VMF Kern Brugge-Groot-Oostkamp: Beker: Eindronde: De Rob en De Roover-Café Pick 1-6; Tempo Oostkamp-MVK Dibo 4-3; Café Pick-PS/Centea 2-2; Sierschouwen Van Daele-'t Lindenhof 10-7; MVK Dibo-MVC 't Snackstje 5-6; DVH Gitam/Dexia-SG Private Banking 6-9; PS/Centea-De Rob en De Roover 15-1; MVC 't Snackstje-Tempo Oostkamp 4-4. Halve Finales: SG Private Banking-PS/Centea 3-13; Sierschouwen Van Daele-'t Snackstje 8-9. Finale: PS/Centea-'t Snackstje 17-4.

Loppem: Utd in 't Stee-MV FVT 9-6; De Tijger-De Verloren Hoek 2-14; Kingwood-MV Wara 4-11; Bistro de Tijl-Melantho-Munckhove 7-6; Super GB Loppem-Café Il Fioré 8-9; Sierschouwen Van Daele-Decor Van Parys 6-6; SBV&P-KBC 7-6; De Witjes-FC Thope 7-7; Eendracht Vooruit-Schild. Stael 2-6; TC Loppem-MV Colac 10-0(FF).

KMVV: Café Dudu-PZ Vlas 10-0; Bakkerij Vincent-Descaplant 6-2; Zakouzkys-WWW.Thery.be 3-3; De Groene Kikker-De Platse 3-8; Garfield '85-La Squadra 3-9; The Strikers-Rosseeuw Int. 0-3; Koningshof-Kortrinho 4-1; Labberbergh-Pumas 9-3; De Royals-PZ Vlas 3-3; St. Job Heule-Forza Azzurri 9-4; Arendswijk-Liften Coopman 8-7; The Strikers-Shooters 7-4; Fades-Liften Coopman 6-6; Deco Car Systems-Moterwalen 09 9-3; JVA Systems-Wild West 7-3; De Smisse-Arendswijk 14-2; Garfield '85-Los Galacticos 2-9; La Squadra-De Platse 2-7; Boca Juniors-Descaplant 12-2; Zakouzkys-Dranken Pauwels 9-9; Blacks-Pumas 3-6; CVT A-Deco-Koningshof 5-6; Bakkerij Vincent-Sentemart 3-11; Maba-Moterwalen 09 8-3; De Royals-Wild West 12-4; Café Dudu-Foto Verstraete 10-3; Deco Car Systems-Forza THS 1-12; WWW.Thery.be-Perspolis 5-6; CVT A-Deco-Blacks 4-2; Heltech-Rosseeuw Interieurs 8-1; De Groene Kikker-De Witte Raaf 4-4; Bakkerij Vincent-Forza Azzurri 4-7; La Squadra-Los Galacticos 5-4; The Strikers-Sentemart 7-7; PZ Vlas-Fades 0-10(FF); Foto Verstraete-Arendswijk 4-9; Dranken Pauwels-Garfield 85 1-12; Boca Juniors-Shooters 10-2; St. Job Heule-Descaplant 3-1; Maba-Labberbergh 3-5.

Kuurne: Reeks 1: SNA Da Franco-AD Megatec 4-11; V.M.W.-FC D & M 10-0; 't Molentje-Bockor Café 3-10; Optiek Pieters-KRC 6-4; Kroone-FC Astrid 8-6; FC RVS-De Seizoeners 5-6; Granimar-De Veteranen 8-8. Reeks 2: Go-Tric-Rova 8-9; Inside Decorations-De Boomsnoeiers 7-3; Hollywood-Leiemeers 8-10; Bistro Bibo-Icebears 5-4; Spectrum-Paniekzaaiers 9-3; Sportcafé-The Masters 7-6; Vloeren Balcaen-Koningshof 3-5.

