Voorlopige deelnemerslijst Parijs-Tours

Voorlopige deelnemerslijst Parijs-Tours

Wie volgt Fernando Gaviria op? Foto: AFP

De voorlopige deelnemerslijst van Parijs-Tours, zondag 8 oktober, over 234 km van Brou naar Tours.

Quick-Step Floors: 1. Fernando Gaviria (Col); 2. Matteo Trentin (Ita); 3. Rémi Cavagna (Fra); 4. Iljo Keisse; 5. Yves Lampaert; 6. Maximiliano Richeze (Arg); 7. Zdenek Stybar (Tje); 8. Niki Terpstra (Ned)

Cofidis (Fra): 11. Nacer Bouhanni (Fra); 12. Dimitri Claeys; 13. Dorian Godon (Fra); 14. Christophe Laporte (Fra); 15. Cyril Lemoine (Fra); 16. Geoffrey Soupe (Fra); 17. Anthony Turgis (Fra); 18. Jimmy Turgis (Fra)

Team Dimension Data (ZAf): 21. Mark Cavendish (GBr); 22. Jacobus Venter (ZAf); 23. Nicholas Dlamini (ZAf); 24. Nicolas Dougal (ZAf); 25. Bernhard Eisel (Oos); 26. Robert Jay Thomson (ZAf); 27. Johann Van Zyl (ZAf); 28. Amanuel Ghebreizabhier (ZAf)

FDJ (Fra): 31. Marc Sarreau (Fra); 32. Daniel Hoelgaard (Noo); 33. Leo Vincent (Fra); 34. Ignatas Konovalovas (Lit); 35. Olivier Le Gac (Fra); 36. Lorrenzo Manzin (Fra); 37. Kevin Reza (Fra); 38. Benoït Vaugrenard (Fra)

Lotto Soudal: 41. Andre Greipel (Dui); 42. Moreno Hofland (Ned), 43. Lars Bak (Den), 44. Jasper De Buyst, 45. Jens Debusschere, 46. Nikolas Maes, 47. Tosh Van der Sande, 48. Enzo Wouters

AG2R La Mondiale (Fra): 51. Oliver Naesen; 52. Rudy Barbier (Fra); 53. Julien Duval (Fra); 54. Quentin Jauregui (Fra); 55. Nans Peters (Fra); 56. Stijn Vandenbergh; 57. Benoit Cosnefroy (Fra); 58. Gediminas Bagdonas (Lit)

LottoNL-Jumbo (Ned): 61. Dylan Groenewegen (Ned); 62. Amund Grondal Jansen (Noo), 63. Timo Roosen (Ned), 64. Jos van Emden (Ned); 65. Gijs Van Hoecke (Ned); 66. Robert Wagner (Dui); 67. Maarten Wynants; 68. Juan Jose Lobato (Spa)

BMC (VSt): 71. Silvan Dillier (Zwi), 72. Jempy Drucker (Lux), 73. Floris Gerts (Ned), 74. Stefan Küng (Zwi), 75. Daniel Oss (Ita), 76. Joey Rosskopf (VSt), 77. Nathan Van Hooydonck, 78. Bram Welten (Ned)

Direct Energie (Fra): 81. Thomas Boudat (Fra); 82. Clement Orceau (Fra); 83. Romain Cardis (Fra); 84. Yoyhann Gene (Fra); 85. Adrien Petit (Fra); 86. Alexandre Pichot (Fra); 87. Angelo Tulik (Fra); 88. Romain Guillemois (Fra)

Team Sunweb (Dui): 91. Soren Kragh Andersen (Den); 92. Nikias Arndt (Dui); 93. Phil Bauhaus (Dui); 94. Roy Curvers (Ned); 95. Ramon Sinkeldam (Ned); 96. Mike Teunissen (Ned); 97. Albert Timmer (Ned); 98. Maximilian Walscheid (Dui)

Fortuneo-Oscaro (Fra): 101. Laurent Pichon (Fra); 102. Franck Bonnamour (Fra); 103. Anthony Delaplace (Fra); 104. Brice Feillu (Fra); 105. Armindo Fonseca (Fra); 106. Arnaud Gerard (Fra); 107. Florian Vachon (Fra); 108. Alain Riou (Fra)

