U bent hier: Home » Oudergem
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
In amper vier schooldagen tijd liep gisteren voor de derde keer een bommelding binnen bij het Imelda-Instituut in Molenbeek. Er werd besloten om niet meer over te gaan tot een evacuatie. De politie is... Lees meer »
De baas van Bar Tropicana in de Lakensestraat wil zijn café gewoon opnieuw openen. De bar is nochtans door de stad Brussel gesloten en het huis verkocht aan het OCMW. Lees meer »
Twee docenten architectuur van de Sint-Lukashogeschool in Brussel zeggen dat de expo 'Da Vinci - The Genious' vol fouten zit. Zowel wetenschappelijk als historisch schort er iets aan de tentoonstellin... Lees meer »
De leden van het VNJ Vilvoorde hebben het hart op de goede plek en proberen geregeld het goede doel te steunen. Dit keer werd een koekjesverkoop georganiseerd ten voordele van ‘De appeltuin’, een proj... Lees meer »
De Brusselse raadkamer heeft de aanhouding bevestigd van Olivier B., een Brusselse advocaat die verdacht wordt van huisjesmelkerij. Door die beslissing blijft de advocaat nog minstens een maand in de ... Lees meer »
Aan de start van de 20 km door Brussel, komende zondag, zullen ook 430 sportievelingen van de Brailleligaploeg verschijnen. Zij lopen er ten voordele van de blinde en slechtziende kinderen. Bij de 430... Lees meer »
In Paleis 2 van Brussels Expo wordt de klok deze zomer miljoenen jaren teruggedraaid. Van 29 juni tot en met 29 september onthullen ruim veertig dinosauriërs op 4.000 vierkante meter hun grootste gehe... Lees meer »
Voor organisator Carine Verstraeten is het nu al de 34ste maal dat ze samen met Emile Dereymaeker aa... Lees meer »
Artikel geplaatst in Sport
Zondagmorgen is de 20 Kilometer door Brussel al aan zijn 34ste editie toe. Lander Van Droogenbroek, ... Lees meer »
Na het kortstondige avontuur van Atomia Brussels in eerste klasse waagt Excelsior een nieuwe poging ... Lees meer »
Ivan Ruiz-Cerqueira speelde de voorbije seizoenen bij Bon Air en Union. Vandaag wil hij met Black St... Lees meer »
De voorspelling van Frank Deboosere& Sabine Hagedoren
€200 korting op multifocale glazen!
Lees alle details →
Coupon afdrukken
-20% Korting op alle zilveren juwelen bij Living Stone - Stone Shop
Uw Correspondent
›
Op het groene dak van het nieuwe Thon Eu Hotel aan de Wetstraat huizen sinds kort twee bijenkolonies. Er werden in april twee bijenkasten geplaatst om zo de stadsomgeving te beschermen. Het hotel draa... Lees meer »
In het Brusselse metrostation Rogier is in de nacht van maandag op dinsdag een 35-jarige Albanees doogdgestoken. Dat meldt de krant La Dernière Heure en wordt bevestigd door het Brusselse parket. Lees meer »
Onze hoofdstad heeft er sinds kort een creatief duo bij, 2Flamingos genaamd. Lees meer »
De derde editie van het WTA-tennistornooi Brussel Open wordt er eentje om, althans op het weergebied, snel te vergeten. Alle dinsdagmatchen vielen letterlijk en figuurlijk in het water en ook de voors... Lees meer »
In Laken heeft de Orde van de Tempelridders kledij en speelgoed geschonken aan de vzw Amis Sans Frontières. Die deelt twee keer per week voedselpaketten uit aan een honderdtal arme gezinnen in Laken. Lees meer »
De auto is in Brussel toch net iets sneller dan het openbaar vervoer. Dat bleek woensdag uit een wedstrijd georganiseerd door de ecologische vereniging 'goodplanet'. De vereniging hoopte dat mensen di... Lees meer »
Exclusief 7-delig gekleurde messenset bij Electro Troc
Koop deal
Lipofreeze bij La Belle Fine: liposuctie zonder snijden
Trust SoundForce Portable 2.0 Speaker Set - Black. Slechts 9 beschikbaar!!!
Trust Exis Webcam - Black/Silver 300K with microphone. Slechts 9 beschikbaar!!!
Micro laptopmuis met uittrekbare kabel. Slechts 9 beschikbaar!!!
Dossiers
Raadpleeg alle dossiers »
Verenigingen
Verenigingen en scholen uit Oudergem
Gemeente Info
Inmemoriam.be
Donderdag werd het boek ‘Zijn we de koning te rijk?’ van royaltywatcher Brigitte Balfoort in het Brusselse café “Le roi des Belges” voorgesteld. Lees meer »
In de wijk tussen het Jubelpark en de rotonde aan het Montgomeryplein is er gisterochtend een tijdlang geen stroom geweest. Gedurende drie uur was de stroom onderbroken in zo'n 22 elektriciteitscabine... Lees meer »
De Brusselse correctionele rechtbank heeft de dertigjarige Assenaar Steve Geerts veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar. De man werd schuldig bevonden voor het wekenlang mishandelen van zij... Lees meer »
De correctionele rechtbank te Brussel heeft de 29-jarige David A. uit Vilvoorde veroordeeld tot een gevangenisstraf van twaalf maanden en een boete van 1.100 euro. De man werd ervan beschuldigd een vr... Lees meer »
De organisatoren van de T-Man Roller Bike Parade hopen op vrijdag 13 september in het Guinness Book of Records te geraken. Meer dan 1.188 mensen moeten deelnemen aan de rollerparade op die dag om he... Lees meer »
De Brusselse correctionele rechtbank heeft Bart Behets, een twintiger uit Halle, veroordeeld tot een gevangenisstraf van 24 maanden, waarvan 16 maanden met uitstel. 8.200 euro die de twintiger met de... Lees meer »
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot