Heb jij nieuws?
Heb je een sterk verhaal? Wil je ons een persbericht bezorgen? Vertel ons wat je hebt meegemaakt: stuur je verhaal naar

 
Ik heb een vraag voor de redactie.
Mail ons:

Hoofdredactie

Pascal Weiss - pascal.weiss@nieuwsblad.be

Liesbeth Van Impe - liesbeth.van.impe@nieuwsblad.be

 

Nieuwsblad online:
Digital Manager:
Patrick Salien - patrick.salien@nieuwsblad.be
Chef Nieuws:
Jozef Leysen - jozef.leysen@nieuwsblad.be
Redactie: redactieNBO@nieuwsblad.be

Chef Nieuwsredactie:
Steven De Bock - steven.de.bock@nieuwsblad.be
Johan Vercammen - Johan.vercammen@nieuwsblad.be

Chef Sport:
Guy Fransen - guy.fransen@nieuwsblad.be

Ludo Vandewalle - ludo.vandewalle@nieuwsblad.be

Chef Regio
Jan Feys - jan.feys@nieuwsblad.be

De Gentenaar:
Johan Cauwels - johan.cauwels@gentenaar.be

Chef Eindredactie:
Nico Vanhee - nico.vanhee@nieuwsblad.be

Artdirector:
Martin Huisman - martin.huisman@nieuwsblad.be

Chef Grafische Redactie:
Olivier Van Hoye - olivier.van.hoye@nieuwsblad.be

Chef Magazine & Weekendbijlage:
Greet Vanderhoeven - greet.vanderhoeven@nieuwsblad.be

Coördinator Magazine:
Veronique Nolens - veronique.nolens@nieuwsblad.be

Chef Weekendreportages:
Peter Mijlemans - peter.mijlemans@nieuwsblad.be

Coördinator Jommekeskrant:
Jan Ruysbergh - jan.ruysbergh@nieuwsblad.be

Rondom:
Coördinatie: Mariena Dewulf - Mariena.Dewulf@nieuwsblad.be
Redactie: redactie@rondom.be

 

Administratie:
Toon van den Meijdenberg - toon.van.den.meijdenberg@nieuwsblad.be

Wil u een ander redactielid contacteren? Dat kan. Alle mailadressen worden als volgt gevormd: voornaam.naam@nieuwsblad.be


 
Er staat een fout op de website.
Dan hebben wij dat over het hoofd gezien! Aarzel niet om ons via mail de fout te melden. Wij verbeteren het zo snel mogelijk. Kijk hier wie u kan contacteren.

 
Wat is het adres van de redactie?
De gebouwen van de redactie van Het Nieuwsblad/De Gentenaar bevinden zich in:

Gossetlaan 30
1702 Groot-Bijgaarden

 
Wil je je in-/uitschrijven voor een nieuwsbrief?
Alle informatie om je in- of uit te schrijven voor een van onze nieuwsbrieven vind je hier.

 
Hebt u een vraag of opmerking over uw abonnement?
Surf naar het of kijk hier wie je kan contacteren.