U bent hier: Home » Antwerpen
Alles over
ANTWERPEN - Een jaar nadat het MAS opende, verwacht het museum binnenkort al de miljoenste bezoeker. Vrijdag vierde het Museum aan de Stroom volop feest met gratis toegang en gratis taart. Bekijk de fotoreportage van onze fotograaf Walter Saenen.
Reacties
De voorspelling van Frank Deboosere& Sabine Hagedoren
Uw Correspondent
Afgelopen zondag 16 juni was er de 10de editie van het recreatief petanquetornooi 'Districtsbeker Antwerpen'. Het tornooi, een organisatie door de Vasco petanqueclub, week dit jaar uit naar Park Spoor... Lees meer »
Artikel geplaatst in Foto
De porseleinen vazen van de Russische tsaar die in het stadhuis pronken, worden momenteel gereinigd. De negentiende-eeuwse vazen waren een geschenk van de tsaar aan een Spaanse diplomaat. Hoe de vazen... Lees meer »
Op vrijdag 21 juni is het tijd voor de stijlvolle party 'BOUDOIR' in het Salon van het Felixpakhuis aan de Godefriduskaai. Met deze zwoele zomereditie zet je je weekend alvast goed in! Lees meer »
Paul Haggis, regisseur van de Oscarwinnende film ‘Crash’ en scenarist van Clint Eastwoods succesfilm ‘Million Dollar Baby’, vertoeft momenteel in Antwerpen. Hij geniet schijnbaar met volle teugen van ... Lees meer »
De federale gerechtelijke politie van Antwerpen heeft de drie jaar oude gruwelmoord op de Colombiaan Obrison Cartagena Correa (31) opgelost. Die werd doodgeschoten en in brand gestoken in Brasschaat. ... Lees meer »
De buurtbewoners van ‘den Dam’ willen inspraak over de nieuwe invulling van de Slachthuissite. Het stadsbestuur heeft plannen met site achter het Sportpaleis. ‘Liever eerst vragen dan achteraf klagen’... Lees meer »
Make-up Workshop voor 4 bij u thuis!
Lees alle details →
Klik hier
1 boek kopen + 1 boek gratis
Coupon afdrukken
7 overnachtingen in het prachtige Casa del Maco voor 2 personen
Koop deal
Maak uw lichaam klaar voor de zomer bij Silueta
Modestudent Mattia Van Severen kreeg vorig weekend, tijdens het afstudeerdefilé van de Antwerpse modeafdeling, een geldprijs van 2.500 euro overhandigd van de stad. Van Severen onderscheidde zich voor... Lees meer »
Cafe Costume staat voor betaalbare, kwalitatieve en stijlvolle kleding, gemaakt met oog voor detail en de beste stoffen. Lees meer »
Artikel geplaatst in Hot to Go
Vandaag eindigt de veiling van de eigendommen van de failliete eersteklasser Beerschot. Omdat de stad het eigendomsrecht van enkele goederen betwistte, werden enkele ‘topstukken’ uit de veiling gehaal... Lees meer »
De Nationale Bank (NBB) beëindigt op 30 september de dienstverlening aan het publiek. Zoals gepland zal het kantoor op 1 januari 2014 definitief de deuren sluiten. Omdat de interne mutaties goed zijn ... Lees meer »
Wat is geluk? Het houdt ons vroeg of laat, lang of kort allemaal bezig. Theatermaakster Tina Ameel ging voor haar recentste voorstelling ‘In ’t geluk – een speeddate’ na welke visies over geluk er voo... Lees meer »
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot