VOETBAL

Voorstel provinciale reeksindeling in Brabant

Het Provinciaal Comité van Brabant heeft een voorstel van de provinciale reeksen van Brabant uitgewerkt, onder voorbehoud dat Opwijk in bevordering blijft en RJ Waver naar eerste provinciale daalt.

1ste provinciale

RJ Waver, CS Braie, FC Vilvoorde, Etoile Brussel, SK Halle, SK Kampenhout, SMS Lubbeek, RSD Jette, SC Wolvertem, FC Ganshoren, Stade Bierbeek, OVC Sterrebeek, FC Grez-Doiceau, VV Houtem, RUSA Schaarbeek, FC Diest.

2de provinciale A

Waver Limal, RC Waterloo, Union Rixensart, US Ophain, CS Nijvel, FC Stockel, CS Ohain, Maccabi Brussel, RC Bosvoorde, Kosova Schaarbeek, Bon Air Sport, Sint-Joost, FC Evere, RC Schaarbeek, US Rebecq, FC Black Star.

2de provinciale B

RC Boortmeerbeek, Sporting Kortenberg, AC Betekom, Sporting OHL, Stormvogels Haasrode, Sporta Hoeleden, VV Tildonk, Arsenal Oplinter, HO Veltem, Union Lovenjoel, VV Scherpenheuvel, RC Butsel, WS Wommersom, SC Hoegaarden, FC Rillaar, Standaard Meerbeek.

2de provinciale C

SK Beersel-Drogenbos, FC Wambeek, KV Tervuren, FC Rode-Verrewinkel, FC Eppegem, Steenokkerzeel VO, Kapelle Sport, FC Pepingen, SK Gooik, FC Strombeek, KV Zuun, FC Galmaarden, Sporting Eizeringen, FC Schepdaal, Avenir Lembeek, SK Nossegem.

3de provinciale A

Sporting Roosbeek, FC Binkom, VC Bertem-Leefdaal, Sparta Walshoutem, VK Linden, VZ Glabbeek, Heide Linter, AS Geldenaken, SC Bevekom, KV Boutersem, Korbeek Sport, SK Rummen, St. Neerwinden, St.Drieslinter, FC Orp-Noduwez, FC Incourt.

3de provinciale B

FC Wezembeek, RU Oudergem, FC Saint-Michel, RC Sarte, CS Braine B, ASE Chastre, CS Ways-Genappe, RC Etterbeek, FC Lasne, JS Chaumont-Gistoux, Terhulpen SC, OC Sart-Risbart, Ottignies St., SC Ixelles, Waver Limal B, FC Limelette.

3de provinciale C

VK Liedekerke, FC Herne, Itna Itterbeek, SK Leeuw, HO Huizingen, VC Kester, FC Anderlecht-Milan, Denderzonen Pamel, Oviedo-Asturiana, FC Vorst, SK Oetingen, AS Sainte, FC Lennik, Brucom Sp., Leeuwkens Teralfene, VK Borchtlombeek.

3de provinciale D

Rapide Wezemaal, Sparta Haacht-Statie, FC Herent, FC Baal, VC Bekkevoort, HO Testelt, RC Nieuwrode, Wolfsdonk Sp., Tielt Sp., VC Okselaar, Olympia Haacht-Wespelaar, FC Hever, Stade Haacht, SC Aarschot, VK Holsbeek, Sp.Rotselaar.

3de provinciale E

FC Peutie, Greunsjotters Vossem, FC Melsbroek, V. Hofstade, CS Machelen, VK Huldenberg, ERC Hoeilaart, Zemst Sp., Eendr. Eizer, FC Moorsel, CVV Elewijt, VK Weerde, Sp. Erps-Kwerps, SK Ottenburg, SK Kampelaar, KV Tervuren B.

3de provinciale F

Asse-Zellik 2002, VK Wemmel, VW Mollem, FC Merchtem 2000, FC Ramsdonk, Eendr. Mazenzele, FC Meise, T. Relegem, FC Humbeek, SK Verbrande Brug, VK Berchem, SK Steenhuffel, Delta Londerzeel, FC Borgt, FC Jong Molenbeek, GLC Woluwe.

4de provinciale A

CS Bierge, FC Incourt B, FC Grez-Doiceau B, Mt.St.André, FC Jauche, RC Melin, I Jandrain, AS Geldenaken B, FC Orp-Noduwez B, FC Perwez, Villers Matima B, CS Pecrot, Huppayte, Ottignies B, US Archenne.

4de provinciale B

ES Braine, CS Nijvel B, Villers Matima, Union Rixensart B, CS Ohain B, RU Oudergem B, CS Ways-Genappe B, JS Ittre, RE Stéphane, Mt.St.Guibert, RC Sart B, SC Clabecq, FCCM Braine, Houtain Genappe, Lasne B.

4de provinciale C

FC Pepingen B, FCMZ Tollembeek, KV Zuun B, SK Vlezenbeek, Sp. Eizeringen B, VC Linkebeek, SK Leeuw B, FC Ruisbroek, SV Alsemberg, FC Dworp, AS Sainte B, US Rebecq B, FC Negenmanneke, US Ophain B, Denderzonen Pamel B, VK Borchtlombeek B.

4de provinciale D

Emi Essene, VC Groot-Bijgaarden, Asse-ter-Heide, RSD Jette B, Asse-Zellik B, Eendracht Peizegem, Berchem B, SV Kobbegem, VK Liedekerke B, RWD Molenbeek, Wemmel B, Daring Bodegem, Eendracht Affligem, Ritterklub Jette, CS Koningslo B.

4de provinciale E

Sint-Jozef Londerzeel, Hoek Sp. Zaventem, FC. Kappelle-o/d-Bos, Eur. 90 Kraainem, ERC Hoeilaart B, Steenokkerzeel VO B, ACSKoningslo, V. Hofstade B, Sp. Tange, FC Malderen, Peutie B, FC Haren, FC Beigem, FC Perk, FC Vilvoorde B, VK Huldenberg B.

4de provinciale F

Sint-Joost B, Trabzon Schaarbeek, Suryoyés Brussel, FC Vorst B, RC Bosvoorde B, Denizlispor Anderlecht, Etterbeek Armenia, OFC Stockel B, Stade Evere, Etterbeek B, FCM Ukkel, Bon Air B, GLC Woluwe B, Maccabi Brussels, Cosmos Laken, Ruisbroek B.

4de provinciale G

HO Veltem B, VC Bertem-Leefdaal B, VC Kessel-Lo 2000, FC Werchter, KV Tremelo, SC Keerbergen, NV Keerbergen, Stade Haacht B, VK Boortmeerbeek, FC Berg Op, FC Muizen, Baal B, AC Betekom B, KO Begijnendijk, Rapide Wezemaal B, Olympia Haacht-Wespelaar B.

4de provinciale H

SMS Lubbeek B, SNA Keiberg, FC Zichem, Meensel-Kiezegem, Kortrijk-Dutsel, VC Langdorp, Groene Heide Houwaart, Rillaar Sp. B, SK Deurne, VV Gelrode, Sp.Molenbeek, Wolfsdonk B, Scherpenheuvel B, St. Bierbeek B, Tielt Sp. B, Everbeur Sp. B.

4de provinciale I

SC Orsmaal, VW Hakendover, FC Geetbets, Sp. Budingen, RC Meldert, Sp. Tienen, RD Zoutleeuw, WS Wommersom B, Halle VV, Crossing Vissenaken, J. Neervelp, Atlas Linter, T. Bunsbeek, Arsenal Goetsenhoven, Hoeleden B, SK Waanrode.

Immo in de regio

Auto's in de kijker

Jobs in de regio