Definitieve deelnemerslijst Luik-Bastenaken-Luik

Definitieve deelnemerslijst Luik-Bastenaken-Luik

Foto: BELGA

Zondag schuiven de renners aan in Wallonië voor Luik-Bastenaken-Luik, de laatste grote klassieker voor het voorjaar. We zoeken een opvolger voor Wout Poels, die zijn titel door een blessure niet zal kunnen verdedigen. Een overzicht van alle deelnemers aan Luik-Bastenaken-Luik:

Team Sky (GBr):
1. Michal Kwiatkowski (Pol); 2. Tao Hart Geoghegan (GBr); 3. Michael Golas (Pol); 4. Sebastian Henao (Col); 5. Sergio Henao (Col); 6. Peter Kennaugh (GBr); 7. Gianni Moscon (Ita); 8. Diego Rosa (Ita)

Orica-Scott (Aus):
11. Simon Gerrans (Aus); 12. Michael Albasini (Zwi); 13. Damien Howson (Aus); 14. Daryl Impey (ZAf); 15. Christopher Juul-Jensen (Den); 16. Roman Kreuziger (Tsj); 17. Adam Yates (Aus); 18. Simon Yates (Aus)

UAE Team Emirates (VAE):
21. Rui Costa (Por); 22. Matteo Bono (Ita); 23. Louis Meintjes (ZAf); 24. Matej Mohoric (Sln); 25. Manuele Mori (Ita); 26. Simone Petilli (Ita); 27. Oliviero Troia (Ita); 28. Diego Ulissi (Ita)

BMC (VSt):
31. Greg Van Avermaet; 32. Damiano Caruso (Ita); 33. Alessandro De Marchi (Ita); 35. Amaël Moinard (Fra), 36. Samuel Sánchez (Spa); 37. Michael Schär (Zwi); 38. Dylan Teuns); 39. Floris Gerts (Ned).

Katusha-Alpecin (Zwi):
41. Maurits Lammertink (Ned); 42. José Gonçalves (Por); 44. Pavel Kochetkov (Rus); 45. Alberto Losado (Spa); 46. Matvey Mamykin (Rus); 47. Rein Taaramäe (Est); 48. Angel Vicisio (Spa); 49. Tiago Machado (Por)

Sunweb (Dui):
51. Warren Barguil (Fra); 52. Tom Dumoulin (Ned); 53. Lennard Hofstede (Ned); 54. Sindre Lunke Skjoestad (Noo); 55. Michael Matthews (Aus); 56. Sam Oomen (Ned); 57. Albert Timmer (Ned); 59. Soren Kragh Andersen (Den).

Trek-Segafredo (VSt):
61. Jarlinson Pantano (Col); 62. Fumiyuki Beppu (Jap); 63. André Cardoso (Por); 64. Gregory Daniel (VSt); 65. Fabio Felline (Ita); 66. Michael Gogl (Pol); 67. Ruben Guerreiro (Por); 68. Jesus Hernandez (Spa).

Astana (Kaz):
71. Jakob Fuglsang (Den); 72. Pello Bilbao (Spa); 73. Andriy Grivko (Oek); 74. Tanel Kangert (Est); 75. Alexey Lutsenko (Kaz); 76. Luis Leon Sanchez (Spa); 77. Nikita Stalnov (Kaz); 80. Dario Cataldo (Ita).

Wanty-Groupe Gobert:
81. Jérôme Baugnies; 82. Thomas Degand; 83. Fabien Doubey (Fra); 84. Guillaume Martin (Fra); 85. Xandro Meurisse; 86. Marco Minnaard (Ned); 87. Andrea Pasqualon (Ita); 88. Dion Smith (NZe)

AG2R (Fra):
91. Romain Bardet (Fra); 92. Mikael Cherel (Fra); 93. Axel Domont (Fra); 94. Cyril Gautier (Fra); 95. Quentin Jauregui (Fra); 96. Pierre-Roger Latour (Fra); 97. Domenico Pozzovivo (Ita); 98. Alexis Vuillermoz (Fra)

Bora-Hansgrohe (Dui):
101. Rafal Majka (Pol); 102. Cesare Benedetti (Ita); 103. Patrick Konrad (Pol); 104. Jay McCarthy (Aus); 105. José Mendes (Por); 106. Gregor Mühlberger (Oos); 107. Lukas Pöstlberger (Oo); 108. Pawel Poljanksi (Pol).

Movistar (Spa):
111. Alejandro Valverde (Spa); 112. Carlos Betancur (Col); 113. Imanol Erviti (Spa); 114. Jesus Herrada (Spa); 115. Daniel Moreno (Spa); 116. José Joaquin Rojas (Spa); 117. Marc Soler (Spa); 118. Rory Sutherland (Aus).

