U bent hier: Home » Aalst
Alles over
AALST - Het Natourcriterium in Aalst kan alweer van een succesvolle editie spreken. Het bijzonder mooie zomerweer bracht maar liefst enkele duizenden wielerliefhebbers op de been, voor een glimp van hun idool.
Reacties
2 reacties
De voorspelling van Frank Deboosere& Sabine Hagedoren
Uw Correspondent
Koopjesjagers hoeven niet te wachten tot 1 juli om hun slag te slaan. De zomerkoopjes kennen in Aalst al hun officiële kick-off op donderdag 27 juni tijdens de zomerbraderie. Hoewel je vandaag bij som... Lees meer »
Artikel geplaatst in G-Spot, Economie
De beroepsprocedures die buurtbewoners in 2011 indienden tegen de heraanleg van de Hopmarkt, zijn verworpen door de Raad voor Vergunningsbetwistingen. De Hopmarkt kan nu zonder problemen verder afgewe... Lees meer »
Op zaterdag 22 juni wordt de Oude Vismarkt het speelterrein van jongeren tussen 2 en 16 jaar. De Jeugddienst organiseert er in samenwerking met cultuurcentrum De Werf namelijk voor het eerst 'Roefelre... Lees meer »
Artikel geplaatst in G-Spot
Het stadsbestuur van Aalst stelt een ontwerper aan om de restauratie van de Sint-Martinuskerk opnieuw op de sporen te krijgen. Die restauratie viel stil in 2009. Lees meer »
Dimitri B. (25) en zijn vriendin Wendy R (25) zijn voorgeleid bij de onderzoeksrechter van Dendermonde op verdenking van diefstallen en inbraken. Beide Aalstenaars zouden in april gestolen hebben uit ... Lees meer »
De man die vorig jaar in een café in Aalst met zijn broer een homo halfdood sloeg omwille van zijn geaardheid, is gisteren veroordeeld voor andere feiten. Hij kreeg met een kompaan een werkstraf van z... Lees meer »
Weer of geen weer, 2 uur zalig genieten met gratis heerlijke hapjes en wijn!
Lees alle details →
Coupon afdrukken
1 uur extra sauna, 15% korting op massages en 1 gratis les Aquagym!
5 overnachtingen in het prachtige warme Alicante voor 2 personen
Koop deal
5 overnachtingen in het prachtige Casa del Maco voor 2 personen
7 overnachtingen in het prachtige Casa del Maco voor 2 personen
Het was gisteren een heuglijk moment voor vzw Juna, een Aalsterse organisatie die buitenlandse niet-begeleide minderjarigen opvangt. Zij ontving immers een cheque van 14.000 euro van Rotary Aalst-Noor... Lees meer »
Zaterdag 22 juni kun je de schoolboeken even vergeten op After Blok Rock. Wij trakteerden op maar liefst vijf duotickets. Lees meer »
Artikel geplaatst in Uit in de gemeente, Vereniging, Jeugd
Gisteren organiseerden de leerlingen en leerkrachten van de module Zorg in de Residentiële- en Thuissituatie van SAI het project Dagelijkse kost in kleur. De leerlingen nodigden hun grootouders uit om... Lees meer »
Elke woensdagavond wordt er een partijtje 'bike polo' gespeeld in Fabriek Plastiek. Het spel wordt gespeeld per 'fixie'. Zeg tenslotte niet zo maar fiets tegen een fixie. Lees meer »
Christophe Troch alias 'De Floeren' werd onlangs tot nieuwe voorzitter van het feestcomité aangesteld. Hij neemt de fakkel van Nicole Ringoir over, die sinds 1995 de taak als voorzitter met verve voor... Lees meer »
Artikel geplaatst in Video, Gemeente, Aalst Carnaval
De Europese markt werd in Aalst goed onthaald. Velen ging er op ontdekking om nieuwe dingen te leren kennen. Ook Aalst.tv liep afgelopen weekend bij 'Fiësta Europa' op het Werfplein langs, en maakte e... Lees meer »
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot