Demis Roussos (25/10)
Freddy Jacobs Eppegem
Erna Mees Willebroek
Guy Alen Hasselt
Michael Raimondi Houthalen
Freya Meurice Sijsele
Jeannine Voets Blankenberge
Maxime Algoet Bavikhove
Nanou Garrevoet Sint-Eloois-Winkel
Ilse Degryse Ieper
Evelien Fant Heusden (O.-Vl.)
Michel Verhelst Moorsel (Aalst)
Anja Pandelaere Zottegem
Eric Van Reepingen Nederbrakel
Rosa De Clercq Ruien
An Ringoir Bevere
Frans Bauer (9/11)
Filip Van Sinay Erembodegem (Aalst)
Kathleen Dubus Overijse
Marc Vander Meer Meerhout
Mariska Rollé Ichtegem
Filip Cartuyvels Overijse
Arlette Vandenbogaerde Heule
Giebens Bianca Sint-Job-In-'T-Goor
Etienne Lambrecht Harelbeke
Benny Biesemans Geraardsbergen
Amelie Bailleur Wakken
Frederick Verhagen Sint-Niklaas
Klaartje Lecomte Torhout
An De Vos Kontich
Ilke Thijs Ordingen
Patrick Van Laecke Astene
Marie Theys Overijse
Kristien Vercruysse Meulebeke
Johan Van Asbroeck Westerlo
Cathérine Alen Hasselt
Mon Sanders Bornem
Katie Lannoy Gullegem
Jeannine Verbraecken Waasmunster
Sam Collin Meldert (Brabant)
Eric Kesteleyn Leupegem
Gaston Koopman Harelbeke
Linda Vranken Koersel
Marianne Van Droogenbroeck Zandbergen
Ronny Van Raemdonck Kruibeke
Diederik De Bruyn Brecht
Kristof Commeyne Sint-Eloois-Winkel
Rik Debruyne Vlamertinge
Lindsey Claus Meulebeke
Jean Van Caillie Oostende
Ilse Van Den Broeck Buggenhout
Suzanne Françoys Zillebeke
Wim De Gendt Keerbergen
Patrick Geens Mechelen
Lieve Detavernier Tiegem
Veerle Roelandts Zeveren
Francine Cokelaere Diksmuide
Ann Aerts Westerlo
Bart Demol Ingelmunster
Louise Moeseke Bornem
Bert Roscam Zwevegem
Nancy Nuijts Oostende
Marie Ritserveldt Grimminge
Liliane Eecloo Reningelst
Lies Nolf Torhout
Ninja Felix Edegem
Nathalie De Bode Waasmunster
Jerry Lee Ewis (23/11)
Maria Heylen Herentals
Ann Bogaert Ruisbroek (Brabant)
Ankie Vereecken Berchem (Antwerpen)
Denis Chevalier Eernegem
Rosette Groenendaels Vliermaal
Evangeli Vamvas Anderlecht
Rita Heleven Kortessem
Els Vrysen Wemmel
Bram Van Grimberge Sint-Gillis-Waas
Florence Vynckier Overijse
Elza Huber Ulbeek
Eddy Mertens Stabroek
Sara Decoene Rumbeke
Sammy Bonnewijn Zaventem
Eduard Vanbockryck Houthalen
Peter Willems Maldegem
Peter Gijssels Nieuwenhove
Vera Reymen Vliermaalroot
Lise Vannitsen Alken
Maria Boone Bachte-Maria-Leerne
Eric Reymen Wellen
Luc Magis Noorderwijk
Evelien Guns Berlare
Bruno Schapdryver Leefdaal
Shaolin Monks (22/10)
Jolien Kints Deinze
Jozef Pauwels Sint-Niklaas
Heidi Onkelinx Maldegem
Martine Masy Ronse
Véronique De Clercq Drongen
Guy Cordemans Overijse
Alois Gyselinck Sint-Niklaas
Gerry De Rycke Sint-Niklaas
Marc De Vos Assebroek
Miet Gyselinck Sint-Niklaas
Ann-Sofie Anseeuw Sint-Michiels
Edwin Van Daele Oostende
Tinneke Sanders Bornem
Annette Van Trimpont Voorde
Matthias Pottie Knokke-Heist
Nathalie Wuytack Antwerpen
Bart Pauwels Waasmunster
Francine Temmermans Ninove
Lieve De Smedt Sint-Niklaas
Dries Calcoen Oostende
Greta Vandersteen Baasrode
Christel Laridon De Haan
Thomas Dhont Waregem
Tamara Scheerlinck Adinkerke
Paolo De Grande Oostkamp
Simone Segers Dilbeek
Geert De Baerdemaeker Wingene
Betsy De Wit Bornem
Luc Versavel Wommelgem
Ann Boonen Kessel-Lo (Leuven)
Joris Jan Schelkens Merchtem
Davina Van Belle Mere
Tinneke Pauwels Sint-Niklaas
Ronny Theunis Hemiksem
Paul Van Den Bosch Herenthout
Lucien Van Dessel Kaggevinne
Amir El Kebdani Borgerhout (Antwerpen)
Etienne Lalou Bertem
Antoine Lejeune Melle
Filip De Bot Gavere
Iris Marivoet Blaasveld
Ronald Van De Vijver Ekeren (Antwerpen)
Dirk Delmeiren Zingem
Kevin Saelens Oostende
Astrid Deweer Wervik
Charlotte Geenen Lichtaart
Claudia Tluk Antwerpen
Paul De Craemer Sijsele
Frederik Deconinck Sint-Kruis (Brugge)
Louise-Jose Moeseke Bornem
Jade Lambrecht Oostende
Rita Heyvaert Schellebelle
Klaas Roelandt Ename
Luciën Herpoelaert Pittem
Marco Cottenjé Assebroek
Anneke De Grauwe Melle
Marina Vercammen Lembeek
Hilda De Rop Gent
Sarah De Ruyter Oosterzele
Katrien Vlieghe Sint-Amandsberg (Gent)
Erik Verleyen Oostakker
Daniël Talloen Oostkamp
Freya Delarbre Zwijnaarde
Bart Van Santen Sint-Gillis-Bij-Dendermonde
Philippe Maes Oostende
Nancy Tournoy Sint-Michiels
Wim Van Moeseke Lokeren
Myriam Cherroud Etterbeek
Godelieve Baert Zaffelare
Maria De Ruyck Vosselare
Mayken Roelstraete Kortrijk
Skrallan Verhasselt Londerzeel
Veerle Andries Oostkamp
Marina De Jonge Wetteren
Monique Dhont Nazareth
Els Hamelton Oostende
Luc Van Poucke Vosselare
Martine De Laet Stekene
Ronny Rubens Maasmechelen
Patrick D'Hooge Moerbeke-Waas
Agnes Popelier Oostende
Ellen Vanderstappen Itterbeek
Rudy Vanpee Overijse
Peter Geeregat Petegem-Aan-De-Leie
Irma De Ruyck Drongen
Filip Moons Schelle
Boussery Michiel Torhout
Isidoor Tempels Moerbeke-Waas
Renaud Claus Bossuit
Ronny Bettens Roeselare
Dominik Champagne Landen
Olivier Van Eenoo Ruddervoorde
Eddy Versmissen Rijmenam
Vanessa Wouters Niel
P. Geerard Hofman Denderbelle
Herman Saelens Ursel
Tim Van Raemdonck Sint-Martens-Bodegem
Bart Vanhoorne Oostende
Sarah Roothooft Turnhout
Natasja Zegveld Overpelt