Katusha-Alpecin (Zwi): 111. Rick Zabel (Dui); 112. Jenthe Biermans; 113. Reto Hollenstein (Zwi); 114. Viacheslav Kuznetsov (Rul); 115. Marco Mathis (Dui); 116. Michael Morkov (Den); 117. Baptiste Planckaert; 118. Piotr Havik (Ned)

Wanty-Groupe Gobert: 121. Andrea Pasqualon (Ita); 122. Tom Devriendt; 123. Xandro Meurisse; 124. Kevin Van Melsen; 125. Frederik Backaert; 126. Mark Mcnally (GBr); 127. Guillaume Van Keirsbulck; 128. Pieter Vanspeybrouck

Delko Marseille Provence KTM (Fra): 131. Romain Combaud (Fra); 132. Delio Fernandez (Spa); 133. Asbjorn Kragh Andersen (Den); 134. Angel Ruiz Madrazo (Spa); 135. Yannick Martinez (Fra); 136. Gatis Smukulis (Let); 137. Emils Liepins (Let); 138. Rémy Di Gregorio (Fra)

Aqua Blue Sport (Ier): 141. Adam Blythe (GBr); 142. Martyn Irvine (Ier); 143. Matthew Brammeier (Ier); 144. Andrew Fenn (GBr); 145. Lasse Norman Hansen (Den); 146. Lars Petter Nordhaug (Noo); 147. Daniel Pearson (GBr); 148. Calvin Watson (Aus)

Sport Vlaanderen Baloise: 151. Piet Allegaert, 152. Jarl Salomein; 153. Aimé De Gendt, 154. Christophe Noppe, 155. Edward Planckaert, 156. Jonas Rickaert,157. Dries Van Gestel, 158. Bert Van Lerberghe

HPBTP-Auber93: 161. Romain Feillu (Fra); 162. Nicolas Prodhomme (Fra); 163. Nicolas Baldo (Fra); 164. Pierre Gouault (Fra); 165. Alo Jakin (Est); 166. Kevin Le Cunff (Fra); 167. David Menut (Fra); 168. Damien Touze (Fra)

Roompot-Nederlandse Loterij (Ned): 171. Pim Ligthart (Ned); 172. Oscar Riesebeek (Ned); 173. Jesper Asselman (Ned); 174. Elmar Reinders (Ned); 175. Taco Van Der Hoorn (Ned); 176. Brian Van Goethem (Ned); 177. Coen Vermeltfoort (Ned); 178. Jeroen Meijers (Ned)

WB Veranclassic Aqua Protect: 181. Kevyn Ista; 182. Roy Jans; 183. Alex Kirsch (Lux); 184. Lawrence Naesen; 185. Dimitri Peyskens; 186. Maxime Vantomme; 187. Lionel Taminiaux; 188. Sebastien Delfosse

Armee de Terre (Fra): 191. Benjamin Thomas (Fra); 192. Jordan Levasseur (Fra); 193. Bryan Alaphilippe (Fra); 194. Thibault Ferasse (Fra); 195. Damien Gaudin (Fra); 196. Romain Leroux (Fra); 197. Stephane Poulhies (Fra); 198. Thomas Rostollan (Fra)

Veranda’s Willems-Crelan: 201. Timothy Dupont; 202. Arjen Livyns; 203. Sander Cordeel; 204. Dries De Bondt; 205. Stijn Devolder; 206. Huub Duijn (Ned); 207. Michael Goolaerts; 208. Aidis Kruopis (Lit)

Roubaix-Lille Métropole (Fra): 211. Julien Antomarchi (Fra); 212. Jeremy Lecrocq (Fra); 213. Joeri Calleeuw; 214. Dylan Kowalski (Fra); 215. Jérémy Leveau (Fra); 216. Lander Seynaeve; 217. Nicolas Vereecken; 218. Emiel Vermeulen



Meest Gelezen Sport

ENKEL VOOR ABONNEES