Wielsbeke: A-reeks: Esso/VDK-Funcafé 10-0(FF); 't Kafaet-ZK Vanhoutte 5-3; Cleanrapid-Spuntini 12-3; Frager/Fralu-Granimar 11-6. B-reeks: Levrau nv-Max Boys 6-4; Macanto-No Ball No Glory 14-3; Electro Vandersteene-De Vlaschaard 6-9; Café Bananas-FC Poelkapelle 10-5. C-reeks: MVC Depodec-Building Plastics 6-3; Café Boetiekske-Lucky Seven 4-8; De Argentijntjes-Piet L'Air 7-9; FC Dak-Loos-De Cadi 3-1. D-reeks: Markt 28-OLA 3-6; Bakarboys-OLA 8-7; Cafeteria Leieland-Aktivo Baais 9-6; Markt 28-Bvba Vertriest 15-3; Schrijnwerken Vercaemst-De Springstiers 8-3. E-reeks: IJzerwerken Goethals-Mephistow.be 2-8; OL Boarden Wuyghem-Jujupkes 4-2; Café De Gilde-Juvé 2-16; Café De Gilde-Ol Boarden Wuyghem 5-3; FC Pruts-Aktivo Juniors 2-6. Beker: De Cadi-'t Kafaet 10-0(FF); Mephistow.be-Jujupkes 17-9; De Springstiers-Café Bananas 10-0(FF); Electro Vandersteene-Cleanrapid 5-18; No Ball No Glory-Bakerboys 7-7; ZK Vanhoutte-FC Poelkapelle 8-6.

Kern Jabbeke: Reeks jongeren A: Fotoman.be-Fietsen Giro/Reizen De Ra 3-6; Silance-Calleeuw/Blieck 2-7; Silance-Fietsen Giro/Reizen De Ra 4-8; MVC De Dry Swaenen-Fietsen Giro/Reizen De Ra 5-0; Café Concordia-Calleeuw/Blieck 5-2; Calleeuw/Blieck-Fotoman.be 14-3; MVC De Dry Swaenen-Fotoman.be 12-7; Silance-MVC De Dry Swaenen 3-11; Café Concordia-Fotoman.be 8-3; Fietsen Giro/Reizen De Ra-Calleeuw/Blieck 0-5; Fietsen Giro/Reizen De Ra-Café Concordia 3-8; Fotoman.be-Silance 7-5; MVC De Dry Swaenen-Calleeuw/Blieck 6-2. Reeks jongeren B: MVC Dudzele-De Albions 7-4; MVC Dudzele-MVC 't Hoekske Stalhille 6-4; Restaurant De Lekkerbek-De Albions 3-13; MVC 't Hoekske Stalhille-Studio Memphis 5-0; Les Tzars-De Albions 9-10; Studio Memphis-Les Tzars 0-5; De Albions-Studio Memphis 5-0; MVC 't Hoekske Stalhille-Restaurant De Lekkerbek 9-2; Les Tzars-MVC Dudzele 3-6; Studio Memphis-MVC Dudzele 0-5; MVC 't Hoekske Stalhille-Les Tzars 5-3; Restaurant De Lekkerbek-Studio Memphis 4-11; Les Tzars-Restaurant De Lekkerbek 5-7; De Albions-MVC 't Hoekske Stalhille 2-5. Reeks dertigers: Euroshuffle-Derma Trucks 12-8; Montreal Sport-Euroshuffle 5-7; Montreal Sport-Pluimvee Vandamme 0-5; Ferremans-Euroshuffle 13-5; Euroshuffle-Ferremans 9-18; Derma Trucks-Schrijnwerkerij A Denys 3-17; Garage Deprez Claus-Schrijnwerkerij A Denys 9-7. Reeks vijfendertigers: Agence Coucke-Portas/Vedecon 5-3; KBC-VNA 15-3; Centea Sysele-Portas/Vedecon 5-7; KBC-Vandewiele/Verdonck 2-2; Portas/Vedecon-VOS Travel 8-7; KBC-Novatech 4-6; Vandewiele/Verdonck-VNA 6-6; VOS Travel-Centea Sysele 5-0; VNA-MVC Cohiba 4-24; Novatech-DVV Flion/Café Memling 8-1; Vandewiele/Verdonck-MV 't Kroegje 6-6; VNA-DVV Flion/Café Memling 5-19. Reeks jongeren Varsenare A: Podemos-MV Il Fiore 7-9; De Plakkers-MVC Ambu Med 4-2; MV Il Fiore-De Plakkers 1-6; Café Oud Gemeentehuis-MVC Ambu Med 8-3; Los Amigos-De Plakkers 2-7; MVC Ambu Med-MV Il Fiore 4-6; Podemos-Family Boys 5-0; Café Oud Gemeentehuis-De Plakkers 5-4; MV Il Fiore-Café Oud Gemeentehuis 6-9; Family Boys-Los Amigos 7-2; De Plakkers-Podemos 11-2; MV Il Fiore-Los Amigos 7-6; MVC Ambu Med-Podemos 11-5; Los Amigos-Podemos 6-4; Family Boys-Café Oud Gemeentehuis 2-11. Reeks jongeren Varsenare B: MV Underdogs-De Verbeelding/Sport03 1-5; MV De Dijkers-MVC De Kerselaar 4-7; MV De Dry Swaenen-Davitec 13-6; MVC De Kerselaar-MV De Dry Swaenen 5-12; MV De Dijkers-MV Underdogs 0-5; MV De Dry Swaenen-De Verbeelding/Sport03 4-3; Davitec-MV De Dijkers 5-0; MV Underdogs-MV De Dry Swaenen 5-21; De Verbeelding/Sport03-MVC De Kerselaar 0-5; MV De Dry Swaenen-MV De Dijkers 5-0; MVC De Kerselaar-MV Underdogs 8-7.

DUIVENSPORT

MONTELIMAR (los 5/6 om 6u30)

INTER-WESTVLAAMSEWEST-VLAANDEREN - 565 oude:1. JOHN BRUNEEL (Merkem) afstand 726851 17u15,23 (1126,22 m); 2. Geert Maroy (Heestert) 1106,19 m; 3. Vanoverbeke-Claus (Esen) 1099,23 m); 4. Louis Montaigne (Koekelare) 1099,17 m; 5. Luc Vancaeneghem (Harelbeke) 1094,42 m; 6. Jan Verriest (Helkijn) 1088,82 m; 7. Depoorter-Moelaer (St.Joris) 1087,01 m; 8. Depoorter-Moelaer 1085,13 m; 9. Hok Bastiaenssens (Snellegem) 1082,33 m; 10. Heyde-Desmeytere (Desselgem) 1081,42 m; 11. Frans Denoo (Zedelgem) 1079,92 m; 12. Vanoverbeke-Claus 1079,76 m; 13. Ivan en Gunnar Delrue (Koekelare) 1079,70 m; 14. Noel Lippens (Aarsele) 1077,13 m; 15. Luc Vanhoecke (Oedelem) 1072,54 m. DRIE PROVINCIES - 237 oude: 1. JOHN BRUNEEL (1126,22 m); 2. Geert Maroy 1106,19 m; 3. Thierry Heyse (Meigem) 1094,92 m; 4. Ivan en Gunnar Delrue 1079,70 m; 5. Gebrs. Vercambre (Anzegem) 1059,28 m; 6. Geert Maroy 1058,16 m; 7. Ivan en Gunnar Delrue 1056,71 m; 8. Geert Maroy 1053,36 m; 9. 10. R. D. Dieter Schreel (Zedelgem) 1049,27 m en 1047,16 m. WEST-VLAANDEREN/NATIONAAL - 701 oude: 1. JOHN BRUNEEL (1126,22 m); 2. Geert Maroy 1106,19 m; 3. Vanoverbeke-Claus 1099,23 m; 4. Louis Montaigne 1099,17 m; 5. Thierry Heyse 1094,92 m; 6. Luc Vancaeneghem 1094,42 m; 7. Jan Verriest 1088,82 m; 8. 9. Depoorter-Moerlaer 1087,01 en 1085,13 m; 10. Hok Bastiaenssens 1082,33 m; 11. Heyde-Desmeytere 1081,42 m; 12. Frans Denoo 1079,92 m; 13. Vanoverbeke-Claus 1079,76 m; 14. Ivan en Gunnar Delrue 1079,70 m; 15. Noel Lippens 1077,13 m.

MEULEBEKE (Fondclub) - 136 oude: 1. T. Heyse (Meigem) 17.32,12 (1094,92 m); 2. 3. H. B. Moelaer (St. Joris).

VLAMERTINGE (De Zwaluw) - 160 oude: 1. 3. Van Overbeke-Claus (Esen) 17.38,03 (1099,24 m); 2. L. Montaigne (Koekelare).

REKKEM (De Arend) - 227 oude: 1. G. Maroy (Heestert) 17.04,05 (1106,20 m); 2. L. Vancaeneghem (Harelbeke); 3. J. Verriest (Helkijn).

KORTRIJK-WAREGEM-AVELGEM - 68 oude: 1. I. Pollet (Beveren-Leie) 17.43,56 (1057,21 m); 2. M. Leutenez (Kruishoutem); 3. J. Planckaert (Harelbeke).

ZARREN (de vliegersclub) - 110 oude: 1. J. Bruneel (Merkem) 17.15,23 (1126,22 m); 2. Hok Bastiaenssens (Snellegem); 3. F. Denoo (Zedelgem).

POITIERS (los 5/6 om 7u)

INTER-WESTVLAAMSE VERENIGING - 2128 oude:1. DESCHEEMAECKER-VANHAU (Veldegem) afstand 542871 14u00,21 (1291,46 m); 2. V. E. Vandepoele (Zarren) 1288,53 m; 3. Marc Pollin (Snellegem) 1286,08 m); 4. Frank Paridaen (Sijsele) 1286,06 m; 5. Walter Jacobs (Oostende) 1282,23 m; 6. Willy Corteel (Oostduinkerke) 1276,83 m; 7. Willy-Jo-Han Dekeyser (Koekelare) 1274,26 m; 8. Vanwildemeersch-Vyncke (Westkapelle) 1268,68 m; 9. Jacqueline Demeester (Nieuwkerke) 1260,96 m; 10. Mark Vandaele (Oostrozebeke) 1259,46 m; 11. H. P. Coudeville (Gistel) 1255,69 m; 12. Wilfried Desender (Kortemark) 1254,26 m; 13. Godfried Vander Stichele (Pittem) 1254,14 m; 14. Wilfried Desender 1252,33 m; 15. Lionel Vermander (Oekene) 1250,26 m; 16. Roger Mylle (Bellegem) 1247,63 m; 17. Gerard Van Staen (Meulebeke) 1246,32 m; 18. Frans Dekeyzer (Aartrijke) 1245,77 m; 19. Britt Boussekeyt (Ingooigem) 1242,38 m; 20. Walter Jacobs 1240,27 m; 21. Eric Callens (Waregem) 1239,21 m; 22. Etienne Decherf (Vlissegem) 1238,04 m; 23. Pierre Bourgeois (Izegem) 1237,63 m; 24. Descheemaecker-Vanhau 1236,36 m; 25. Willy-Jo-Han Dekeyser 1235,75 m. 423 tweejaarse: 1. V. E. VANDEPOELE (Zarren) afstand 533278 13u53,52 (1288,53 m); 2. Wilfried Desender 1254,26 m; 3. Daniel Vandewalle (Koolskamp) 1235,68 m; 4. Ginette Pottillius (Menen) 1235,08 m; 5. Guido Seys (Leffinge) 1234,06 m.

AVELGEM (De Getrouwe Duif) - 113 oude: 1. 3. E. Claerhout (Zwevegem) 14.02,47 (1225,75 m); 2. H. Decrits (Kluisbergen).

KORTRIJK (Ieders Welzijn) - 128 oude: 1. L. Debusschere (Hulste) 14.05,13 (1233,07 m); 2. P. Houfflijn en zoon (Wortegem); 3. Follet-Vandaele (Beveren-Leie).

REKKEM (De Arend) - 324 oude: 1. R. Mylle (Bellegem) 13.52,30 (1247,63 m); 2. R. Boussekeyt (Ingooigem); 3. P. Bourgeois (Izegem).

BEVEREN/ROESELARE ('T ZWG) - 249 oude: 1. G. Vander Stichele (Pittem) 14.05,56 (1254,14 m); 2. G. Van Staen (Meulebeke); 3. D. Vandewalle (Koolskamp). 67 tweej: 1. D. Vandewalle 14.12,39 (1235,68 m); 2. M. Honore (Egem); 3. M. Hautekiet (Ruddervoorde).

BRUGGE (De Zwaluw) - 176 oude: 1. F. Paridaen (Sijsele) 14.13,27 (1286,06 m); 2. M. Laureyns (Maldegem); 3. J. Vaneenoo (Wingene).

WAREGEM (De Werkman) - 170 oude: 1. E. Callens (Waregem) 14.06,29 (1239,21 m); 2. G. F. Peirs (Machelen); 3. Lefebre-Dhaenens (Zulte).

MEULEBEKE (GRMD) - 167 oude: 1. M. Vandaele (Oostrozebeke) 14.02,49 (1259,46 m); 2. H. Vanacker (Oostrozebeke); 3. J. Desmet (Kruishoutem).

IEPER (De Vriendenkring) - 496 oude: 1. V. E. Vandepoele (Zarren) 13.53,52 (1288,53 m); 2. W. Corteel (Oostduinkerke); 3. W. J. H. Dekeyser (Koekelare). 170 tweej: 1. V. E. Vandepoele (1288,53 m); 2. W. Desender (Kortemark); 3. G. Pottilius (Menen).

TOURS (los 5/6 om 7u)

INTER-WESTVLAAMSE VERENIGING - 2504 oude:1. NOEL MARICHAL (Keiem) afstand 440895 12u24,18 (1359,46 m); 2. Roger Descheemaker (Deerlijk) 1321,65 m; 3. georges Vancraeynest (Klerken) 1318,03 m; 4. Medard Labeeuw (Beveren) 1314,81 m; 5. Vanwildemeersch-Vyncke (Westkapelle) 1303,16 m; 6. Kurt en Raf Platteeuw (Rumbeke) 1300,59 m; 7. Norbert Ally (Aarsele) 1300,01 m; 8. Camiel Declerck (Oudenburg) 1297,06 m; 9. Chris Debacker (Beveren-Leie) 1292,73 m; 10. Gino Clicque (Wevelgem) 1292,22 m; 11. Eric Vermander (Oekene) 1291,83 m; 12. Frans Vandenbossche (Ingooigem) 1291,40 m; 13. Rik Cools (Ruiselede) 1291,34 m; 14. Arseen Vanmaele (Tielt) 1289,09 m; 15. Andre Delanghe (Sint-Baafs) 1288,13 m; 16. Verscheure-Vermeulen (Zwevegem) 1285,93 m; 17. Brauwers-Monte (Zeebrugge) 1284,83 m; 18. Tim Roels (Brugge) 1283,47 m; 19. Rik Cools 1282,59 m; 20. De Jaeger-De Vylder (Knesselare) 1281,46 m; 21. Deschacht-Denduyver (Westkerke) 1279,48 m; 22. Roger Descheemaker 1279,25 m; 23. Paul Volckaert (Ooigem) 1278,67 m; 24. Paul Volckaert 1278,67 m; 25. Marc Lernout (Geluwe) 1278,46 m. Laatste snelheid: 1006,39 m.

INTER-WESTVLAAMSE VERENIGING - 3501 jaarse:1. F.K. DENDUYVER (Ichtegem) afstand 445074 12u29,01 (1352,72 m); 2. Roger Lefever (ieper) 1333,06 m; 3. Willy-Jo-Han Dekeyser (Koekelare) 1322,65 m; 4. Frank Poppe (Bredene) 1320,07 m; 5. Paul Volckaert 1319,35 m; 6. De Buck-De Baele (Assebroek) 1313,92 m; 7. Lannoo-Ballegeer (Moerkerke) 1313,52 m; 8. Willy-Jo-Han Dekeyser 1307,80 m; 9. Marc Pollin (Snellegem) 1307,58 m; 10. Ginette Pottillius (Menen) 1304,91 m; 11. Lionel Debusschere (Hulste) 1301,53 m; 12. Kurt en Raf Platteeuw (Rumbeke) 1300,59 m; 13. Erik en Gino Haelewyn (Kortemark) 1295,19 m; 14. Gerard Wyffels (Ledegem) 1292,59 m; 15. Gino Clicque 1292,22 m; 16. Leon en Jan Nobus (Heist) 1292,16 m; 17. Eric Vermander (Oekene) 1291,83 m; 18. Rik Cools 1291,34 m; 19. Fernand Malfait (Jabbeke) 1289,03 m; 20. Paul Volckaert 1287,69 m; 21. Jan Vanderstichele (moorslede) 1287,54 m; 22. Willy Braekevelt (Tielt) 1286,16 m; 23. Verscheure-Vermeulen 1285,93 m; 24. G. J. Van Pamel (Zeebrugge) 1284,52 m; 25. Jerry Peeters (Oostende) 1283,91 m.

KORTRIJK (De Kortvlugge) - 265 jaarse: 1. 3. R. Cools (Ruiselede) 12.49,14 (1291,34 m); 2. Verscheure-Vermeulen (Zwevegem). 212 oude: 1. M. Labeeuw (Beveren) 12.28,45 (1314,81 m); 2. R. Cools; 3. Verscheure-Vermeulen.

AVELGEM (De Getrouwe Duif) - 179 oude: 1. J. E. Demets (Heestert) 12.41,04 (1251,14 m); 2. Vandendriessche-Benoit (Deerlijk); 3. R. Franssens (Zwevegem). 217 jaarse: 1. H. Verbeke (Anzegem) 12.43,10 (1267,43 m); 2. M. Peirs (Anzegem); 3. R. Franssens.

REKKEM (De Arend) - 481 jaarse: 1. P. Volckaert (Ooigem) 12.29,27 (1319,36 m); 2. K. R. Platteeuw (Rumbeke); 3. G. Clicque (Wevelgem). 412 oude: 1. R. Descheemaker (Deerlijk) 12.26,21 (1321,65 m); 2. K. R. Platteeuw; 3. N. Ally (Aarsele).

BEVEREN/ROESELARE ('T ZWG) - 281 oude: 1. E. G. Haelewyn (Kortemark) 12.39,14 (1295,20 m); 2. A. Vanmaele (Tielt); 3. D. Vandewalle (Koolskamp). 403 jaarse: 1. E. G. Haelewyn (1295,20 m); 2. W. Braekevelt (tielt); 3. E. D. Tibergijn (Bavikhove).

BRUGGE (Fondcl. Steenbrugge) - 416 jaarse: 1. De Buck-Baele (Assebroek) 12.52,21 (1313,92 m); 2. Lannoo-Ballegeer (Moerkerke); 3. L. J. Nobus (Heist). 206 oude: 1. T. Roels (Brugge) 13.02,20 (1283,47 m); 2. De Jaeger-De Vylder (Knesselare); 3. A. Calebout (Assebroek).

WAREGEM (De Eendracht) - 314 oude: 1. P. Dobbelaere (Olsene) 12.50,48 (1262,58 m); 2. J. Vandeputte (Zulte); 3. F. P. Feys (Kruishoutem). 436 jaarse: 1. L. De Craene (Zulte) 12.48,47 (1263,81 m); 2. J. Vandeputte; 3. R. Speybroeck (Vinkt).

IZEGEM (Groot Verbond) - 121 oude: 1. A. Delanghe (St. Baafs-Vijve) (1288,13 m); 2. S. Callens (Bavikhove); 3. L. Debusschere (Hulste). 174 jaarse: 1. L. Debusschere (1301,53 m); 2. 3. A. Desaer (Ruiselede).

IEPER (De Vriendenkring) - 836 oude: 1. N. Marichal (Keiem) 12.24,38 (1359,47 m); 2. F. K. Denduyver (Ichtegem); 3. R. Lefever (Ieper); 4. W. J. H. Dekeyser (Koekelare); 5. G. Vancraeynest (Klerken). 581 jaarse: 1. F. K. Denduyver 12.29,01 (1352,00 m); 2. R. Lefever; 3. 4. W. J. H. Dekeyser; 5. G. Pottillius (Menen).

TOURS RODENBACHVERBOND - 224 oude: 1. G. Bruyneel (Izegem) 12.37,02 (1281,58 m); 2. E. Verkinderen (Meulebeke); 3. F. Vanderbeken (Meulebeke). 322 jaarse: 1. M. Vanhoutte (Rumbeke) 12.40,32 (1268,50 m); 2. R. Verstraete (meulebeke); 3. Heggermont-Velghe (Ingelmunster).

TOURS WULVERGEM (De vredesduif) - 338 oude: 1. 3. N. Vanneste (Houthulsst) 12.21,58 (1342,68 m); 2. M. Derdaele (Houthulst). 171 jaarse: 1. O. Deprez (Poperinge) 12.22,31 (1282,76 m); 2. L. B. Ollevier (Bas-Warneton); 3. A. Duthoy (Langemark).

TOURS BEERST (De Munckduif) - 306 jaarse: 1. F. T. Dekeyzer (Eernegem) 12.32,24 (1353,85 m); 2. D. Blanckaert (Beerst); 3. G. Depester (Ichtegem). 280 oude: 1. 3. R. Samaey (Bekegem) 12.32,49 (1356,71 m); 2. G. Desender (Leke).

TOURS AARTRIJKE (EDL en De zwaluw) - 393 oude: 1. R. Calus (Heist) 12.58,23 (1330,17 m); 2. J. Mortier (Oedelem); 3. Deschacht-Denduyver (Westkerke). 518 jaarse: 1. R. Calus (1330,17 m); 2. 4. 5. Deschacht-Denduyver; 3. F. Kyndt (Westkerke).

TOURS MOORSELE (Onder Ons) - 152 oude: 1. Ameel-Vanlake (Dadizele) 12.28,18 (1286,34 m; 2. 3. S. Vanhauwaert (Heule). 147 jaarse: 1. S. Vanhauwaert 12.40,21 (1252,81 m); 2. F. Steyt (Kuurne); 3. M. Ameel (moorslede).

TOURS ROESBRUGGE (Verbroed) - 621 oude: 1. 5. B. Billiau (Adinkerke) 12.17,59 (1359,42 m); 2. D. Marchand (Reninge); 3. I. Vanalme (De Panne); 5. P. Regheere (Lo). 398 jaarse:1. I. Vanalme 12.26,28 (1333,83 m); 2. J. P. Gunst (Roesbrugge); 3. JP. Depuydt (ieper).

ABLIS (los 5/6 om 7u)

MIDDENVERBOND WEST-VL - 142 oude: 1. 2. A. Verscheure (Kachtem) 10.20,38 (1422,10 m); 3. A. Bogaert (Izegem). 131 jaarse: 1. 2. A. Verscheure (1422,10 m); 3. R. Meerschaert (Ardooie).

ZWEVEZELE (De Vrededuif) - 180 jaarse: 1. F. De Meulenaere (Lichtervelde) 10.26,38 (1416,02 ); 2. M. I. Lattre (Lichtervelde); 3. F. Goegebeur (Zwevezele). 162 oude: 1. F. De Meulenaere (1416,02 m); 2. J. G. Lestienne (Oostkamp); 3. F. Van Steelant (Torhout).

DAMME SIJSELE (Verbroed/Onafhank) - 37 oude: 1. A. Clerick (Sijsele) 10.47,43 (1388,77 m).

VLAMTERINGE (De Zwaluw) - 50 jaarse: 1. L. Planckaert (Nieuwkerke) 9.57,31 (1444,81 m). 81 oude: 1. L. Planckaert (1444,81 m); 2. E. Claeys (Diksmuide); 3. R. Ryckx (Diksmuide).

RUISELEDE (De Reisd.-De zwaluw) - 194 oude: 1. D. De Cramer (Aalter) 10.45,36 (1362,83 m); 2. D. De Wispelaere (Aalter); 3. J. Baele (Ruiselede). 127 jaarse: 1. D. De Wispelaere 10.46,05 (1362,11 m); 2. J. Baele; 3. Gebr. Van De Walle (Ruiselede).

WULVERGEM (de Vredesduif) - 167 oude: 1. R. S. Lottegier (Wijtschate) 10.04,20 (1423,89 m); 2. M. Ugille (Ieper); 3. H. Divoy (Warneton). 73 jaarse: 1. L. Bartier (Wijtschate) 10.10,28 (1380,66 m); 2. M. Vanlerberghe (Boezinge); 3. F. Titeca (Wijtschate).

MEULEBEKE (Onze Belangen) - 50 oude: 1. G. Deleersnyder (Oeselgem) 10.30,22 (1380,07 m). 68 jaarse: 1. 2. G. Deleersnyder (1380,07 m); 3. MC. Debue (meulebeke).

POPERINGE (De Verbroedering) - 99 oude: 1. 3. R. Verdonck (Westouter) (1443,18 m); 2. J. Planckaert (Nieuwkerke). 70 jaarse: 1. 2. 3. R. Verdonck (1443,18 m).

OOSTKAMP (Union) - 134 oude: 1. G. Pardo (Oostkamp) (1404 m); 2. R. Landuyt (Oedelem); 3. G. Dewulf (St. Andries). 150 jaarse: 1. G. Pardo (1404 m); 2. G. Dewulf; 3. M. Noteboom (Oedelem).

INGOOIGEM (RVA) - 199 oude: 1. J. Vandenbroucke (Ingooigem) 10.22,45 (1386,58 m); 2. 3. Rommel-Deconinck (Anzegem).