Cofidis (Fra):
121. Luis Angel Mate (Spa); 122. Yoan Bagot (Fra); 123. Guillaume Bonnafond (Fra); 124. Jérôme Cousin (Fra); 125. Nicolas Edet (Fra); 126. Anthony Perez (Fra); 127. Stéphane Rossetto (Fra); 128. Julien Simon (Fra).

Dimension Data (ZAf):
131. Serge Pauwels (ZAf); 132. Igor Anton (Spa); 133. Mekseb Debesay (Eri); 134. Omar Fraile (Spa); 135. Nathan Haas (Aus); 136. Jacques Janse van Rensburg (ZAf); 137. Ben O'Connor (Aus); 138. Jacob Venter (ZAf).

Cannondale -Drapac (VSt):
141. Rigoberto Uran (Col); 142. Simon Clarke (Aus); 143. Davide Formolo (Ita); 144. Alex Howes (VSt); 145. Toms Skujins (Let); 146. Tom-Jelte Slagter (Ned); 147. Davide Villella (Spa); 148. Michael Woods (Can).

Lotto Soudal:
151. Tim Wellens; 152. Sean De Bie; 153. Bart De Clercq; 154. Thomas De Gendt; 155. Tomasz Marcynzski (Pol); 156. Tosh Van der Sande; 157. Jelle Vanendert; 158. Sander Armée

Quick-Step Floors:
161. Daniel Martin (Ier); 162. Gianluca Brambilla (Ita); 163. Eros Capecchi (Ita); 164. David De La Cruz (Spa); 165. Laurens De Plus; 166. Dries Devenyns; 167. Enric Mas (Spa); 168. Petr Vakoc (Tsj).

Bahrain-Merida (Brn):
171. Enrico Gasparotto (Ita); 172. Yukiya Arashiro (Jpn); 173. Grega Bole (Sln); 174. Tsgabu Grmay (Eth); 175. Ion Izaguirre (Spa); 176. Luka Pibernik (Sln); 177. Giovanni Visconti (Ita); 178. Wang Meiyin (Chn)

Roompot-Nederlandse Loterij (Ned):
181. Pieter Weening (Ned); 182. Martijn Budding (Ned); 183. Jeroen Meijers (Ned); 184. Oscar Riesebeek (Ned); 186. Nick Van der Lijke (Ned); 187. Etienne van Empel (Ned); 188. Sjoerd van Ginneken (Ned); 189. Tim Ariesen (Ned)

Team LottoNL-Jumbo (Ned):
191. Bram Tankink (Ned); 192. Enrico Battaglin (Ita); 193. Floris De Tier; 194. Steven Lammertink (Ned); 195. Bert-Jan Lindeman (Ned); 196. Paul Martens (Dui); 197. Antwan Tolhoek (Ned); 198. Alexey Vermeulen (VSt)

FDJ (Fra):
201. Arthur Vichot (Fra); 202. Arnaud Courteille (Fra); 203. Christian Eiking Odd (Noo); 204. Rudy Molard (Fra); 205. Cedric Molard (Fra); 206. Kévin Reza (Fra); 207. Anthony Roux (Fra); 208. Benoit Vaugrenard (Fra).

WB Veranclassic Aqua Protect:
211. Sebastien Delfosse; 212. Thomas Deruette; 213. Gregory Habeaux; 214. Christophe Masson (Fra); 215. Olivier Pardini; 216. Dimitri Peyskens; 217. Ludovic Robeet (Fra); 218. Antoine Warnier.

Direct Energie (Fra):
221. Lilian Calmejane (Fra); 222. Fabien Grellier (Fra); 223. Romain Guillemois (Fra); 224. Jonathan Hivert (Fra); 225. Bryan Nauleau (Fra); 226. Perrig Quémeneur (Fra); 227. Romain Sicard (Fra); 228. Thomas Voeckler (Fra)

Sport Vlaanderen-Baloise
231. Preben Van Hecke; 232. Aimé De Gendt; 233. Benjamin Declercq; 234. Kevin Deltombe; 235. Eliot Lietaer; 236. Thomas Sprengers; 237. Dries Van Gestel; 238. Kenneth Van Rooy

Aqua Blue Sport (Ier):
241. Lars Petter Nordhaug (Noo); 242. Mark Christian (GBr); 243. Stefan Denifl (Oos); 244. Conor Dunne (Ier); 245. Aaron Gate (NZe); 246. Michel Kreder (Ned); 247. Daniel Pearson (GBr); 248. Larry Warbasse (VSt) .
 

Meest Gelezen Sport