Kalender provinciaal voetbal

Eerste Provinciale

Hades - Meeuwen ..../....

Kennes Bart (17/04,19.30)

Vlijtingen - Wellen ..../....

Swerts Dimitri (18/04,15.00)

TS T'derlo - Turkse Rang. ..../....

Hermans Peter (18/04,15.00)

Herk FC - Schoonbeek ..../....

Cuypers Johan (18/04,15.00)

Koersel - Moelingen ..../....

Krieken Jan (18/04,15.00)

‘sHerenel. - Zonhoven VV ..../....

Vrijens Stefan (18/04,15.00)

ZZ-Bolder - Lutlommel ..../....

Ceyssens Danny (18/04,15.00)

V. Maasme. - Waltwilder ..../....

Cillen Roeland (18/04,15.00)

Tweede Provinciale A

Neeroet. - Beek ..../....

Arnols José (17/04,19.30)

RC Peer - Eksel ..../....

Put Bert (17/04,19.30)

H. Helchteren - Herkol ..../....

Theuwissen Erik (18/04,15.00)

Eisden Sp. - Reppel ..../....

Ceyssens Dieter (18/04,15.00)

Stokkem - Beringen ..../....

Celea Carmelo (18/04,15.00)

Lindelhoev. - P. Houth. ..../....

Bussels Roel (18/04,15.00)

Gruitrode - Elen ..../....

Caelen Robin (18/04,15.00)

Dilsen VV - Lummen ..../....

Chtouki Brahim (18/04,15.00)

Tweede Provinciale B

Godsheide - Zepperen ..../....

Ertanir Yasar (18/04,15.00)

Torp. Hasselt - Termien ..../....

Oosterbosch Frank (18/04,15.00)

Runkst - Genk VV ..../....

Stegen Ludo (18/04,15.00)

Nieuwerkerk. - Alt Hoeselt ..../....

Juarez Banos Ricardo (18/04,15.00)

Cobox 76 - Dar. Jeuk ..../....

Gijsen Walter (18/04,15.00)

Bregel - Brustem ..../....

Janssen Jan(Hamont) (18/04,15.00)

Bilzen - Herk Sp. ..../....

Celis Robby (18/04,15.00)

Hoepertingen - Gellik ..../....

Opsteyn Bert (18/04,15.00)

Derde Provinciale A

Spalbeek - Tervant ..../....

Jannis Dieter (18/04,15.00)

Beverlo - HO Hasselt ..../....

Claes Marnic (18/04,15.00)

Zelem - Ham Utd. ..../....

Michiels Pierre (18/04,15.00)

Linkhout - Engsbergen ..../....

Sabbe Walter (18/04,15.00)

Paal - Anadol ..../....

Paredis Andre (18/04,15.00)

E. Genenbos - Vr. Zolder ..../....

Moonen David (18/04,15.00)

M. Zonho. - Bolderberg ..../....

Thys Koen (18/04,15.00)

Halen - Gestel ..../....

Brems Peter (18/04,15.00)

Derde Provinciale B

Hamont 99 - Sp. Houth. ..../....

Janssens Patrick (17/04,19.30)

Wijchmaal - Ophoven ..../....

Champagne Bruno (17/04,19.30)

Stal - Kadijk ..../....

Jorissen Jo (18/04,15.00)

Kinrooi - Exc. Hamont ..../....

Janssens Jeroen (18/04,15.00)

E. Houth. - Peer SV ..../....

Bleus Xavier (18/04,15.00)

Kattenbos - Grote Heide ..../....

Verhoeven Jean-Pierre (18/04,15.00)

Turkse FC - Lille ..../....

Vandenweyer Nicky (18/04,15.00)

Derde Provinciale C

Bokrijk - Grimbie 69 ..../....

Jannis Dimitri (18/04,15.00)

As - Louwel ..../....

Pinxten Patrick (18/04,15.00)

Rooierheide - Zutendaal ..../....

Van Lierde Nico (18/04,15.00)

Lanak. VV - Lanklaar ..../....

Feytons Kris (18/04,15.00)

Heis - Mechelen ..../....

