TIENEN - Win for Life Suikerrock, SonicAngel en JIM slaan opnieuw de handen in mekaar om jong muzikaal talent op een professionele manier te ondersteunen.
Jong talent krijgt een plaats op het JIM Maniacs podium (het tweede Win for Life Suikerrock podium op de Veemarkt). Door gebruik te maken van het op social media gebaseerde SonicAngel platform, worden de fans optimaal betrokken. Fans kunnen deelnemen, stemmen en investeren via SonicAngel Fanshares.
De invulling van het JIM Maniacs podium gebeurt op twee manieren.
Enerzijds wordt er een grote actie opgezet met SonicAngel en JIM. Nieuw jong talent kan zich vanaf eind mei inschrijven via het platform van SonicAngel . Door het uploaden van hun beste foto's, audio & filmpjes kunnen ze hun muzikale talent tonen aan de buitenwereld, en proberen het publiek en de driekoppige jury te overtuigen. Uit de eerste vijftig artiesten in de ranking zullen vier winnaars gekozen worden, die elk een dag van het JIM Maniacs podium mogen openen. Daarnaast zal SonicAngel minimum één van deze artiesten de kans geven om via het systeem van crowdfunding zijn/haar carrière te lanceren.
De overige plaatsen worden ingevuld door jonge artiesten van het SonicAngel label.
Nightlife Ninja’s
De Leuvense dj’s Erik en Willem, samen bekend als Nightlife Ninja’s, wonnen afgelopen weekend de finale van 'Dj for Life', de dj wedstrijd van Win for Life.
De winnaars staan ook op de JIM Maniacs stage. Nightlife Ninja’s zullen er op zaterdagavond 29 juli een afsluitende dj-set spelen.