U bent hier: Home » Merelbeke
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Merelbeke zal een studiebureau zoeken om een fietsvriendelijke heraanleg van het kruispunt Lamstraat-Lembergsesteenweg-Salisburylaan-Burgemeester Maenhoutstraat uit te tekenen. 'Op die manier wordt he... Lees meer »
Artikel geplaatst in Verkeer
Maandag 28 januari start het Agentschap Wegen en Verkeer (AWV) met de overbrugging van de Tijarm tussen Merelbeke en het eilandje Zwijnaarde. De nieuwe auto- en fietsbrug maakt deel uit van de sluitin... Lees meer »
Vanaf vrijdag wordt de Hundelgemsesteenweg aan de brug over de Ringvaart voor negen dagen afgesloten. Er wordt een 4.200 ton zware tunnel geplaatst onder de rijbaan voor de verlenging van de R4 tussen... Lees meer »
Bij een kop-staartbotsing in de Leenstraat in Vurste zijn vorig weekend twee gewonden gevallen. Bij het ongeval waren een autobestuurder en motorrijder betrokken. Een 57-jarige motorrijder reed in d... Lees meer »
Artikel geplaatst in Verkeer, Politie
Voetbalclub SC Dikkelvenne houdt voor de 38ste keer een 'Lekkerbekfeest' met mossels 'à volonté', paling in 't groen of op z'n Dikkelvens of Breydelham. iedereen is welkom op zaterdag 18, vrijdag 24 o... Lees meer »
Artikel geplaatst in Politie, Verkeer
Op dinsdag 7 augustus start het Agentschap Wegen en Verkeer met hoogdringende werkzaamheden in de Hundelgemsesteenweg tussen het kruispunt Waterstraat-Hundelgemsesteenweg en de rotonde Hundelgemsestee... Lees meer »
Maandag 2 juli is de nieuwe afrit van de E40 in Merelbeke open gegaan voor het verkeer. Deze afrit sluit rechtstreeks aan op de rotonde die de Salisburylaan en de Heidestraat met elkaar verbindt, wat ... Lees meer »
De werken aan de nieuwe afrit op de E40 schieten bijzonder goed op. Sinds vrijdag 25 is de vernieuwde rotonde aan de Heidestraat-Salisburylaan geopend voor het verkeer. Lees meer »
Vervoermaatschappij De Lijn zet tijdens oudejaarsnacht 77 mensen in om Oost-Vlaamse feestvierders veilig naar hun bestemming te brengen. De Lijn gebruikt dan 39 bussen en 2 trams op 40 lijnen. Dankzi... Lees meer »
Artikel geplaatst in Verkeer, Provincie
Op het ogenblik dat de NMBS de dienstverlening in Merelbeke station wil terugschroeven, wil Open VLD Merelbeke een resolute herwaardering van het station als mobiliteitsknooppunt ten zuiden van Gent. Lees meer »
Artikel geplaatst in Gemeenteraadsverkiezingen 2012, Verkeer
Op 1 juli 2011 gaat het Agentschap Wegen en Verkeer terug aan de slag op de E17. In juli en augustus wordt het stuk van complex De Pinte tot net voor de verkeerswisselaar in Zwijnaarde aangepakt. Het ... Lees meer »
Een 48-jarige man uit Zwalm is vrijdagmiddag lichtgewond geraakt, nadat hij met zijn fiets tegen een auto was gereden op de Hundelgemsesteenweg in Merelbeke. De fietser kon de wagen, die achteruit ree... Lees meer »
Donderdagmorgen 9 februari zijn de werkzaamheden gestart voor de aanleg van een fietssuggestiestrook in de Burg. Van Gansberghelaan. Door het regenweer kon echter enkel het deel tussen de Landskouters... Lees meer »
Frequente gebruikers van de Heidestraat over de E40 hebben het ongetwijfeld al gemerkt: de brug is op haar aanloopstroken sinds maandagnacht compleet afgefreesd. Daardoor mag je er om je auto te spare... Lees meer »
Tijdens de Verkeersveilige Nacht in Oost-Vlaanderen hebben vannacht 4,7 procent van de bestuurders een positieve alcohol-ademtest afgelegd. Dit is een lichte daling tegenover vorig jaar. Met de Verkee... Lees meer »
Artikel geplaatst in Verkeer, Politie, Nieuwsflits
Uw Correspondent
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot