U bent hier: Home » Forum
Reacties
Zes tienden van een seconde. Dat is de te herspelen tijd van de waterpolowedstrijd Kortrijk-Doornik (13-12). Dat klinkt redelijk belachelijk, maar is het niet. De winnende treffer - waar een speler van Kortrijk een fout beging door in de zone achter de goal het doel omhoog te duwen - wordt afgekeurd en Doornik krijgt een strafworp. In zes tienden is het nog perfect mogelijk om te scoren in waterpolo want de tijd begint te tellen na het fluitsignaal van de ref. Beide ploegen zijn geplaatst voor de play-offs maar als Doornik scoort, wordt het tweede en Kortrijk vierde.
Op 05 april 2012 omstreeks 16:46, zei Jan Loosemans:
Belachelijkste beslissing ooit, klinkt belachelijk en is ook belachelijk. Deze beslissing werd achteraf genomen op basis van amateur videobeelden... dit is nog nooit gebeurd in geen enkele sport, ook niet in waterpolo
Spelregels forum
" Misschien krijgt de juiste man/vrouw de job, maar het zal puur toeval zijn"
" Steeds minder mensen boeken een vakantie naar het buitenland of in eigen land. Gaat u door de crisis ook minder op reis?"
Voetnoot