Definitieve deelnemerslijst Omloop Het Nieuwsblad

Definitieve deelnemerslijst Omloop Het Nieuwsblad

Foto: Belga

De definitieve deelnemerslijst van de Omloop Het Nieuwsblad, de eerste Vlaamse voorjaarsklassieker die op 28 februari gereden wordt. Het rugnummer één wordt gedragen door Ian Stannard. De Brit van Team Sky vloerde vorig jaar Greg Van Avermaet in de sprint.

Bekijk hier de voorlopige deelnemerslijst van Kuurne-Brussel-Kuurne!

TEAM SKY
PL/DS KNAVEN Servais
1 STANNARD Ian
2 EISEL Bernhard
3 FENN Andrew
4 KNEES Christian
5 PUCCIO Salvatore
6 ROWE Luke
7 SUTTON Christopher
8 WIGGINS Bradley

AG2R LA MONDIALE
PL/DS JURDIE Julien
11 BAGDONAS, Gediminas
12 GAUDIN Damien
13 GOUGEARD Alexis
14 HOULE Hugo
15 MINARD Sébastien
16 MONDORY Lloyd
17 TURGOT Sébastien
18 VANSUMMEREN Johan

BMC RACING TEAM
PL/DS PIVA Valerio
21 BURGHARDT, Marcus
22 DRUCKER Jean-Pierre
23 GILBERT Philippe
24 WYSS Danilo
25 SCHÄR Michael
26 TEUNS Dylan
27 VAN AVERMAET Greg
28 ZABEL Rick

ETIXX - QUICK STEP
PL/DS PEETERS Wilfried
31 BOONEN Tom
32 KEISSE Iljo
33 MAES Nikolas
34 STYBAR Zdenek
35 TERPSTRA Niki
36 TRENTIN Matteo
37 VAN KEIRSBULCK Guillaume
38 VANDENBERGH Stijn

FDJ
PL/DS GUESDON Frederic
41 BONNET William
42 BOUCHER David
43 DELAGE Mickael
44 DEMARE Arnaud
45 GESLIN Anthony
46 LADAGNOUS Matthieu
47 LE BON Johan
48 OFFREDO Yoann

IAM CYCLING
PL/DS SEIGNEUR Eddy
51 AREGGER Marcel
52 BRANDLE Matthias
53 CHAVANEL Sylvain
54 DEVENYNS Dries
55 ELMIGER Martin
56 PINEAU Jérôme
57 REYNES MIMO Vicente
58 SARAMOTINS Aleksejs

LOTTO SOUDAL
PL/DS FRISON Herman
61 BENOOT Tiesj
62 BROECKX Stig
63 DE BIE Sean
64 DEBUSSCHERE Jens
65 DOCKX, Gert
66 LIGTHART Pim
67 DEHAES Kenny
68 SIEBERG Marcel

TEAM GIANT - ALPECIN
PL/DS KEMNA Rudie
71 ARNDT Nikias
72 CURVERS Roy
73 DE BACKER Bert
74 DE KORT Koen
75 SINKELDAM Ramon
76 STAMSNIJDER Tom
77 TIMMER Albert
78 WAEYTENS Zico

TEAM KATUSHA
PL/DS MIKHAILOV Guennadi
81 BYSTRØM Sven Erik
82 HALLER Marco
83 ISAYCHEV Vladimir
84 KRISTOFF Alexander
85 KUZNETSOV Viacheslav
86 SELIG Rudiger
87 SMUKULIS Gatis
88 TCATEVICH Aleksei

TEAM LOTTO NL - JUMBO
PL/DS VERHOEVEN Nico
91 LEEZER Thomas
92 TANKINK Bram
93 TJALLINGII Maarten
94 VAN ASBROECK Tom
95 VAN EMDEN Jos
96 VANMARCKE Sep
97 WAGNER Robert Thomas
98 WYNANTS Maarten

ANDRONI GIOCATTOLI
PL/DS SAVIO Gianni
101 BANDIERA Marco
102 CHICCHI, Francesco
103 DALL'ANTONIA Tiziano
104 FRAPPORTI Marco
105 GATTO Oscar

BORA-ARGON 18
PL/DS SCHULZE André
111 ARCHBOLD Shane
112 DEMPSTER Zakkari
113 SCHILLINGER Andreas
114 SCHORN Daniel
115 SCHWARZMANN Michael
116 THURAU Bjorn
117 THWAITES Scott
118 VOSS Paul

BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT
PL/DS HINAULT Sébastien
121 BRUN Frédéric
122 CAM Maxime
123 FEILLU Romain
124 JARRIER, Benoit
125 LABORIE Christophe
126 MCLAY Daniel
127 PERICHON Pierre-Luc
128 VACHON Florian

CCC SPRANDI POLKOWICE
PL/DS WADECKI Piotr
131 CERNY, Josef
132 KIENDYS Tomasz
133 KUREK Adrian
134 MARYCZ Jaroslaw
135 MIHAYLOV Nikolay
136 Rutkiewicz, Marek
137 STEPNIAK Grzegorz
138 TACIAK Mateusz

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS
PL/DS DELOEUIL Alain
141 JOEAAR Gert
142 LAPORTE Christophe
143 LEMOINE Cyril
144 PETIT Adrien
145 SENECHAL Florian
146 TURGIS Anthony
147 VANBILSEN Kenneth
148 VERHELST Louis

CULT ENERGY PRO CYCLING
PL/DS ROBERTS Joel
151 DOWNING Russell
152 KIRSCH Alex
153 MORTENSEN Martin
154 PEDERSEN Mads
155 REIHS Michael
156 SVENDGAARD Michael Carbel
157 VINTHER Troels Ronning
158 ZANGERLE Joel

MTN - QHUBEKA
PL/DS CORNELISSE Michel
161 BOASSON HAGEN Edvald
162 CIOLEK Gerald
163 FARRAR Tyler
164 JANSE VAN RENSBURG Jacques
165 REGUIGUI Youcef
166 SBARAGLI Kristian
168 THOMSON Jay Robert
167 VENTER, Jaco

NIPPO - VINI FANTINI
PL/DS MANZONI mario
171 COLLI Daniele
172 DE NEGRI Pier Paolo
173 GROSU Eduard Michael
174 MALAGUTI Alessandro
175 MARINI Nicolas
176 POZZO Mattia
177 STACCHIOTTI Riccardo
178 VIOLA Antonio

SOUTHEAST
PL/DS PARSANI Serge
181 ANDRIATO, Rafael
182  BELLETTI Manuel
183 CECCHINEL Giorgio
184 DAL COL Andrea
185 FINETTO Mauro
186 MARECZKO Jakub
187 PETACCHI Alessandro
188 ZHUPA Eugert

TEAM EUROPCAR
PL/DS ARNOULD Dominique
191 DUCHESNE Antoine
192 GENE Yohann
193 HUREL Tony
194 JEROME Vincent
195 MARTINEZ Yannick
196 MORICE Julien
197 PICHOT Alexandre
198 TULIK Angelo

TEAM ROOMPOT
PL/DS BREUKINK Erik
201 ASSELMAN Jesper
202 DE VRIES Berden
203 DUIJN Huub
204 HOOGERLAND Johnny
205 KERKHOF Tim
206 KREDER Wesley
207 TERPSTRA Mike
208 VAN GOETHEM Brian

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
PL/DS PLANCKAERT Walter
211 DECLERCQ Tim
212 HELVEN Sander
213 NAESEN Oliver
214 THEUNS Edward
215 VAN HOECKE Gijs
216 VAN LERBERGHE Bert
217 VANSPEYBROUCK Pieter
218 WALLAYS Jelle

WANTY - GROUPE GOBERT
PL/DS VAN DER SCHUEREN Hilaire
221 BACKAERT Frederik
222 BAUGNIES Jérôme
223 DE TROYER Tim
224  LEUKEMANS Bjorn 
225 MARCATO Marco 
226 SELVAGGI Mirko
227 VAN MELSEN Kevin
228 VEUCHELEN Frederik

Meest Gelezen Sport

ENKEL VOOR ABONNEES