DUIVENSPORT

PITHIVIERS (los 10.10)

KEMPISCH HAFOSPEL - 160 oude: 1 en 8. Karel en Tom Hufkens (Geel) 15.55.07 (1.130,67 m/min), 390,214 km; 2. Alfons Hooyberghs (Mol); 3. Eddy Vos (Mol); 4. Louis Van Eynde (Geel); 5. Gebr. Van de Weyer (Geel); 6. Karel Thys (Eindhout); 7. Gebr. Hooybergs (Mol); 9. Benny & Ann Van Eynde (Meerhout); 10. Vleugels-Schurmans (Geel). Laatste 16.35.36 in Geel (389,241 km). 276 jaarse: 1 en 3. Romain Poelmans (Westerlo) 15.45.22 (1.132,81 m/min), 379,908 km; 2, 4, 7, 8 en 9. Gebr. Hooybergs (Mol); 5. Roger Engelen (Dessel); 6. Vleugels-Schurmans (Geel); 10. André Van Doninck (Westerlo). Laatste 16.50.24 in Meerhout (386,262 km).

HAFOCLUB KEMPEN - 279 oude: 1, 9, 21, 45 met 4/7. HAE Van Gestel (Retie) 15.57.48 (1.150,15 m/min), 400,023 km; 2, 5, 6, 18, 26, 33, 36, 46 met 8/9. William Luyten (Herselt); 3 en 13. Marcel Leysen (Geel); 4. Victor Vermeulen (Herselt); 7. Alfons Peeters (Geel); 8, 17, 42, 58, 69 met 5/6. Rudi Luyten (Ramsel); 10. Romain Loockx (Herselt); 11 en 34. Hok Laeremans (Ramsel); 12, 37, 74 met ¾. Eric Van den Brande (Houtvenne); 14. Marc Haelen (Lichtaart); 15, 38, 64 met 3/3. Frans Arijs (Retie). Laatste 16.34.54 in Lichtaart (390,731 km). 426 jaarse: 1 en 126. Marc Haelen (Lichtaart) 15.55.09 (1.132,06 m/min), 390,731 km; 2, 5, 9, 16, 17, 32, 86 met 11/16. Jos Van der Veken (Retie); 3, 19, 29, 33 met 4/5. William Luyten; 4. Eric Van den Brande (Houtvenne); 6, 14. Willy Vanherck (Retie); 7, 49, 54. Victor Lauwers (Lichtaart); 8. Theo Ijskout (Hulshout); 10, 26. Jos Verstrepen (Westerlo); 11, 67. Gerard Rens (Herselt); 12. Jos Van Roy (Westerlo); 13, 27, 70, 74, 102. HAE Van Gestel; 15, 43, 45, 51, 53, 61, 73, 84. Michel Heremans (Booischot). Laatste 16.39.04 in Olen (381,050 km).

HAFO ZUIDERKEMPEN - 231 oude: 1 en 17. Maurice Van den Bergh (Begijnendijk) 15.33.02 (1.133,47 m/min), 366,150 km; 2 en 7. Nick & Roger Theys (Hallaar); 3. Jos Daans (Schriek); 4 en 10. Scheers-Lodewijckx (Beerzel); 5. Leo Scheers (Baal); 6, 9, 15, 18, 19, 23. Kenny Goovaerts (Baal); 8. Coppens-Van Herck (Schriek); 11. Roger Crabbé (Booischot); 12. Roger Volckaerts (Begijnendijk); 13. Victor Goovaerts (Beerzel); 14. Jules Lens (Putte). 16. Soetewye & zoon (Tremelo). Laatste 16.16.45 in Wiekevorst (375,338 km). 371 jaarse: 1. Scheers-Lodewijckx (Beerzel) 15.23.54 (1.166,05 m/min), 366,026 km; 2. Kenny Goovaerts; 3. Soetewye en zoon; 4. Jos & Bart Verstrepen (Heultje); 5. Sooi Claes (Olen); 6 en 17. Frans Van Boeckel; 7 en 18. Nick & Roger Thys; 8 en 9. Louis Thys (Wiekevorst); 10. Roger Crabbé; 11. Remi Hermans (Begijnendijk); 12. Nuyts- Steurs (Geel); 13. Luc Vervoort (Hallaar); 14. Raymond De Haes en zoon (Baal); 15. Patrick De L'Arbre (Olen); 21 en 22. Laenen-Mariën (Olen). Laatste 16.11.41 in Begijnendijk (367,090 km).

HAFOCLUB OUD-TURNHOUT - 62 oude: 1, 2, 4, 18 met 4/9. Leo Broeckx-Van Hees (OT) 16.02.04 (1.149,10 m/min)n 404,561 km; 3, 5, 6, 10, 11, 12, 13 met 7/11. Luc Van Mechelen (OT); 7 en 15. Karel Van Gorp (OT); 8. Gustaaf Van Gorp (Arendonk); 9. H. & Paul Voeten (OT). Laatste 16.40.29 in Arendonk (406,434 km). 98 jaarse: 1, 11, 12, 13, 14 met 5/8. Luc Van Mechelen (OT) 16.04.00 (1.139,49 m/min), 403,378 km; 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 23, 26 met 10/25. Leo Broeckx-Van Hees; 4, 18, 24, 27. Gustaaf Van Gorp. Laatste 16.50.11 in Oud-Turnhout (401,972 km).

HAFOCLUB TURNHOUT - 406 oude: 1, 2, 12, 84, 91, 120, 130 met 7/9. Leo Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout) zie Hafoclub Oud-Turnhout); 3, 14, 16, 32, 34, 48, 54, 119 met 9/11. Luc Van Mechelen (OT); 4. Jan Pelkmans (Ravels); 6, 26, 59. Ferdinand Helsen (Herentals); 6 en 10. Marcel Vermeiren (Gierle); 7, 25, 58. Alois Agemans (Gierle); 8, 11, 13, 17, 93. Lanslots-Dockx (Merksplas); 9. Paul & Carine Roefs (Merksplas); 15, 72, 82. Gebr. Brosius (Vosselaar). Laatste 16.38.20 in Beerse (396,914 km). 593 jaarse: 1, 2 en 68. Jos Smolderen (Turnhout)16.04.14 (1.150,73 m/min), 407,628 km; 3, 94, 97, 98. Luc Van Mechelen; 4, 7, 14, 31, 44, 55, 57, 62, 64, 81, 90. Henri Severijns (Poppel); 6. Louis Meeuwssen (Vosselaar); 8 met 1/1. Wim Van den Plas en zoon (Gierle); 9, 20, 50, 54, 61, 66, 82, 89. Gustaaf Theeuwes (OT); 10, 16, 33, 70, 101. Frans Van Gorp (OT); 11 en 36. Robert Verbeek (Poppel); 13, 75, 76. Louis Van Tillo (OT); 17. Jef Van Bouwel (Lichtaart). Laatste 16.50.11 in Oud- Turnhout (401,972 km).

PITHIVIERS (los 10.20)

HAFO TUSSEN VAART, ZENNE EN NETE - 102 jaarse: 1, 15, 23, 24, 29, 32. Ludo Willems (Kat.-Waver) 15.43.12 (1.115,62 m/min), 360,567 km; 2, 4, 11, 12, 14, 31. Jef De Wilder (Kat.-Waver); 3, 7, 26. J. Rooms (Walem); 5 en 13. François Geens (Duffel); 6 en 19. De Wilder-Boeykens (Kat.-Waver); 8. André Devroye (Mechelen); 9. Cordemans en zoon (Zemst); 16. Nobre- Mirones (Mechelen). Laatste 16.42.55 in Kat.-Waver (360,819 km). 101 oude: 1 en 15. René Van den Bergh (Hombeek) 15.31.47 (1.133,90 m/min), 353,547 km; 2, 14, 29, 40. De Wilder-Boeykens; 3 en 21. Verschooten en zoon (Bonheiden); 4 en 37. Jef De Wilder; 5, 7, 8, 18, 33. François Geens; 6. Alfons Lebegge (Kat.-Waver); 9, 13, 26. J. Rooms; 10, 14. Willy Geukens (Kat.-Waver). Laatste 16.42.38 in Kat.-Waver (359,281 km).

SAMENSPEL REGIO MECHELEN - 114 oude: 1. Van Leest-Peeters (Nijlen) 16.03.09 (1.095,85 m/min), 376,040 km; 2. Karel Leonidas (Itegem); 3, 29. Jos Pelgrims (Putte); 4. Wim De Troy (Berlaar); 5. Marcel Vertommen (Berlaar); 6 en 18. Jozef Goovaerts (Beerzel); 7 en 9. Gaston Van de Wouwer (Berlaar); 8. Raymond Vercammen (Nijlen); 10, 11 en 26. Maurice Op De Beeck (Berlaar). Laatste 16.50.56 in Nijlen (377,114 km). jaarse: 1 met 57-114. Willy Jacobs (Itegem) 15.46.03 (1.132,27 m/min), 369,159 km; 2 en 44. Victor Bruynseels (Bevel); 3, 23, 24. Maurice Op De Beeck; 4. Van de Wouwer en zoon (Nijlen); 5, 35. Marcel Vertommen (Berlaar); 6, 15, 28. Jos Verberck (Nijlen); 7 en 8. Jos De Swert (Kessel); 9, 17, 27. Jozef Goovaerts (Beerzel); 10, 13, 18, 29, 39, 60, 64. Victor Budts (Itegem); 11 en 16. Op de Beeck-Baetens (Putte). Laatste 16.42.15 in Berlaar (371,159 km).

HAFO AARTSELAAR - 146 oude: 1, 10, 16. Rudy Baert (Deurne) 16.03.19 (1.095,08 m/min), 375,958 km; 2, 28, 48. Johny Den Braber (Schoten); 3. Luc & Kris Wyckmans (Mortsel); 4. Marcel Geluykens (Boechout); 5, 22, 32. Smout-Depooter (Schoten); 6. Raymond Laenen (Hemiksem); 7. Walter Luyckx (Schoten); 8. Jan Baeten (Boechout); 9, 13, 15. Frans Marijnissen (Wilrijk); 11 en 21. Julien Verhoeven (Boom); 12, 14, 23, 31. Frans De Swert (Reet). Laatste 16.28.56 in Schoten (379,538 km). 276 jaarse: 1, 15, 30, 47 met 5/6. Frans De Swert (Reet) 16.41.26 (1.125,23 m/min), 362,060 km; 2. Dave Carsau (Puurs); 3. Frans Marijnissen; 4, 16, 46. Smout-Depooter; 5, 19, 20, 25, 28, 49, 62. Camiel Simonet (Boechout); 6. Adriaan Speltinckx (Merksem); 7, 13, 33, 41. Hugo Butaye (Schoten); 8, 35, 51, 57. Leo Van Nuffelen (Borsbeek); 9. Jan Baeten (Boechout); 10. Jos Noels (Hoevenen). Laatste 16.57.31 ub Edegem (368,346 km).

ZUID-ANTWERPS VERBOND - 185 oude: 1, 12, 15, 22, 23, 24, 30 met 9/12. Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel); 2 en 9 met 2/4. Alfons Van Roy (Borsbeek); 3, 57. Alois & Luc Van den Plas (Rijkevorsel); 4 en 28 met 2/5. Jos Peeters (Rijkevorsel); 5, 13, 43 met 3/6. Roger & Eddy Grootjans (Ranst); 6. Van Gastel en zoon (Brecht); 7. René Van Aperen (Meer); 8, 18, 46, 48 met 4/7. Martine-Ferdinand Peffer (Ranst); 10, 31, 47 met ¾. Denis Peeters (Rijkevorsel); 11 en 19. Frans Dierckx (Ranst); 14. Leo Van Nuffelen (Borsbeek); 16 en 35 met 2/2. J. & K. Van Looveren (Borsbeek). Laatste 17.01.13 in Rijkevorsel (396,795 km). 339 jaarse: 1, 14, 44, 69 en 98 met 5/7. Leo Van Nuffelen (Borsbeek) 15.50.28 (1.128,19 m/min), 372,847 km; 2 en 7 met 2/5. August Van Aert (Oostmalle); 3, 5, 18, 24, 71 met 5/9. Jos Peeters (Rijkevorsel); 4, 28, 53, 74 met 4/13. Theo Schellekens (Brecht); 6, 20, 99 met 5/31. Verschueren en zoon (Zoersel); 8, 22, 95 met ¾. Comb Maegh-As (Rijkevorsel); 9, 55, 111 met ¾. Jochems-Van Goubergen (Rijkevorsel); 10, 77 met 2/5. Leo Van denb Bosch (Ranst); 11, 52, 85 met 3/9. Sarah Mattheeussen (St.-Job); 12, 15, 16, 19, 35, 36, 40, 45, 49 met 16/28. Jochems-Van Hasselt; 13, 64, 66 met 3/3. Felix Celis (Emblem); 17, 21, 26, 37. 63 met 5/10. Van Gastel en zoon (Brecht). Laatste 16.48.31 in Halle (385,780 km).

GRENSVERBOND - 388 oude: 1 met 1/3. Marcel Scholtis (Ekeren) 15.54.47 (1.140,27 m/min), 381,743 km; 2, 8, 15, 19, 33, 39, 72, 87, 88, 103 met 12/18. John & Jan Baeck (Brasschaat); 3, 44, 95, 103 met 4/6. Walter Fissers (Stabroek); 4, 30, 89, 105 met 4/7. Jos Bogaerts (Wuustwezel); 5, 27, 60, 84, 101 en 106 met 6/8. Jozef Simons (Ekeren); 6, 16, 61, 86 met 4/8. Rita Jacobs (Wildert); 7, 17, 29, 34, 54, 98, 122 met 7/9. Brands en zoon (Zandvliet); 9. Jan & W. Bastiaensen (Wuustwezel); 10 met 1/1. Frans Van der Jonckheyd (Wuustwezel); 11 en 13 met 2/3. Antoon Herrygers (Wuustwezel); 12, 14, 20, 55 en 80 met 5/7. Frans Paelinckx (Wuustwezel). Laatste 16.36.45 in Hoevenen (382,106 km). 536 jaarse: 1, 56, 77, 139 met 6/8. André Raymakers (Essenhoek) 16.05.48 (1.146,25 m/min), 396,374 km; 2, 31, 65, 172 met 4/8. Jozef Simons (Ekeren); 3, 84, 92 met 3/5. Joris Raeymaekers (Essen); 4, 27, 93, 94 met 6/10. L. & M. Georgissen (Gooreind); 5, 28, 72, 128 met 5/11. Etienne Konings (Wildert); 6; 10, 173 met 3/5. Roger Mous (Brasschaat); 7, 35, 138 met 4/7. Achille & Peter Vervoort (Stabroek); 8, 71 met 2/5. Jos Bogaerts (Wuustwezel); 9, 14, 48, 57, 136 met 5/12. John & Jan Baeck; 11, 21, 114 met 4/9. Winkelmans-Bockstal (Kalmthout); 12, 50, 120 met 3/6. Marcel Jacobs (Wuustwezel); 13, 29, 54, 151 met 4/6. Jos Francken (Wuustwezel); 15, 36, 39, 82, 112, 166 met 6/8. Cyriel De Crom (Wildert). Laatste 16.55.23 in Zandvliet (385,232 km).

UNION ANTWERPEN ZONE WEST - 186 oude: 1, 4, 9, 12. Willy Van Berendonck (Schilde) 15.55.08 (1.136,85 m/min), 389,999 km; 2 en 8. Paul Van Pelt (St.-Antonius); 3. Jozef Wuyts (Malle); 5. Johan Storms (Rijkevorsel); 6. Alfons Aerden (Wommergem); 7. Van den Langenbergh (Zoersel); 10. Jozef Mertens (H Halle); 11. Peter Van Ael (Zoersel); 13. Willy Van Thillo (Beerse); 14. Jozef Van Beveren (Zoersel); 15. Jan Van Hoeck (Rijkevorsel). Laatste 16.58.46 in Rijkevorsel (398,945 km). 390 jaarse: 1Willy Van Berendonck (Schilde) 15.56.41 (1.131,62 m/min); 2. René Verhaegen (Beerse); 3 en 15. Jan & Frank Debeukelaer (Minderhout); 4. Rudi Diels (Beerse); 5. Jan Van Hoeck; 6. Paul Van Pelt; 7. Peter Van Ael; 8. Raymond Van Assche (Schilde); 9. Karel Hofkens (Beerse); 10. Van Oystaeyen-Pickeur (Boechot); 11 en 14. Frans Ceulemans (Zoersel); 12. Van Elsacker-Jepsen; 13. Hok Jos Vercammen. Laatste 17.03.37 in St.-Antonius (385,471 km).

UNION ANTWERPEN ZONE OOST - 177 oude: 1, 6 en 8. Jef Keirsmakers (Nijlen) 15.57.13 (1.113,59 m/min), 375,524 km; 2. HabrakenDucheyne (Vorselaar); 3 en 4. Cyriel Verbeeck (Vorselaar); 5, 7 en 11. Guy Staes (Berlaar); 9. Patrick Janssens (Pulderbos); 10 en 15. Roger Nicolay (Nijlen); 12. Gebr. Van Gestel (Bevel); 13. André Bellens (Zandhoven); 14. JLN Houben. Laatste 16.39.20 in Zandhoven (382,212 km). 233 jaarse: 1. Roger Nicolay (Nijlen) 15.41.53 (1.169,09 m/min), 376,312 km; 2. Cyriel Verbeeck; 3. Willy Anthonis (Bouwel); 4, 8 en 11. René Coenen (Kessel); 5. André Lambrechts (Berlaar); 6. Dirk & Louis Van Dijck (Zandhoven); 7 en 14. Juliaan Verboven (Zandhoven); 9. Theo Van Genechten (Vorselaar); 10. Kris Cleirbaut (Bonheiden); 12. Guy Staes; 13. Dis De Rijck (Berlaar); 15. Patrick Janssens (Pulderbos). Laatste 16.47.51 in Nijlen (376,136 km).

UNION ANTWERP HOOFDPRIJSKAMP - 363 oude: 1 en 4. Willy Van Berendonck (Schilde) zie Zone West; 2 en 14. Paul Van Pelt; 3. Jozef Wuyts; 5 en 13. Jef Keirsmakers; 6. Johan Storms; 7. Alfons Aerden; 8. Habraken- Ducheyne; 9 en 10. Cyriel Verbeeck; 11. Van den Langebergh; 12 en 15. Guy Staes. Laatste 16.30.03 in Berlaar (371,602 km). 623 jaarse: 1. Roger Nicolay (Nijlen) zie Zone Oost; 2. Cyriel Verbeeck; 3. Willy Anthonis; 4 en 14. René Coenen; 5. André Lambrechts; 6. Willy Van Berendonck; 7. René Verhaegen; 8. Jan en Frank Debeuckelaer; 9. Dirk & Louis Van Dijck; 10. Rudi Diels; 11. Jan Van Hoeck; 12; Juliaan Verboven; 13. Paul Van Pelt; 15. Theo Van Genechten. Laatste 16.54.03 in Bouwel (379,072 km).

PITHIVIERS (los 10.40)

HAFO TIENVERBOND B.A.L. - 340 oude: 1. Schroeven-Hermans (Molenstede) 16.19.56 (1.098,41 m/min), 373,387 km; 2, 9, 10, 60 met 4/4. Bernus Daems (Meerhout); 3 en 6. Lucien Blockx (Vorst); 4. Bart Huygens (Veerle); 5. Jozef Borrenberghs (Lommel); 7. L. Willekens (Balen); 8. Willy Grieten (Tessenderlo); 11. Jos Verwimp (Ham); 12. Lien Vandermotte (Tielt- Wingene); 13. Maurits Van de Velde (Scherpenheuvel); 14. Theo Elsen (Bekkevoort); 15. Stephan Van Meeuwen (Veerle). Laatste 16.58.22 in Tessenderlo (378,201 km). 502 jaarse: 1. Bernus Daems (Meerhout) 16.32.44 (1.101,85 m/min), 388,678 km; 2, 3 en 7. François Huybrechts (Meerhout); 4, 6, 11. Serré-Laporte (Tessenderlo); 5 en 18. Lieven Mensch (Tessenderlo); 8. Georges De Keyser (Messelbroek); 9. Wed. Smeulders (Bekkevoort); 10. Guillaume Wellens (Molenstede); 12. Roger Vandegaer (Scherpenheuvel); 13. Stefan Van Genechten (Veerle); 14. Guillaume De Wolf (Molenstede); 15. Albert De Wolf (Schaffen); 16. Gebr. Sterckx (Meerhout). Laatste 17.02.26 in Veerle (379,340 km).



CHATEAUROUX (los 10.20)

CHATEAUROUX (los 10.20) PROVINCIAAL - 1746 oude: 1. Jozef Goovaerts (Beerzel) 18.05.25 (1.116,96 m/min), 519,850 km; 2. Alfons Wuyts (Heist); 3. Johan De Belser (Berlaar); 4. Lemmens-Hild (Balen); 5. Simon Guldentops (Grobbendonk); 6. Verberck-Van Hove (Berlaar); 7. Daneels-Dierckx (Berlaar); 8. Raf & Lars Luyckx (Geel); 9. Johan De Belser (Berlaar); 10. Paul, Jan en Jef Van Gestel (Retie); 11. Leo Smets (Morkhoven); 12. Simon Guldentops (Grobbendonk); 13. August Van den Broeck (Berlaar); 14. Jules Lens (Putte); 15. Van Eynde-Goovaerts (Putte). 2.179 jaarse: 1. Lemmens-Hild (Balen) 18.31.19 (1.110,80 m/min), 545,756 km; 2. Van Elsacker-Jepsen (Schilde); 3. Jan Ennekens (Berlaar); 4. Alfons Wuyts (Heist); 5. Johan De Belser (Berlaar); 6. Roger & Eddy Grootjans (Ranst); 7. De Groot-De Belder (Putte); 8. Gaston Van de Wouwer (Berlaar); 9. Louis Vermeerbergen (Herenthout); 10. Jos Francken (Wuustwezel); 11. Michiel Vandoninck (Meerhout); 12. Frieda Huysmans (Vorselaar) 13. Gaston Van de Wouwer (Berlaar); 14. Hooyberghs+ echtgenote (Mol); 15. Raf en Lars Luyckx (Geel).

WIJNEGEM FOND - 137 oude: 1 en 14. Ludo Verrelst (Wilrijk) 18.26.02 (1.070,83 m/min), 520,461 km; 2 en 7. Van Beemen en dochter (Deurne); 3. Frans Marijnissenn (Wilrijk); 4, 9 en 15. Van Oystaeyen- Pickeur (Boechout); 5. Jos & Ken Beyens (Wijnegem); 6. Frans Fierens (Edegem); 8. Vissers-Dekoninck (Deurne); 10. Edmond Antonissen (Schoten). Laatste 19.29.45 in Edegem (522,013 km). 129 jaase: 1, 5 en 9. Van Oystaeyen-Pickeur (Boechout) 18.46.13 (1.037,04 m/min), 524,966 km; 2. Frans Marijnissen; 3 en 13. Jan Kloeck en zoon (Merksem); 4. Alfons Van Roy (Borsbeek); 6. Johan Jacobs (Schilde); 7. Marcel en Gunter Vercammen (Vremde); 8. Ramond Laenen (Hemiksem); 10. Cyriel Vinck (Oelegem). Laatste 20.24.29 in Merksem (532,806 km).

KEMPISCHE FONDCLUB - 254 oude: 1 FOND 2001 ST.-JOB - 266 oude: 1, 37, 68 met 5/8. Theo Schellekens (Brecht) 18.48.44 (1.076,32 m/min), 547,561 km; 2, 8, 18, 22, 28, 72 met 6/8. Hok Jos Vercammen; 3, 10, 13, 17, 25, 39 met 8/10. L. & M.

Baertsoen (Brasschaat); 4 met 1/3. Dirk en Louis Van Dijck (Zandhoven); 5 met 1/10. M. & Darco Milovic (Essen); 6 en 43 met 2/6. Remy Breugelmans (Zandhoven); 7, 29, 40, 47, 50 met 5/21. William Geerts; 9, 12, 14, 15, 30 met 5/6 en 120-95. Luc, Bart en Jurgen Geerinckx; 11, 36, 42, 65, 73, 85 met 6/8. Dré Roodhooft (Pulderbos). Laatste 19.41.14 in Brasschaat (538,616 km). 301 jaarse: 1, 26, 93 met 3/5. Roger & Eddy Grootjans (Ranst) 18.27.23 (1.084,29 m/min), 528,465 km; 2, 16, 58, 76 met 5/7. Dirk & Louis Van Dijck; 3, 25, 30, 31, 33, 36 met 9/16. Eric Berckmoes (Brecht); 4, 7, 14, 32, 57, 69 met 8/11. Marcel Wouters (Westmalle); 5, 18, 39, 42. L. & M. Baertsoen; 6, 11, 27, 85 met 4/7. Luc, Bart en Jurgen Geerinckx; 8, 12, 24, 28, 46, 52 met 8/14. Leon Van den Brandt en zoon (Zandhoven); 9, 23, 29, 35, 60 met 8/13. Jos Joosen (Brecht); 10, 19, 37, 43, 49, 50, 72 met 9/18 en 120-100. Dré Roodhooft. Laatste 20.10.20 in Brasschaat (538,616 km).

FOND 2001 ST.-JOB - 266 oude: 1, 37, 68 met 5/8. Theo Schellekens (Brecht) 18.48.44 (1.076,32 m/min), 547,561 km; 2, 8, 18, 22, 28, 72 met 6/8. Hok Jos Vercammen; 3, 10, 13, 17, 25, 39 met 8/10. L. & M. Baertsoen (Brasschaat); 4 met 1/3. Dirk en Louis Van Dijck (Zandhoven); 5 met 1/10. M. & Darco Milovic (Essen); 6 en 43 met 2/6. Remy Breugelmans (Zandhoven); 7, 29, 40, 47, 50 met 5/21. William Geerts; 9, 12, 14, 15, 30 met 5/6 en 120-95. Luc, Bart en Jurgen Geerinckx; 11, 36, 42, 65, 73, 85 met 6/8. Dré Roodhooft (Pulderbos). Laatste 19.41.14 in Brasschaat (538,616 km). 301 jaarse: 1, 26, 93 met 3/5. Roger & Eddy Grootjans (Ranst) 18.27.23 (1.084,29 m/min), 528,465 km; 2, 16, 58, 76 met 5/7. Dirk & Louis Van Dijck; 3, 25, 30, 31, 33, 36 met 9/16. Eric Berckmoes (Brecht); 4, 7, 14, 32, 57, 69 met 8/11. Marcel Wouters (Westmalle); 5, 18, 39, 42. L. & M. Baertsoen; 6, 11, 27, 85 met 4/7. Luc, Bart en Jurgen Geerinckx; 8, 12, 24, 28, 46, 52 met 8/14. Leon Van den Brandt en zoon (Zandhoven); 9, 23, 29, 35, 60 met 8/13. Jos Joosen (Brecht); 10, 19, 37, 43, 49, 50, 72 met 9/18 en 120-100. Dré Roodhooft. Laatste 20.10.20 in Brasschaat (538,616 km).

FOND STABROEK - 167 oude: 1 en 41. Jos Francken (Wuustwezel) 18.53.11 (1.069,82 m/min), 594,021 km; 2. Jozef De Backer (Berendrecht); 3 en 28. L. & M. Georgissen (Gooreind); 4, 5, 20. A. & P. Vervoort (Stabroek); 6, 8, 27; J. & Marc Huybrechts (Hoevenen); 7, 14, 24, 46. Leo Antonissen (Nieuwmoer); 9, 19, 39, 44. Jimmy Brands (Berendrecht); 10, 13, 48. Lucien Cas (Wuustwezel). Laatste 19.53.15 !n Ekeren (536,399 km). 156 jaarse: 1, 10, 14, 45. Jos Francken (Wuustwezel) 1.081,00 m/min); 2, 9, 17, 22, 23, 36. Constant Jongenelen (Wuustwezel); 3 en 33. Jan De Bie (Berendrecht); 4, 5, 19. Koen De Backer (Berendrecht); 6, 7, 16, 30. Johan Ceulemans (Essen); 8. Jef Meeusen (Hoevenen); 11, 25, 28, 29, 34. Leo Antonissen. Laatste 20.24.09 in Berendrecht (539,104 km).

FONDCLUB BEVEL - 76 oude: 1 FONDCLUB GEWEST TURNHOUT - 95 oude: 1 en 2. Bart Van Oeckel (Oud-Turnhout) 19.08.42 (1.048,45 m/min), 554,318 km; 3 en 4. Herman Van Sande (Vosselaar); 5. Leo Broeckx-Van Hees; 6. Jan Van Oeckel; 7 en 10.

Alfons Van Rooy (Baarle-Hertog); 8 en 9. Alfons Peeters (Vlimmeren).

Laatste 20.20.00 in Oud-Turnhout (554,248 km). 99 jaarse: 1 en 9. Bart Van Oeckel (Oud-Turnhout) 18.53.53 (1.078,68 m/min), 554,315 km; 2, 6 en 10. Niels Broeckx (OT); 3. Geentjens-Haemhouts (Gierle); 4. André Keustermans (Baarle-Hertog); 5 en 8. Monick Nijs (Arendonk); 7. Wim+Jef Struyfs (Tielen). Laaste maandag 06.54.12 in Arendonk (557,505 km).

FONDCLUB GEWEST TURNHOUT - 95 oude: 1, 2. Bart Van Oeckel (Oud-Turnhout) 19.08.42 (1.048,45 m/min), 554,318 km; 3, 4. Herman Van Sande (Vosselaar); 5. Leo Broeckx-Van Hees; 6. Jan Van Oeckel; 7 en 10. Alfons Van Rooy (Baarle-Hertog); 8 en 9. Alfons Peeters (Vlimmeren). Laatste 20.20.00 in Oud-Turnhout (554,248 km). 99 jaarse: 1 en 9. Bart Van Oeckel (Oud-Turnhout) 18.53.53 (1.078,68 m/min), 554,315 km; 2, 6 en 10. Niels Broeckx (OT); 3. Geentjens-Haemhouts (Gierle); 4. André Keustermans (Baarle-Hertog); 5 en 8. Monick Nijs (Arendonk); 7. Wim+Jef Struyfs (Tielen). Laaste maandag 06.54.12 in Arendonk (557,505 km).

FONDSPEL HOUTVENNE - 141 oude: 1. Jozef Goovaerts (Putte) 18.05.25 (1.116,96 m/min), 519,850 km; 2, 5 en 11. Johan De Belser (Berlaar); 3. Verberck-Van Hove (Berlaar); 6. Leo Smets (Morkhoven); 7. August Van den Broeck (Berlaar); 8. Jules Lens (Putte); 9. Van Eyndne- Goovaerts (Putte); 10. Gaston Van de Wouwer (Berlaar). Laatste 19.22.28 in Herenthout (527,177 km). 153 jaarse: 1 en 5. Johan De Belser (Berlaar) 18.21.47 (1.084,97 m/min), 522,719 km; 2. De Groot-De Belder (Berlaar); 3, 4, 6, 9 en 10. Gaston Van de Wouwer; 7, 12 en 13. Marc Vlaeminck (Ramsel); 8 en 19. Verberck-Van Hove; 11. Van Eynde-Goovaerts. Laatste 19.37.17 in Putte (519,083 km).

HERENTALSE FONDCLUB - 56 oude: 1 en 2. Simon Guldentops (Grobbendonk) 18.22.10 (1.108,50 m/min), 534,486 km; 3 en 13. Jos Bouwen (Herenthout); 4. Jan Ennekens (Berlaar); 5 en 10. Theo Van Genechten (Vorselaar); 6. Van Looy-Van Elst (Herenthout); 7. Smets-Van Elst (Herenthout); 8. René & Kristel Van Rooy (Vorselaar); 9. Smolders-Van den Broeck (Herentals). Laatste 19.25.20 in Berlaar (522,206 km). 112 jaarse: 1, 8, 9, 10 met 4/5. Jan Ennekens (Berlaar) 18.18.18 (1.093,84 m/min), 523,186 km; 2. Louis Vermeerbergen (Herenthout); 3, 10, 14, 15, 16, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 32. Friede Huysmans (Vorselaar); 4 en 11. Van Looy-Van Elst; 5. Lambrechts-Van Springel-Van Haren (Herentals); 6 en 22. Leon De Haes (Herenthout); 7. Simon Guldentops. Laatste 20.05.14 in Bouwel (530,396 km).

ZUIDERKEMPEN FOND - 316 oude: 1. Jozef Goovaerts (Putte) zie Fondspel Houtvenne; 2 en 47. Alfons Wuyts; 3, 8, 20, 48. Johan De Belser; 4 en 11. Simon Guldentops; 5. Verberck-Van Hove; 6, 21, 33, 37. Daneels- Dierckx; 7. Raf en Lars Luyckx; 9. PJJ Van Gestel; 10. Leo Smets. Laatste 19.19.43 in Putte (519,060 km). 426 jaarse: 1, 27, 28, 80. Jan Ennekens (Berlaar) zie Fondclub Herentals; 2. Alfons Wuyts; 3 en 11. Johan De Belser; 4. De Groot-De Belder; 5, 8, 12, 16, 18. Gaston Van de Wouwer; 6. Louis Vermeerbergen; 7, 29, 52, 55, 56, 81. Frieda Huysmans; 9. Raf en Lars Luyckx; 10. Jos Eykens. Laatste 19.55.42 in Itegem (524,793 km).

MOLSE FONDCLUB - 200 oude: 1 met 87-100. Raf en Lars Luyckx (Geel) 18.35.58 (1.090,03 m/min), 540,619 km; 2. Dick De Jong (Balen); 3. Ivo Verkoeyen (Mol); 4 en 9. Wynand De Bruyn (Balen); 5 en 11. Jos Van der Auwera (Balen); 6, 10, 16. Lemmens-Hild (Balen); 7, 20, 21. Michiel Van Doninck (Meerhout); 8, 28. Roger Engelen (Dessel); 11. René Van Doninck (Oevel). Laatste 20.42.12 in Mol. 350 jaarse: 1, 19, 20, 36, 37, 42 met 97-100. Lemmens-Hild (Balen) 18.31.19 (1.110,80 m/min), 545,756 km; 2, 5, 8, 10. Michiel Vandoninck 3. Hooyberghs+echtgenote (Mol); 4, 25, 45. Raf en Lars Luyckx (Geel); 6 en 9. Karel Janssens (Eindhout); 7. Chris Van Wesemael (Dessel); 11, 16, 24, 33, 40. Theo Janssens-Boen (Mol). Laatste 20.05.13 in Mol (548,259 km).





FOND HEIST-GOOR - 76 oude: 1, 6 en 19. Alfons Wuyts (Heist) 18.06.15 (1.112,88 m/min), 518,882 km; 2. Nijs- De Geyter (Itegem); 3. Danny Feijaerts (Heist); 4. Gebr. De Cuyper (Heist); 5, 8, 11, 17, 21. Op de Beeck-Baetens (Putte); 7, 10, 12, 15, 23. Eugeen Van Uytven (Rijmenam); 9. Luc Daans (Begijnendijk). Laatste 19.52.19 in Putte (519,060 km). 69 jaarse: 1 en 8. Alfons Wuyts (Heist) 18.14.58 (1.092,46 m/min); 2.Gebr. De Cuyper; 3, 14, 17. Nijs-De Geyter; 4, 6, 12. Op de Beeck- Baetens; 5. Danny Feijaerts; 7. Luc Van Genechten (Heist); 9. Luc Daans; 10. Paul Van den Eynde (Schriek). Laatste 20.24.29 in Beerzel (518,619 km).