijk Aziatische accenten, en dat is..."
"Zeer vriendelijk personeel, goedkoop en heel lekker eten!"
"Origineel concept. Verrassend leuk en lekker. Op piekmomenten ..."
"Heel leuke zaak met mooie betaalbare spullen, gerund door een ..."
GENT - D’irque & Fien stellen zondag hun voorstelling Carrousel des M...
"Het kader is een mix tussen modern en bistro, met een enorm..."
"The place to be met carnaval!!"
"Hoewel dit restaurant steeds overvol zit en het eten er best l..."
"Ik heb een proefles gevolgd in deze zaak en die beviel mij eig..."
De brandweer van Merelbeke had woensdag de handen vol met drie schouwbranden. De schade bleef overal beperkt. Rond 15.30 uur kwam de eerste oproep binnen vanuit de Kasteelstraat. De twee andere brande... Lees meer »
De brandweer van Merelbeke moest zondagvoormiddag uitrukken naar de Spookhofstraat in Merelbeke voor een schoorsteenbrand. Alles was snel onder controle en niemand raakte gewond. (sln) Lees meer »
Open VLD stelde de belangrijkste plaatsen voor op de lijst voor de gemeenteraadsverkiezingen. Huidig OCMW-raadslid Egbert Lachaert (34) is lijsttrekker. Op de tweede plaats staat afdelingsvoorzitter V... Lees meer »
Mededeling van de politiezone Schelde-Leie: 'Zondag 29 januari, tussen 15 en 16 uur, verdween Hilde De Muynck in Ieper. Ze werd maandagmorgen voor het laatst gesignaleerd in Gent. Ze woont in Nazare... Lees meer »
Artikel geplaatst in Politie
Vlaams Belang Merelbeke komt bij de volgende gemeenteraadsverkiezingen op als Vlaams Belang Plus, dat wil zeggen met ook onafhankelijke kandidaten. De partij wil hiermee de versnippering tegengaan en ... Lees meer »
FC Merelbeke hakte een krasselend Ninove in mootjes. Lees meer »
Dossiers
Raadpleeg alle dossiers »
Verenigingen
Verenigingen en scholen uit Merelbeke
Gemeente Info
Inmemoriam.be
Het schepencollege van Merelbeke besliste om een markt te organiseren op het Munteplein. Vanaf mei zouden iedere eerste zondag van de maand tot twintig standhouders van 14 tot 17.30uur hun producten k... Lees meer »
KWB Merelbeke biedt volgende activiteiten aan in februari: * vegetarisch koken op dinsdag 7 februari om 19.30 uur: klaarmaken van een veggie vijfgangenmenu. Het wordt een demo-avond, waarbij de deeln... Lees meer »
Artikel geplaatst in Uit in de gemeente, Vereniging
Maandag kondigen de vakbonden een algemene stakingsdag af. Het staat vast dat het volledige land hierdoor ernstige hinder ondervindt. Heeft u ook in uw gemeente problemen ondervonden? En wat is uw men... Lees meer »
De kans om gepakt te worden aan een flitspaal is 46%. Er zijn maar 17 camera's voor 37 palen in onze regio. Maar wie wil gokken heeft 1 kans op 2 om te verliezen. Lees meer »
Als de molenaar sterft worden zijn schamele bezittingen verdeeld onder zijn drie zonen. De ene krijgt de molen, de andere de ezel, de jongste zoon de kat, maar dat is wel een heel speciale, vooral als... Lees meer »
Op advies van de Monumentenwacht Oost-Vlaanderen laat het gemeentebestuur 20.618 euro herstel- en instandhoudingswerken uitvoeren aan de Witte Wachter, de Schelderomolen aan de Molenstraat in Schelder... Lees meer »
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot