U bent hier: Home » Eeklo
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
19 mei 2013 was een grote dag voor de Anderlecht-kroeg ‘Café Parking’ in de Krekelmuit 1, net op de grens met Balgerhoeke. Al vroeg op de dag werd het supporterscafé versierd met paarse en witte ballo... Lees meer »
Dit jaar blaast provinciaal domein Het Leen 40 kaarsjes uit en dat gaat niet onopgemerkt voorbij. Heel het weekend bruiste het in dit mooie Eeklose natuurgebied van de activiteit. Op zaterdag werd er ... Lees meer »
De tien niet-begeleide minderjarige vluchtelingen die in het JONA-opvangcentrum in de Moeie wonen, moeten vandaag noodgedwongen naar het JONA-tehuis in Knesselare verhuizen. Deze ingreep, net voor he... Lees meer »
De Anderlechtkroeg Café Parking in Eeklo beleefde zondag een hoogdag. Heel wat paars-witte supporters keken er naar de titelmatch. Toen Anderlecht op achterstand kwam, was de spanning groot. Maar de v... Lees meer »
De 47-jarige Bernard De Keyser kocht op zijn veertigste zoals veel mannen iets op twee wielen, maar bij de Eeklonaar hing er geen motor aan. Lees meer »
‘Sinds mijn jeugd ben ik altijd al sportief geweest. Op mijn twintigste ben ik beginnen joggen. Op mijn deelnames aan onder andere de 20 Kilometer van Brussel, vijf marathons en één triatlon ben ik be... Lees meer »
CD&V-raadslid Filip Smet stelde aan de gemeenteraad voor om als bufferende maatregel bij de nieuw aan te leggen Ringlaan een geboortebos aan te planten. Lees meer »
Gianni Wytinck pakte zaterdag in een druilerig Maarke-Kerkem zijn tweede provinciale wegtitel op rij... Lees meer »
Artikel geplaatst in Sport
De vrouwen van de Meetjeslandse zwemvereniging kroonden zich zondag tot de nieuwe landskampioen in h... Lees meer »
Gianni Wytinck kroonde zich in Maarke-Kerkem voor het tweede opeenvolgende jaar tot provinciaal kamp... Lees meer »
De voorspelling van Frank Deboosere& Sabine Hagedoren
MEGA MEGA Naaimachine-Actie in Antwerp EXPO!
Lees alle details →
Klik hier
Bodyincontrol - Waardebon t.w.v. €50 - nu aan €30
Koop deal
Uw Correspondent
›
Op dinsdag 21 en woensdag 22 mei wordt ter hoogte van Kerkplein 1 de weg afgesloten. Er wordt een hoogtewerker geplaatst om een gevel te reinigen. Het verkeer kan via de Zilverstraat richting Boelare. Lees meer »
N-VA Eeklo koos een nieuw, verjongd bestuur. Uittredend voorzitter Michel De Sutter geeft de fakkel door aan Danny Plaetinck, Nathalie De Coster wordt ondervoorzitter. Lees meer »
Een plantenbeurs, natuuractiviteiten, oude ambachten, huifkartochten, kinderanimatie: het is maar een greep uit het programma dat zaterdag 18 en zondag 19 mei wordt gebracht voor de veertigste verjaar... Lees meer »
Al voor de vijfde keer trok wielervereniging De Vlaamse Grimpeur tijdens het hemelvaartsweekend richting de Franse Auvergne om er enkele zware cols onder handen te nemen. Lees meer »
Net zoals in 2012 heeft de tuinbouwschool van het College OLV ten Doorn de begeerde titel van Beloftevolle Hovenier in de wacht gesleept. Leerlingen Angelo en Gillian slaagden, samen met leerkracht en... Lees meer »
Op de Gentstesteenweg (N9) ter hoogte van het kruispunt met de Kroonstraat is gisterochtend een 66-jarige fietser uit Eeklo zwaargewond geraakt toen hij werd aangereden door een wagen. Lees meer »
Bij Welterusten vindt u een uitgelezen selectie aan bedlinnen
Zonnebankabonnement voor €20 twv €50 bij Bronzor!
€200 korting op multifocale glazen!
Coupon afdrukken
-20% Korting op alle zilveren juwelen bij Living Stone - Stone Shop
Lipofreeze bij La Belle Fine: liposuctie zonder snijden
Dossiers
Raadpleeg alle dossiers »
Verenigingen
Verenigingen en scholen uit Eeklo
Gemeente Info
Inmemoriam.be
Raadslid Luc Vandevelde (SMS) betreurt het dat Eeklo dit jaar niet deelneemt aan de actie Met Belgerinkel naar de Winkel. Lees meer »
De werken aan de zuidelijke Ringontsluiting starten vroegste in 2017, maar het ziekenhuis AZ Alma hoeft niet zolang te wachten op de rotonde aan de hoofdingang op de Ringlaan. Die rotonde betekent de ... Lees meer »
Een 54-jarige autobestuurder uit Knokke-Heist heeft gisterochtend op de Gentstesteenweg (N9) in Eeklo een 66-jarige fietser uit Eeklo aangereden. De fietser raakte zwaargewond. Van de autobestuurder w... Lees meer »
Vanaf woensdag 15 mei worden herstellingswerken uitgevoerd op het Herbakkersplein. Dit kan enige plaatselijke hinder geven voor voetgangers. De werken duren wellicht tot eind van deze maand. Lees meer »
De aanleg van de zuidelijke Ring zal ten vroegste in 2017 kunnen starten. Oppositiepartij SMS vroeg daarom de realisatie van het stuk tussen Nieuwendorpe en de Tieltsesteenweg, maar Eeklo wil van geen... Lees meer »
Het is zalig fietsen langs de spoorweg tussen het Eeklose treinstation en het Waarschootse Jagerpad. De Dam is zelfs verkozen tot één van de drie beste fietspaden in Oost-Vlaanderen. Lees meer »
Artikel geplaatst in Het Fietspadenrapport 2013
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot