VOETBAL

Loting eindronde van 1ste, 2de en 3de provinciale

Eindronde voor een tweede stijger naar 1ste provinciale:

zondag 19 mei om 16 uur:

Groep 1: Stade Bierbeek - FC Eppegem

Groep 2: RC Schaarbeek - FC Pepingen

donderdag 23 mei om 19 uur:

Groep 1: FC Eppegem - Stade Bierbeek

Groep 2: FC Pepingen - RC Schaarbeek

Finale:

zondag 26 mei om 16 uur:

winnaar groep 2 - winnaar groep 1

zondag 02 juni om 16 uur:

winnaar groep 1 - winnaar groep 1

Eindronde van de 2de gerangschikten van tweede provinciale:

Kwalificaties:

donderdag 16 mei om 19 uur:

Groep 1: HO Veltem - VK Liedekerke

Groep 2: FC Merchtem 2000 - Waver-Limal

Groep 3: FC Rode - De Hoek - SC Aarschot

zondag 19 mei om 15 uur:

Groep 1: VK Liedekerke - FC Kosova Schaarbeek

Groep 2: Waver-Limal - RC Boortmeerbeek

Groep 3: SC Aarschot - KV Tervuren

donderdag 23 mei om 19 uur:

Groep 1: Kosova Schaarbeek - HO Veltem (19u30)

Groep 2: RC Boortmeerbeek - FC Merchtem 2000

Groep 3: KV Tervuren - FC Rode - De Hoek

Finale:

zondag 26 mei om 15 uur:

Winnaar groep 2 - winnaar 1

donderdag 30 mei om 19 uur:

Winnaar groep 1 - winnaar groep 3

zondag 02 juni om 15 uur:

Winnaar groep 3 - winnaar groep 2

Eindronde van de 2de gerangschikten van 3de provinciale:

zondag 19 mei om 15 uur:

Sp. Roosbeek - FC Herent

RC Sartois - FC Melsbroek

FC Black Star of VK Wemmel - FC Wambeek

donderdag 23 mei om 19 uur:

FC Wambeek - RC Sartois

FC Herent - FC Black Star of VK Wemmel

FC Melsbroek - Sp. Roosbeek

zondag 26 mei om 15 uur:

Sp. Roosbeek - FC Wambeek

FC Herent - FC Melsbroek

FC Black Star of VK Wemmel - RC Sartois

donderdag 30 mei om 19 uur:

FC Wambeek - FC Herent

RC Sartois - Sp. Roosbeek

FC Black Star of VK Wemmel - FC Melsbroek

zondag 02 juni om 15 uur:

Sp. Roosbeek - FC Black Star of VK Wemmel

FC Herent - RC Sartois

FC Melsbroek - FC Wambeek

De testmatch tussen FC Black Star en VK Wemmel wordt morgen om 20 uur gespeeld op het veld van FC Strombeek.

Immo in de regio

Auto's in de kijker

Jobs in de regio