U bent hier: Home » Kapelle-op-den-Bos
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Eternit nv investeert ruim 3 miljoen euro in een nieuw kenniscentrum in Kapelle-op-den-Bos waar IT, engineering, onderzoek en ontwikkeling van de Etex Group (17.000 werknemers) wereldwijd samen komen ... Lees meer »
In een frituur aan de Londerzeelseweg vatte gisternamiddag een friteuse vuur. De brandweer kwam ter plaatse, maar het vuur was al snel geblust. De schade bleef beperkt. (rdb) Lees meer »
Op woensdag 25 januari starten de ingrijpende werken in de stationsomgeving van Kapelle-op-den-Bos. Er komt onder meer een gescheiden tunnel voor fietsers en voetgangers om de veiligheid te verhogen. Lees meer »
Elke zaterdag, en dit tot eind mei, stapt burgemeester Else De Wachter samen met haar ploeg de straten in Kapelle-op-den-Bos af om inwoners persoonlijk te groeten. 'Ik vind het belangrijk dat ik ze al... Lees meer »
Het bedrijf Eternit heeft beroep aangetekend tegen het vonnis van de Brusselse rechtbank van eerste aanleg van 28 november jongstleden. Lees meer »
Ook dit jaar maken Tine Deckers en Bruno Clerbout deel uit van het team van Uplace. Beide atleten we... Lees meer »
Artikel geplaatst in Sport
De Kapelse aanvoerder Sven Leys weet wat zondag op het spel staat met de komst van rode lantaarn Bei... Lees meer »
Misschien behaalden Pascal Feryn en Koen Wauters in de Dakar niet het verhoopte resultaat, maar hun ... Lees meer »
Kapelle-op-den-Bos in je Facebook nieuwsfeed?
Uw Correspondent
E-mailadres
Postcode
E-mailadres is niet geldig.
E-mailadres is verplicht.
Postcode is verplicht.
Postcode is niet geldig.
Nieuwsbrief
Bedankt. We hebben uw inschrijving goed ontvangen. Je kan jouw inschrijving op elk moment wijzigen door te surfen naar www.nieuwsblad.be/registratie.
Inspiratie nodig voor valentijn? In elke stad zijn er wel adresjes die hoger da...
"Het restaurant van Jeroen Meus is tijdens de weekends een v..."
"De beste mochitos van Leuven, ook aanrader voor zijn tapas. Vo..."
"Aangename verassing in Berchem! Het vegetarische voorgerecht (..."
"Net iets anders, net iets origineler."
"Multifunctioneel restaurant: brasserie overdag en restauran..."
"Leuk om eens iets te drinken."
"Restaurant 't Stil Ende blijft bekoren door een heel vr..."
"Aqua Heaven Je waant je er ook in HEAVEN Altijd leuk om er t..."
Marijn Verbruggen (26) is door de politierechter van Vilvoorde veroordeeld tot 330 euro boete en tien dagen rijverbod. Anderhalf jaar geleden werd hij op de bon geslingerd omdat hij zich op zijn skate... Lees meer »
De gemeente voorziet dit jaar in 4.000 euro om extra schuilhuisjes te plaatsen aan haltes van De Lijn. Het gaat om het Bloemenhuis in Ramsdonk (over de vaart aan de frituur), en twee schuilhuisjes voo... Lees meer »
Een 23-jarige student die in Leuven de diefstal van zijn laptop probeerde te verhinderen, heeft dat moeten bekopen met een nat pak. De twee dieven duwden hem in de Dijle. Dat meldt de Leuvense lokale ... Lees meer »
Toneelkring Nut en Vermaak speelt op zaterdag 28 januari en zondag 29 januari 'Gevangene Ontsnapt' in de Sint-Jozefkring in Kapelle-op-den-Bos. Het is een komedie van Luuk Hoedemaekers in een regie va... Lees meer »
Korpschef Alain Meerts reageert verbijsterd over de strafvermindering van homejacker Oussama Trimini. Lees meer »
Het politiekorps Kapelle-op-den-Bos-Londerzeel-Meise (KLM) reageert met verbijstering op de argumentatie waarmee het Brusselse hof van beroep woensdag de straf voor Oussama Trimini verminderde van 12 ... Lees meer »
Dossiers
Raadpleeg alle dossiers »
Verenigingen
Verenigingen en scholen uit Kapelle-op-den-Bos
Gemeente Info
Inmemoriam.be
Op het kruispunt van de Mechelseweg en de Boneveldstraat werd gisterochtend omstreeks acht uur een fietser aangereden door een wagen. Lees meer »
In de Bormstraat is een zware woningbrand op het nippertje vermeden. Dat is te danken aan de dappere border collie Gin (4). Die blafte bewoner Reinhart De Muynck en zijn vrouw Paula wakker tijdens de ... Lees meer »
Rustoord Akapella breidt zwaar uit. Tegen 2013 moeten er 14 extra bejaardenflats zijn gerealiseerd, bovenop de 15 bestaande flats. Het rustoord telt momenteel 80 rusthuiskamers. Er is een budget van 2... Lees meer »
Op het kruispunt van de Mechelseweg en de Boneveldstraat werd gisterochtend omstreeks acht uur een fietser aangereden door een wagen. De fietser kwam er met lichte verwondingen van af. (rdb) Lees meer »
In het Argentijnse Mar del Plata staan Pascal Feryn en Koen Wauters op nieuwjaarsdag samen aan de start van de Dakarrally 2012. Lees meer »
Na het ontslag van Leo Peeters (SP.A) als burgemeester, draagt CD&V opnieuw een tweede schepen voor. Lees meer »
Voetnoot