BEERST (De Munckduif) - 160 jaarse: 1. 3. G. Vanduyfhuys (Beerst) 10.20,48 (1449,80 m); 2. Gebrs. Lachat (Leke). 110 oude: 1. Ch. Goemaere (Beerst) 10.21,38 (1443,97 m); 2. O. Mommerency (Bredene); 3. Gebrs. Lachat.

IEPER (De Vriendenkring) - 188 oude: 1. N. Vanneste (Houthulst) 10.16,44; 2. D. Deschacht (Poelkapelle); 3. W. Mahieu (Zonnebeke).

GULLEGEM (De Gul. Duivenmij) - 209 oude en jaarse: 1. W. Vanhoutte (Wevelgem) 10.15,37 (1390,31 m); 2. R. Mulier (Izegem); 3. R. Ronse (St. Elooi).

AARTRIJKE (EDL en De Zwaluw) - 159 oude: 1. V. Decender (Klemskerke) 10.37,50 (1441,78 m); 2. E. Rosseel (Gistel); 3. Deschacht-Denduyver (Westkerke). 212 jaarse: 1. 2. Deschacht-Denduyver 10.33,29 (1429,42 m); 3. D. Verstraete (Zerkegem).

REKKEM (De Arend) - 106 oude: 1. R. Callaert (Moeskroen) 10.12,24 (1380,24 m); 2. W. Vanhoutte (Wevelgem); 3. G. Truyaert (Aalbeke). 131 jaarse: 1. G. Truyaert 10.16,50 (1369,99 m); 2. W. Vanhoutte; 3. D. Soetaert (Marke).

KACHTEM (Door Vriendschap Sterk) - 78 oude: 1. 2. R. Verstraete (Meulebeke) (1389,49 m); 3. J. Landuyt (Ingelmunster). 68 jaarse: 1. R. Verstraete (1368,33 m); 2. J. Landuyt; 3. Heggermont-Velghe (Ingelmunster).

TIELT (Exc) - 106 oude: 1. L. Van Der haeghen (Aarsele) 10.36,01 (1376,90 m); 2. J. Van Nieuwenhyse (Dentergem); 3. Mauws-Van Der Meulen (Tielt). 105 jaarse: 1. J. Deforche (Tielt) 10.32,23 (1385,82 m); 2. J. Van Nieuwenhyse; 3. I. Chanterie (Gottem).

HOUTHULST (Eenied. R. & Welz) - 79 jaarse: 1. G. J. Saelens (Houthulst) 10.18,51 (1431,41 m); 2. N. Vanneste (Houthulst); 3. A. Vanhevel (Koekelare). 108 oude: 1. 2. G. J. Saelens (1431,41 m); 3. W. Callebert (Diksmuide).

KOOLSKAMP (EHZ) - 104 jaarse: 1. A. Weyts (Zwevezele) 10.33,35 (1383,45 m); 2. L. Hoornaert (Zwevezele); 3. Braekevelt-Cassae (Pittem). 128 oude: 1. T. M. Deriemaeker (Meulebeke) 10.27,30 (1391,18 m); 2. A. Weyts (Zwevezele); 3. J. Lestienne (Oostkamp).

ROESBRUGGE (Verbroed) - 175 oude: 1. F. Maerten (Alveringem) 10u15 (1449,68 m); 2. P. Goemaere (Poperinge); 3. W. Lozie (Reningelst). 109 jaarse: 1. 3. F. Maerten (1449,68 m); 2. B. Billiau (Adinkerke); 3. N. D. Pattijn (Bulskamp).

DADIZELE-OOSTNIEUWKERKE (Tweeverbond) - 259 oude: 1. 2. 3. W. Claeys (Handzame) 10.20,36 (1444,68 m). 274 jaarse:1. 2. W. Claeys (1444,68 m); 3. W. Cokelaere (moorslede).

MOEN (Vooruitstr. Duif) 1. G. Vanden Bogaerde (St. Denijs) (1346,71 m); 2. R. Verstraeten (Tiegem); 3. R. Franssens (Zwevegem).

STADEN (De Eendracht) - 139 jaarse: 1. 3. D. Desplenter (Kortemark) 10.22,52 (1438,57 m); 2. E. Vanhaelewyn (Staden). 170 oude: 1. D. Desplenter (1438,57 m); 2. 3. G. Vancraeynest (Klerken).

annie.van.belle@belgacom.net of fax 056/35.80.78