Definitieve deelnemerslijst GP van Wallonië

Deelnemerslijst van de Grand Prix de Wallonie (1.1), die woensdag over 205,5 km gereden wordt tussen Beaufays en de Citadel van Namen:

Lotto Soudal. 1. Sander Armee (Bel), 2. Kevin Deltombe (Bel), 3. Greg Henderson (Nze), 4. Frederik Frison (Bel), 5. Tony Gallopin (Fra), 6. Tiesj Benoot (Bel), 7. Jelle Vanendert (Bel), 8. Tim Wellens (Bel).

AG2R La Mondiale. 11. Jan Bakelants (Bel), 12. Domenico Pozzovivo (Ita), 14. Hubert Dupont (Fra), 17. Benoit Cosnefroy (Fra), 18. Rémy Rochas (Fra).

Etixx-Quick Step. 21. Rodrigo Contreras (Col), 22. Julien Vermote (Bel), 23. Guillaume Van Keirsbulck (Bel), 24. Davide Martinelli (Ita), 25. Fernando Gaviria Rendon (Col), 26. Petr Vakoc (Tsj), 27. Adrien Costa (VSt), 28. Ivan Garcia Cortina (Spa).

FDJ. 31. Fabien Doubey (Fra), 32. Marc Fournier (Fra), 33. Johan Le Bon (Fra), 34. Arnaud Courteille (Fra), 35. Cédric Pineau (Fra), 36. Sébastien Reichenbach (Zwi), 37. Laurent Pichon (Fra), 38. Benoît Vaugrenard (Fra).

IAM. 41. Marcel Aregger (Zwi), 42. Clément Chevrier (Fra), 43. Stefan Denifl (Oos), 44. Jonathan Fumeaux (Zwi), 45. Aleksejs Saramontis (Let), 46. Pirmin Lang (Zwi), 47. Lawrence Warbasse (VSt), 48. Oliver Zaugg (Zwi).

Cofidis, Solutions Crédits. 51. Jonas Ahlstrand (Zwe), 52. Rayane Bouhanni (Fra), 53. Nicolas Edet (Fra), 54. Arnold Jeannesson (Fra), 55. Gert Joeaar (Est), 56. Christophe Laporte (Fra), 57. Anthony Perez (Fra), 58. Dorian Godon (Fra).

Fortuneo-Vital Concept. 61. Jean-Marc Bideau (Fra), 62. Franck Bonnamour (Fra), 63. Vegard Breen (Noo), 64. Anthony Delaplace (Fra), 65. Arnaud Gérard (Fra), 66. Jonathan Hivert (Fra), 67. Benoit Jarrier (Fra), 68. Steven Tronet (Fra).

Roompot-Oranje Peloton. 71. Pieter Weening (Ned), 72. Huub Duijn (Ned), 73. Sjoerd Van Ginneken (Ned), 74. Michel Kreder (Ned), 75. Maurits Lammertink (Ned), 76. Nick Van Der Lijke (Ned), 77. Wesley Kreder (Ned), 78. Reinier Honig (Ned).

Stölting Service Group. 81. Rasmus Guldhammer (Den), 82. Moritz Backofen (Dui), 83. Sven Reuter (Dui), 84. Thomas Koep (Dui), 85. Christian Mager (Dui), 87. Michael Reihs (Den), 88. Fabian Wegmann (Dui).

Topsport Vlaanderen - Baloise. 91. Aimé Degendt (Bel), 92. Kenny De Ketele (Bel), 93. Floris De Tier (Bel), 94. Tim Declercq (Bel), 95. Eliot Lietaer (Bel), 96. Thomas Sprengers (Bel), 97. Dries Van Gestel (Bel), 98. Preben Van Hecke (Bel)

Wanty-Groupe Gobert. 101. Gaëtan Bille (Bel), 102. Dimitri Claeys (Bel), 103. Frederik Backaert (Bel), 104. Jérôme Baugnies (Bel), 105. Thomas Degand (Bel), 106. Guillaume Martin (Fra), 107. Kevin Van Melsen (Bel), 108. Xandro Meurisse (Bel).

Color Code-Arden’Beef. 111. Ludovic Robeet (Bel), 112. Antoine Loy (Bel), 113. Maximilien Picoux (Bel), 114. Johan Hemroulle (Bel), 115. Charlie Arimont (Bel), 116. Gordon De Winter (Bel), 117. Marvin Tasset (Bel), 118. Julien Mortier (Bel).

Crelan-Vastgoedservice Continental Team. 121. David Boucher (Fra), 122. Dennis Coenen (Bel), 123. Gerry Druyts (Bel), 125. Pieter Jacobs (Bel), 126. Rob Ruijgh (Ned), 128. Joachim Vanreyten (Bel).

Roubaix Métropole Européenne de Lille. 131. Julien Antomarchi (Fra), 132. Dieter Bouvry (Bel), 133. Florent Pereira (Fra), 134. Jérémy Leveau (Fra), 135. Dylan Kowalski (Fra), 136. Felix Pouilly (Fra), 137. Jimmy Turgis (Fra), 138. Maxime Vantomme (Bel).

T.Palm-Pôle Continental Wallon. 141. Sébastien Carabin (Bel), 142. Auxence Buntinx (Bel), 143. Guillaume Delvaux (Bel), 144. Victor Van Bost (Bel), 145. Bavo Haemels (Bel), 146. Guillaume Haag (Be.l), 147. Nicolas Mertz (Bel), 148. Thomas Petit (Bel).

Veranclassic-Ago. 151. Axel Flet (Fra), 152. Justin Jules (Fra), 153. Sam Lennertz (Bel), 154. Samuel Leroux (Fra), 155. Christophe Masson (Fra), 156. Dimitri Peyskens (Bel), 157. Julien Van Den Brande (Bel), 158. Massimo Vanderaerden (Bel).

Veranda’s Willems Cycling Team. 161. Brecht Dhaene (Bel), 162. Sander Cordeel (Bel), 163. Stef Van Zummeren (Bel), 164. Tim De Troyer (Bel), 165. Elias Van Breussegem (Bel), 166. Joeri Calleeuw (Bel), 167. Tom Bosmans (Bel), 168. Arjen Livyns (Bel).

Wallonie-Bruxelles-Group Protect. 171. Thomas Deruette (Bel), 172. Tom Dernies (Bel), 173. Gregory Habeaux (Bel), 174. Antoine Warnier (Bel), 175. Kevin Ista (Bel), 176. Baptiste Planckaert (Bel), 177. Ludwig De Winter (Bel), 178. Julien Stassen (Bel).

Corrigeer