U bent hier: Home » Sint-Niklaas
Alles over
SINT-NIKLAAS - In de Aarschotstraat werd donderdagavond een vrouw aangereden door een auto. Het 52-jarige slachtoffer uit Sint-Niklaas viel en werd gewond overgebracht naar het ziekenhuis. De bestuurder van de auto pleegde vluchtmisdrijf.
Reacties
1 reactie
De voorspelling van Frank Deboosere& Sabine Hagedoren
Uw Correspondent
Het klimteam van de brandweer van Sint-Niklaas heeft dinsdag verschillende evacuaties geoefend vanop de belforttoren in Gent. Het was zweten geblazen. Lees meer »
Fusieziekenhuis AZ Nikolaas uit Sint-Niklaas zal vanaf eind 2013 over een nagelnieuw hartcentrum beschikken. Lees meer »
De stad Sint-Niklaas gaat dan toch maar opnieuw het gras afrijden rond Fabiolapark 1 in afwachting van een definitieve beslissing voor de volledige site. De inwoners zijn blij, maar vinden de actie va... Lees meer »
Het bestaande camerabewakingsnetwerk van Sint-Niklaas wordt uitgebreid met vijf nieuwe toestellen, waaronder twee voor de vernieuwde Stationsstraat. Lees meer »
Voetballiefhebbers krijgen de kans om de Rode Duivels in actie zien en tegelijk muziekfestival Villa Pace en de Vredefeesten bij te wonen. Op de Grote Markt wordt op 6 september een groot scherm opges... Lees meer »
Johan Verhulst (40) uit Elversele wordt de nieuwe stadssecretaris van Sint-Niklaas. Hij studeerde politieke wetenschappen en is licentiaat in de rechten. Lees meer »
Weer of geen weer, 2 uur zalig genieten met gratis heerlijke hapjes en wijn!
Lees alle details →
Coupon afdrukken
1 uur extra sauna, 15% korting op massages en 1 gratis les Aquagym!
5 overnachtingen in het prachtige warme Alicante voor 2 personen
Koop deal
5 overnachtingen in het prachtige Casa del Maco voor 2 personen
7 overnachtingen in het prachtige Casa del Maco voor 2 personen
Een 29-jarige vrouw uit Sint-Niklaas is gistermiddag bestolen in een winkel in de Stationsstraat. Een dief ging aan de haal met haar portefeuille met daarin 120 euro en persoonlijke documenten. Ook ee... Lees meer »
De Kardinaal Cardijnlaan is in Sint-Niklaas gehuldigd tot Slimste Straat. De titel wordt beslist tijdens een quiz tussen een reeks straten uit de Wase hoofdstad. Hand in Hand geeft de opbrengst aan he... Lees meer »
Twee bestuurders zijn gisteravond gebotst met hun auto’s in de Zonnestraat. Een van de chauffeurs moest tijdens het nemen van een bocht uitwijken voor wegsignalisatie en kon een tegenligger niet meer ... Lees meer »
De 49-jarige bestuurder van een auto reed maandag achteraan in op een bestelwagen op de N41 in de richting van Hulst. De auto van de aanrijdende bestuurder werd getakeld, omdat de chauffeur geen geldi... Lees meer »
In een supermarkt in de Kapelstraat werd gisteren een dief betrapt. De 18-jarige man uit Sint-Niklaas had geprobeerd om scheermesjes te stelen. Lees meer »
Een 19-jarige chauffeur uit Sint-Niklaas is maandagavond met zijn auto op twee geparkeerde wagens gereden in de Peperstraat. De bestuurder kwam vanuit Drielinden en nam zijn bocht ruim. Daardoor moest... Lees meer »
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot