BAAL – TC Parkheide

(Het Nieuwssblad Criterium)

ENKEL

Mannen 4: Halve finales: Aerts K - Van Den Broeck T 6-4, 6-4; Van Orden K - Tielemans X 6-2, 6-2. Finale: Aerts K - Van Orden K 6-3, 6-1. Mannen 5: Halve finales: Luyten S - Storms J 6-1, 6-3; Naveld J - De Cock D 6-4, 6-3. Finale: Naveld J - Luyten S 4-6, 6-2, 6-1. Mannen 6: Halve finales: Stroobants M - Horemans N 6-2, 6-2; Coenen N - Truyts G 5-7, 6-3, 6-3. Finale: Stroobants M - Coenen N 6-2, 6-4. Vrouwen 2: Halve finales: De Locht A - De Nef L 6-0, 6-0; Nijs L - Schepers C 7-6 (5), 6-4. Finale: De Locht A - Nijs L 6-2, 6-3. Vrouwen 4: Halve finales: Mertens H - Steurs S 7-6 (10), 6-1; Vermeulen L - Willemen M 6-1, 6-0. Finale: Vermeulen L - Mertens H 6-1, 7-5.

DUBBEL

Mannen 1: Halve finales: Segers S/Storms J - Leers M/Oostens T 6-1, 6-1; Janssens M/Vertommen S - De Laet L/Van Orden K 6-1, 3-6, 10-8. Finale: Segers S/Storms J - Janssens M/Vertommen S 6-4, 6-2. Mannen 3: Halve finales: Sueters J/Van Vaerenberg R - Steegmans T/Stroobants M 6-3, 6-1; Leys P/Pauwels L - Fallah O/Hevia P 6-3, 6-0. Finale: Sueters J/Van Vaerenberg R - Leys P/Pauwels L 5-7, 6-0, 10-8. Vrouwen 2: Halve finales: Ceuppens M/De Preter G - Vermeylen N/Vetters M 6-1, 6-2; Janssens V/Pauwels T - Verhaegen P/Verhaegen K 6-2, 6-4. Finale: Janssens V/Pauwels T - Ceuppens M/De Preter G 4-6, 7-6 (3), 10-6. Gemengd 3: Halve finales: Van Der Elst D/Van Der Elst J - Nagels H/Debois E 6-1, 6-2; Vandewyer E/Roussel B - Vermeylen A/Vermeylen S 5-7, 6-4, 10-3. Finale: Vandewyer E/Roussel B - Van Der Elst D/Van Der Elst J 7-6 (5), 7-6 (5).

KAATSEN

BEVORDERING

Zaterdag: Bever-Buizingen Cité 8-13, Grimminge-Baasrode 13-5

Zondag: Halle-Galmaarden 12-13, Hamme SA-Bever 9-13, Buizingen Cité-Ninove 13-1, Grimminge-Okegem 6-13, Baasrode-Idegem 12-13, Moorsel-Herne 9-13

Maandag: Hamme SA-Galmaarden 5-13

Stand: 1. Grimminge 21 punten; 2. Galmaarden 20; 3. Okegem en Herne 17; 5. Idegem 15; 6.Baasrode en Buizingen Cité 14; 8. Bever 11; 9. Moorsel 10; 10. Halle en Hamme SA 7; 12. Ninove 0

3DE GEWESTELIJKE

Zaterdag: Oppuurs-Herne 13-1

Zondag: Wieze-Hamme Zogge 13-3, Bugg.Opstal-Grimminge 13-2, Maesdal-Brussegem 11-13, Herdersem-Terjoden 13-9, Kastel-Oppuurs 5-13, Idegem-Kerksken 9-13

Maandag: Oppuurs-Wieze 13-4, Hamme Zogge-Bugg.Opstal 8-13, Brussegem-Herdersem 13-0, Idegem-Terjoden 11-13, Grimminge-Maesdal 6-13

Stand: 1. Oppuurs 27 punten; 2. Wieze 22; 3. Hamme Zogge 20; 4. Brussegem 19; 5. Kerksken 14; 6. Bugg.Opstal 13; 7. Terjoden en Maesdal 12; 9. Herne en Idegem 9; 11. Kastel en Grimminge 8; 13. Herdersem 7

BEKER VAN BELGIË: 2DE RONDE

Laneffe-Bassilly 13-10, Halle-Isières 8-13, Galmaarden-Terjoden 13-3, Nil-Tourpes 13-3, Kerksken-Herdersem 13-4, Montroeul-Maubeuge 7-13, Oeudeghien-Fayt 13-8, Villers le Gambon-Bever 13-10, Wieze-Horrues 4-13, Thy-Dorinne 11-13, Acoz-Oppuurs 13-3, Buizingen AR-Rosée 13-4

DUIVENSPORT

CHATEAUROUX

BRABANTSE UNIE (Rangschikking volgens de telefonische aanmeldingen): Oude (1037): 1. Derwa-Luxem, Herent, 1586, 2. Dirk Vanden Wijngaert, Itterbeek, 1583, 3+12. Clement Demesmaeker, Sint-Ulriks-Kapelle, 1582, 1567, 4+5+11. R.&P.Vervloesem, Rijmenam, 1582, 1582, 1567, 6+7. Willy Day, Sint-Genesius-Rode, 1580, 1577, 8.Deno-Herbots, Leefdaal, 1577, 9. Van Eylen-Imbrechts, Boortmeerbeek, 1576, 10. Patrick Rubbens, Tielt-Winge, 1573, 13. Walter Lepever, Eppegem, 1563, 14. Vanhorenbeek-Kennis, Lubbeek, 1560, 15. Jef Van Winkel, Tielt, 1559, 16. Leo Van Horenbeek, Wijgmaal, 1558, 17. Michel Van Muylder, Beersel, 1558, 18. Guy Van Huyneghem, Brussegem, 1556, 19. Wouters-Wouters, Tremelo, 1555, 20. R.&M.Van Tongelen, Rotselaar, 1554, Jaarl.(1534): 1+2+14. R.&P.Vervloesem, Rijmenam, 1597, 1597, 1572, 3. Vanhoof-Vanwijngaerde, Keerbergen, 1595, 4. Walter Lepever, Eppegem, 1588, 5+9. Derwa-Luxem, Herent, 1586, 1581, 6. Hok Parijs, Ottenburg, 1584, 7+8+18. Clement Demesmaeker, Sint-Ulriks-Kapelle, 1582, 1582, 1567, 10+11. Willy Claes, Baal, 1579, 1579, 12. Erik Limbourg, Brussegem, 1574, 13. Michel De Greef, Beersel, 1573, 15. Huenaerts, Scheys, Bertem, 1571, 16. Jules Goyvaerts, Kraainem, 1570, 17. Vandeputte-Vandenhende, Beersel, 1569, 19. Michel Janssens, Wilsele, 1565, 20. Henri Reyniers, Lubbeek , 1565

OPWIJK-KAPELLE O/D BOS: Oude (195): 1. Walter Lepever, Eppegem, 1559, 2+5. Dr.Dirk Moens, Grimbergen, 1548, 1532, 3+11+18.Vanessa Luypaert, Beigem, 1538, 1521, 1507, 4. Jan Vanderstraeten, Opwijk, 1532, 6+8+13. Frans Cristiaens, Zemst, 1530, 1526, 1520, 7+16. Henri Hofmans, Grimbergen, 1529, 1509, 9. Jan & Hans De Commer, Malderen, 1524, 10+14+17. Lauwers-d'Hollander, Beigem, 1522, 1511, 1508, 12. Leon Vandenbergh, Londerzeel, 1521, 15. Jo Claeskens, Willebroek, 1510, Jaarl.(176): 1+7. Walter Lepever, Eppegem, 1584, 1528, 2+16.Francois Vandentroost, Ramsdonk, 1566, 1493, 3+5+14. Boudewijn De Bosscher, Zemst, 1549, 1539, 1494, 4+12+18. Dr.Dirk Moens, Grimbergen, 1542, 1506, 1489, 6. Dirk & Diane De Maeyer, Leest, 1536, 8. Rudy De Boeck, Asse, 1519, 9+15. Jo Claeskens, Willebroek, 1511, 1493, 10+20. Benny Schuddinck, Meldert, 1508, 1487, 11. Leon Vandenbergh, Londerzeel, 1507, 13. Paul Potoms, Meise, 1495

TUSSEN DEMER EN DIJLE: Oude (300): 1. Derwa-Luxem, Herent, 1585, 2+3+5+10. R.&P.Vervloesem, Rijmenam, 1581, 1578, 1563, 1550, 4+14. Van Eylen-Imbrechts, Boortmeerbeek, 1577, 1545, 6+17. Leo Van Horenbeeck, Wijgmaal, 1557, 1542, 7. Wouters-Wouters, Tremelo, 1555, 8.Willy Van Essche, Begijnendijk, 1553, 9. R.&M.Van Tongelen, Rotselaar, 1550, 11. Jean Willems, Baal, 1548, 12. Vanhoof-Vanwijngaerde, Keerbergen, 1547, 13. Louis Mattheus, Baal, 1546, 15. Jos Vanderstappen, Haasrode, 1544, Jaarl.(367): 1+2+8. R.&P.Vervloesem, Rijmenam, 1595, 1594, 1569, 3+13+15. Vanhoof-Vanwijngaerde, Keerbergen, 1592, 1557, 1554, 4+5+12. Derwa-Luxem, Herent, 1585, 1580, 1562, 6+7. Willy Claes, Baal, 1579, 1578, 9. Huenaerts-Scheys, Bertem, 1568, 10+16. Michel Janssens, Wilsele, 1565, 1553, 11. Wouters-Wouters, Tremelo, 1563, 14.R.&M.Van Tongelen, Rotselaar, 1554