Croonen Willy (18/04,15.00)

Munsterbil. - Juve Maasm. ..../....

Put Ronny (18/04,15.00)

Rekem - Uikhoven ..../....

Aksoy Halil (18/04,15.00)

N. Kempen - Diepenbeek ..../....

Di Monaco Pasquale (18/04,15.00)

Derde Provinciale D

Landen - Riemst ..../....

Pilat Marc (18/04,15.00)

Beverst - VKM St.-Truid. ..../....

Schrijvers Eddy (18/04,15.00)

Habo - Kolmont ..../....

Claesen Jeroen (18/04,15.00)

Terk. Alken - Heur ..../....

Capiot Bart (18/04,15.00)

KWS Alken - Biesen ..../....

Cillen Michael (18/04,15.00)

Rosmeer - Borgloon ..../....

Potargent Jean-Marie (18/04,15.00)

Velm - Henis ..../....

Hoogmartens Tom (18/04,15.00)

Kesselt - Stevoort ..../....

Jennart Christian (18/04,15.00)

Vierde Provinciale A

Achel - Breugel ..../....

Potargent Maarten (17/04,19.30)

V. Lommel - Lommel Kol. ..../....

Caelen Ronny (18/04,15.00)

Ellikom - U. Leopoldsb. ..../....

Kums Niels (18/04,15.00)

Hechtel - Lillonia ..../....

Croes Dirk (18/04,15.00)

St. Bree - Wijshagen ..../....

Lamberigts Tom (18/04,15.00)

Lozen - Viversel ..../....

Colonna Vincenzo (18/04,15.00)

Gr. Brogel - Meldert ..../....

Buntinx Kurt (18/04,15.00)

St. Zolder - Heusden 06 ..../....

Missotten Sammy (18/04,15.00)

Vierde Provinciale B

Voorshoven - Opglabbeek ..../....

Philtjens Peter (18/04,15.00)

Waterloos - Smeermaas ..../....

Boelen Wim (18/04,15.00)

Opitter - Molenbeersel ..../....

Vanderlinden Pieter (18/04,15.00)

Rotem - Leut ..../....

Veekmans Harry (18/04,15.00)

Ven Maaseik - Wiemismeer ..../....

Schepers Arno (18/04,15.00)

Niel - Dorne ..../....

Paolini Fulvio (18/04,15.00)

Winterslag - Boorsem ..../....

Bessemans Koen (18/04,15.00)

Opoeteren - CSI Genk ..../....

Mertens Michael (18/04,15.00)

Kessenich - Wurfeld ..../....

Steegen Johan (18/04,15.00)

Vierde Provinciale C

Heers - H. Zonhoven ..../....

Boelen Juan (18/04,15.00)

Aalst - Amandina ..../....

Meyers Joris (18/04,15.00)

Stokrooie - Laak ..../....

Thielemans Marc (18/04,15.00)

Rijkel - Opheers VV ..../....

Reynders Bart (18/04,15.00)

Loksbergen - Kuringen ..../....

Ras Guido (18/04,15.00)

Gingelom - Donk ..../....

Vanheusden Davy (18/04,15.00)

Termolen - ESJ Alken ..../....

Geukens Stijn (18/04,15.00)

Gravelo - BS Sport ..../....

Jodogne Sebastien (18/04,15.00)

Vierde Provinciale D

Vechmaal - Vliermaal ..../....

Milis Ivan (18/04,15.00)

KSV Hoeselt - Vliermaalroot ..../....

Vanwoudenberg Thaurean (18/04,15.00)

Membruggen V&V - Valmeer ..../....

Jacobs Dimitri (18/04,15.00)

Kortessem - Nerem ..../....

Vuurstaek Davy (18/04,15.00)

Piringen - Vroenhoven ..../....

Gemici Umran (18/04,15.00)

Sp. Genk Z. - Boxberg ..../....

Weckx Eric (18/04,15.00)

Herderen - Zwartberg ..../....

Lambrighs Niels (18/04,15.00)

Eigenbilzen - Kanne ..../....

Fripont Lucien (18/04,15.00)

Immo in de regio

Auto's in de kijker

Jobs in de regio