Definitieve deelnemerslijst Ronde van Lombardije

Definitieve deelnemerslijst Ronde van Lombardije

Foto: Photo News

De deelnemerslijst van de Ronde van Lombardije, zaterdag 7 oktober over 247 km van Bergamo naar Como.

Orica-Scott (Aus): 1. Adam Yates (GBr), 2. Jack Haig (Aus), 3. Damien Howson (Aus), 4. Christopher Juul-Jensen (Den), 5. Jens Keukeleire, 6. Roman Kreuziger (Tsj), 7. Rubén Plaza (Spa), 8. Robert Power (Aus)

AG2R La Mondiale (Fra): 11. Domenico Pozzovivo (Ita), 12. Jan Bakelants, 13. François Bidard (Fra), 14. Mickaël Chérel (Fra), 15. Mathias Frank (Zwi), 16. Alexandre Geniez (Fra), 18. Pierre Latour (Fra), 19. Alexis Vuillermoz (Fra)

Androni - Sidermec - Bottecchia (Ita): 21. Arley Egan Bernal (Col), 22. Davide Ballerini (Ita), 23. Mattia Cattaneo (Ita), 24. Marco Frapporti (Ita), 25. Francesco Gavazzi (Ita), 26. Fausto Masnada (Ita), 27. Andres Rodolfo Torres (Col), 28. Andrea Vendrame (Ita)

Astana Pro Team (Kaz): 31. Fabio Aru (Ita), 32. Pello Bilbao (Spa), 33. Dario Cataldo (Ita), 34. Sergei Chernetckii (Rul), 35. Jakob Fuglsang (Den), 36. Andrey Grivko (Oek), 37. Luis León Sánchez (Spa), 38. Andrey Zeits (Kaz).

Bahrain Merida Pro Cycling Team (Brn): 41. Vincenzo Nibali (Ita), 42. Janez Brajkovic (Ita); 43. Enrico Gasparotto (Ita), 44. Antonio Nibali (Ita), 45. Domen Novak (Sln), 46. Franco Pellizotti (Ita), 47. Luka Pibernik (Slo), 48. Giovanni Visconti (Ita).

Bardiani - CSF (Ita): 51. Simone Andreetta (Ita), 52. Enrico Barbin (Ita), 53. Giulio Ciccone (Ita), 54. Lorenzo Rota (Ita), 55. Simone Sterbini (Ita), 56. Alessandro Tonelli (Ita), 57.Simone Velasco (Ita), 58. Edoardo Zardini (Ita).

BMC Racing Team (VSt): 61. Damiano Caruso (Ita), 62. Alessandro De Marchi (Ita), 63. Martin Elmiger (Zwi); 64. Ben Hermans, 65. Amaël Moinard (Fra), 66. Nicolas Roche (Ier); 67. Michael Schar (Zwi); 68. Manuel Senni (Ita).

BORA - hansgrohe (Dui): 71. Rafal Majka (Pol), 72. Jan Bárta (Tje), 73. Emanuel Buchmann (Dui), 74. Patrick Konrad (Oos), 75. Silvio Herklotz (Dui), 76. José Mendes (Por), 77. Gregor Mühlberger (Oos), 78. Pawel Poljanski (Pol)

Cannondale-Drapac (VSt): 81. Rigoberto Uran (Col), 82. Brendan Canty (Aus), 83. Hugh Carthy (GBr), 84. Alberto Bettiol (Ita), 85. Sep Vanmarcke, 86. Davide Formolo (Ita), 87. Tom-Jelte Slagter (Ned), 88. Davide Villella (Ita)

Cofidis (Fra): 91. Yoann Bagot (Fra), 92. Guillaume Bonnafond (Fra), 93. Nicolas Edet (Fra), 94. Matthias Le Turnier (Fra), 95. Luis Ángel Maté (Spa), 96. Anthony Perez (Fra), 97. Stephane Rossetto (Fra), 98. Julien Simon (Fra)

Direct Energie (Fra): 101. Lilian Calmejane (Fra), 102. Fabien Grellier (Fra), 103. Jonathan Hivert (Fra), 104. Fabrice Jeandesboz (Fra), 105. Bryan Nauleau (Fra); 106. Paul Ourselin (Fra), 107. Perrig Quemeneur (Fra), 108. Romain Sicard (Fra).

Gazprom-RusVelo (Rul): 121. Sergey Firsanov (Rul), 122. Sergey Lagutin (Rul), 123. Ivan Rovny (Rul), 124. Pavel Brutt (Rul); 125. Dmitry Kozonchuk (Rul), 126. Sergey Lagutin (Rul); 127. Artem Nych (Rul), 128. Igor Boev (Rul).

Lotto Soudal: 131. Tim Wellens, 132. Sander Armée, 133. Tiesj Benoot, 134.Thomas De Gendt, 135. Tony Gallopin (Fra), 136. Tomasz Marczynski (Pol), 137. Maxime Monfort, 138. Jelle Vanendert

Movistar Team (Spa): 141. Dayer Quintana (Col), 142. Winner Anacona (Col), 143. Nuno Bico (Por), 144. Hector Carretero (Spa), 145. Victor De La Parte (Spa), 146. Jesus Herrada (Spa); 147. Nairo Quintana (Col), 148. Marc Soler (Spa)

Nippo - Vini Fantini (Ita): 151. Damiano Cunego (Ita), 152. Pier Paolo De Negri (Ita), 153. Alessandro Bisolti (Ita), 154. Iuri Filosi (Ita), 155. Nicola Bagioli (Ita), 156. Giacomo Berlato (Ita), 157. Ivan Santaromita (Ita), 158. Marino Kobayashi (Jpn).

Quick-Step Floors: 161. Julian Alaphilippe (Fra), 162. Gianluca Brambilla (Ita), 163. Laurens De Plus, 164. Dries Devenyns, 165. Philippe Gilbert, 166. Bob Jungels (Lux), 167. Daniel Martin (Ier), 168. Pieter Serry

Dimension Data (ZAf): 171. Stephen Cummings (GBr), 172. Natnael Berhane (Eri), 173. Mekseb Debesay (Eri), 174. Omar Fraile (Spa), 175. Jacques J. van Rensburg (ZAf), 176. Benjamin King (VSt), 177. Lachlan Morton (Aus), 168. Serge Pauwels

Katusha - Alpecin (Zwi): 181. Maxim Belkov (Rul); 182. José Gonçalves (Por), 183. Robert Kišerlovski (Kro), 184. Maurits Lammertink (Ned), 185. Alberto Losada (Spa), 186. Jhonatan Restrepo (Col); 187. Rein Taaramäe, (Est), 188. Ángel Vicioso (Spa).

LottoNL-Jumbo (Ned): 191. Steven Kruijswijk (Ned), 192. Enrico Battaglin (Ita), 193. Koen Bouwman (Ned), 194. Stef Clement (Ned), 194. Stef Clement (Ned); 195. Daan Olivier (Ned), 196. Primoz Roglic (Slo), 197. Floris De Tier, 198. Antwan Tolhoek (Ned).

Team Sky (GBr): 201. Michal Kwiatkowski (Pol), 202. Sergio Henao (Col), 203. Mikel Landa (Spa), 204. Gianni Moscon (Ita), 205. Mikel Nieve (Spa), 206. Wout Poels (Ned), 207. Salvatore Puccio (Ita), 208. Diego Rosa (Ita)

Team Sunweb (Dui): 211. Laurens Ten Dam (Ned); 212. Warren Barguil (Fra), 213. Simon Geschke (Dui), 214. Chris Hamilton (Aus), 215. Lennard Hofstede (Ned), 216. Wilco Kelderman (Ned), 217. Sam Oomen (Ned), 218. Michael Matthews (Aus).

Trek - Segafredo (VSt): 221. Julien Bernard (Fra), 222. Koen De Kort (Ned), 223. Laurent Didier (Lux), 224. Bauke Mollema (Ned), 225. Jarlinson Pantano (Col), 226. Gregory Rast (Zwi), 227. Kiel Reijnen (VSt), 228. Peter Stetina (VSt).

UAE Team Emirates (VAE): 231. Diego Ulissi (Ita), 232. John Darwin Atapuma (Col), 233. Valerio Conti (Ita), 234. Kristijan Durasek (Kro), 235. Rui Costa (Por), 236. Simone Petilli (Ita), 237. Jan Polanc (Slo), 238. Edward Ravasi (Ita)

Wilier Triestina - Selle Italia (Ita): 241. Alberto Cecchin (Ita), 243. Eduardo Miguel Florez (Col), 244. Yonder Godoy (Ven), 245. Ilia Koshevoy (WiR), 246. Felipe Daniel Martinez (Col), 247. Cristian Rodríguez (Spa), 248. Alex Turrin (Ita)

Corrigeer