VERRE DRACHTEN BEERSEL: Oude (180): 1+6. Vandenwijngaart, Vilvoorde, 1583, 1570, 2+4+13. Willy Day, Sint-Genesius-Rode, 1580, 1578, 1540, 3+16+17. L.M.J.Mommaerts, Everberg, 1579, 1533, 1531, 5+19. Roger Berckmans, Kortenberg, 1578, 1529, 7+10. Francis Verdeyen, Steenokkerzeel, 1562, 1545, 8. Michel Van Muylder, Beersel, 1558, 9+14+15. Guy Van Huyneghem, Brussegem, 1553, 1537, 1534, 11. A.-Y.Vanderlinden, Overijse, 1541, 12. Christian Taymans, Hoeilaart, 1541, Jaarl.(283): 1+2+8+9+11+14+17. Francis Verdeyen, Steenokkerzeel, 1584, 1583, 1562, 1553, 1545, 1538, 1535, 3. Michel Degreef, Beersel, 1569, 4. Georges De Bie, Boortmeerbeek, 1569, 5. L.M.J.Mommaerts, Everberg, 1569, 6+13+15. Vandeputte-Vandenhende, Beersel, 1567, 1540, 1538, 7+10. Jules Goyvaerts, Kraainem, 1566, 1546, 12. Pletinckx-Van Roy, Lembeek, 1540, 15. Jozef Wauters, Sint-Pieters-Leeuw, 1538

RUMMEN: Oude (124): 1. Maur.Vandersmissen & zoon, Rummen, 1533, 2+3+5+9+13+14+18+20. Michel Van Lint, Zoutleeuw, 1524, 1524, 1515, 1503, 1498, 1497, 1487, 1474, 4+7+8+10+15+16+17. Ronny Menten, Rummen, 1518, 1507, 1503, 1502, 1494, 1494, 1490, 6. Erwin Schepmans-Hayen, Grazen, 1512, 11. Stefan Anthoons, Kortenaken, 1500, 12. Carine Celis, Grazen, 1500, Jaarl.(148): 1+8+12+19. Carine Celis, Grazen, 1550, 1525, 1518, 1498, 2+14. Omer & Mieke Van Geel, Rummen, 1548, 1514, 3+5+7+9+10. Maur.Vandersmissen & zoon, Rummen, 1548, 1536, 1533, 1521, 1519, 4+18. Ronny Menten, Rummen, 1539, 1501, 6. Paul Beckers, Budingen, 1536, 11. Vrijdags-Schroeven, Kortenaken,1519, 13.Michel Van Lint, Zoutleeuw, 1516, 15. Willy Velkeneers, Grazen, 1510

ANGERVILLE

OPWIJK-KAPELLE O/D BOS: Oude (131): 1+10. Frans Tobback, Hofstade, 1572, 1551, 2+9+14. Louis Van Paesschen, Humbeek, 3. François Boeykens, Lebbeke, 4+18. Georges Wim Fiesack, Opwijk, 5. Gustaaf Vanransbeeck, Buggenhout, 6. Marc Bessems, Opwijk, 7+8. Michael Vanhoeymissen, Steenhuffel, 11. August Scheers, Grimbergen, 12. Josine Crombe Decock, Mazenzele, 13+16. Michel Dewin, Leest, 15+19. Lauwers-d'Hollander, Beigem, Jaarl.(167): 1. Herman Sertijn, Buggenhout, 1601, 2+16+17. Tom & Jo Crabbe, Vilvoorde, 3+5. Wim Heyvaert, Opwijk, 4+20. August Scheers, Grimbergen, 6+7. Georges Wim Fiesack, Opwijk, 8+9. Frans Tobback, Hofstade, 10+12+18+19. Willy Kerremans, Nieuwenrode, 11. Frans Dehertogh, Opwijk, 13. Michel Dewin, Leest, 14. Frans Vandesande, Tisselt, 15. Louis Van Paesschen, Humbeek

VERRE DRACHTEN BEERSEL: Oude (164): 1+2+4+6+9. Guy Van Huyneghem, Brussegem, 1586, 1580, 1567, 1561, 1560, 3. Victor Vandenbranden, Dworp, 5+15. Gilbert Impanis, Schaarbeek, 7. Ferdy Cardoen, Erps-Kwerps, 8. L.M.J.Mommaerts, Everberg, 10. Freddy Uytterhoeven, Kortenberg, 11. Maurice De Crick, Sint-Pieters-Leeuw, 12+17. Brems Terwecoren, Sint-Stevens-Woluwe, 13. Weemaels-Torsin, Huizingen, 14. F.&A.Vandenhouten, Overijse, Jaarl.(224): 1+2+4+5+8. Raymond Coosemans, Zaventem, 1570, 1558, 1551, 1549, 1529, 3+6.Norbert Genten, Zaventem, 7. Vandeputte-Vandenhende, Beersel, 9+15+17+20. Guy Van Huyneghem, Brussegem, 10. Rene Elpers, Sint-Genesius-Rode, 11.Michel Van Muylder, Beersel, 12. Rogier Lebrun, Evere, 13+16. Gilbert Impanis, Schaarbeek, 14. Jean-Paul Draps, Ruisbroek

TERNAT: Oude (197): 1+5. Didier Wybo, Affligem, 1594, 1571, 2. Jozef Verstappen, Hamme, 3+10. Edgard Bosteels, Erembodegem, 4. Alfons Siccard, Essene, 6+7+17. Alfons Lauwers, Mollem, 8. E.Vandewinckel, Mollem, 9. Jan Taelemans, Wolvertem, 11+12+18. Godfried Vandenhoute, Meise, 13. M.&M.Vanopdenbsoch, Erembodegem, 14+19. Hubert Vastenavondt, Essene, 15. Gustaaf Wauters, Essene, Jaarl.(192): 1. Alfons Siccard, Essene, 1572, 2+9+15. Hubert Vastenavondt, Essene, 3+5+20. Godfried Vandenhoute, Meise, 4+6. Dany Lievens, Sint-Ulriks-Kapelle, 7+10. Jan Taelemans, Wolvertem, 8. Schaukens-Van Beneden, Asse, 11+12. Jozef Verstappen, Hamme, 13. Edgard Bosteels, Erembodegem, 14+19.M.&M.Vanopdenbsoch, Erembodegem

BRUSSELSE VERSTANDHOUDING: Oude (137): 1. Johny Decrem, Itterbeek, 1561, 2+5+15+16+19+20. Marcel Van Casteren, Boortmeerbeek, 3. Yvo Scherens, Haacht, 4+14. Jean Le Sage, Steenokkerzeel, 6+7. Wed.Leonard De Wee, Dilbeek, 8. Alain & Ni.De De Coninck, Berg, 9. Vanden Wijngaert & zoon, Vilvoorde, 10. Andre Cloetens, Haacht, 11. Van Eylen-Imbrecht, Boortmeerbeek, 12. Wed.Vekens-Depeet, Anderlecht, 13. Roger Ricou, Meise, Jaarl.(220): 1. Petrus-Vandereyd, Anderlecht, 1581, 2. Joseph Claes, Boortmeerbeek, 3+4. Michel & Ph.Passet, Anderlecht, 5. Chri.Van Cauwenbergh, Vilvoorde, 6. Andre Verswijver, Eppegem, 7. Andre Aerts, Haacht, 8. Diederik Gillaerts, Perk, 9. Van Cauwenbergh-Wijn, Vilvoorde, 10+20. Jean Le Sage, Steenokkerzeel, 11+17. Julien Bosmans, Wespelaar, 12. Albert Verreth, Grimbergen, 13+14.Roger Ricou, Meise, 15. Alfons Stroobants, Hever

TOURY

RUMMEN: Oude (101): 1+20. Paul Beckers, Budingen, 1556, 1514, 2+4+5+7+8+9+10+11+18. Maur.Vandersmissen & zoon, Rummen, 3+13.Henri+R.Christiaens, Rummen, 6+16. Laurent Weenen, Budingen, 12+15. Lossignol-Kemerlinckx, Budingen, 14+17. Raymond Ectors, Herk-de-Stad, Jaarl.(99): 1+17. Laurent Weenen, Budingen, 1553, 1517, 2+11+12+14. Maur.Vandersmissen & zoon, Rummen, 3+8+18. Lossignol-Kemerlinckx, Budingen, 4+6+7. Erwin Schepmans-Hayen, Grazen, 5+10+15+16. Carine Celis, Grazen, 9. Frans & Rog.Vandepoel, Rummen, 13.Marcel Ruytinx, Geetbets