U bent hier: Home » Izegem
Alles over
IZEGEM - In de Karel De Goedelaan kwam G.V. (17) uit Izegem met haar bromfiets in botsing met het openslaande portier van de wagen van R.A. (42) uit Izegem. Het meisje kwam ten val en raakte gewond aan armen en benen. (mty)
Reacties
De voorspelling van Frank Deboosere& Sabine Hagedoren
Uw Correspondent
Izegem/Ingelmumnster Het bezoek van prins Filip en prinses Mathilde blijft beperkt tot enkele bezoeken in Izegem en Ingelmunster. De Izegemse burgemeester Bert Maertens (N-VA) gaat niet naar de recept... Lees meer »
CD&V Izegem nodigt gerechtspsychiater dokter Roger Deberdt uit naar haar politiek café in de bar van de SAMW, Kruisstraat 13 in Izegem op vrijdag 21 juni. Lees meer »
Het Izegemse Schoeiselmuseum bereidt zich duchtig voor op het bezoek van prins Filip en prinses Mathilde morgen. Leerlingen van het vijfde jaar mode en verkoop van Instituut de Pélichy namen de etalag... Lees meer »
Wanneer algemeen directeur Roger Duyck van de Izegemse Sint-Jozefskliniek in het najaar de fakkel doorgeeft aan Bernard Ceriez, zal deze over een ultramodern ziekenhuis beschikken. Volgende week vrijd... Lees meer »
In de Izegemstraat reed een medische bus van Securex gisterochtend tegen de gevel van een woning. De buschauffeur was vergeten de handrem op te zetten. Lees meer »
De spoorwegovergang in de Brugstraat wordt wegens onderhoudswerken afgesloten. Lees meer »
Pannenkoeken à volonté en een warm drankje naar keuze voor 2 personen
Lees alle details →
Koop deal
Korting in de beenhouwerij van Willebroek en Temse!
Coupon afdrukken
Lunch voor 9,95 euro ipv 22,15 euro bij Gök Palace !
Laat je wagen stralen met de VIP-was!
2de T-shirt aan halve prijs bij C&D Mode!
In het openluchtzwembad De Krekel werden vorige week twee kleuters gered, nadat ze van de glijbaan doken en in de problemen geraakten. Volgens de redder haalde hij de twee kindjes uit het water, maar ... Lees meer »
Luc Remmery, die veertig jaar café Sportief uitbaatte langs de Meensesteenweg op de Bosmolens, zet een punt achter zijn horecacarrière. Het drukbezochte café dat destijds werd opgestart door zijn vade... Lees meer »
De vier gevechten- en verdedigingssportenclubs van Izegem bouwden een oud gymlokaal om tot een tweede tatamizaal. De sportverenigingen noemen het een hele verbetering omdat ze niet langer de matten mo... Lees meer »
Hoewel het bezoek van het prinsenpaar volgende donderdag amper 45 minuten duurt, wordt de brouwerij Vanhonsebrouck van boven tot beneden helemaal schoongemaakt. Lees meer »
Duizenden bezoekers vonden in Izegem weer de weg naar de Batjes. Hoewel het weer niet altijd optimaal was, klinkt het gros van bezoekers en handelaars achteraf toch tevreden. Lees meer »
Nadat eerder al de koningsportretten uit de trouwzaal werden verwijderd, vraagt raadslid Stefaan Sintobin (Vlaams Belang) nu ook om de koninklijke bustes te verwijderen. Lees meer »
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot