U bent hier: Home » Kraainem
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Union is in Kraainem nog steeds de grootste met een absolute meerderheid. Véronique Caprasse wordt allicht de nieuwe burgemeester. Lees meer »
Artikel geplaatst in Gemeenteraadsverkiezingen 2012
In de Vlaamse faciliteitengemeenten Kraainem, Linkebeek, Sint-Genesius-Rode en Wezembeek-Oppem waar de inwoners zowel van Vlaams-Brabants gouverneur Lodewijk De Witte als van het Franstalige gemeenteb... Lees meer »
De Franstalige lijst van de niet-benoemde burgemeester Arnold d'Oreye de Lantremange heeft 13,6 procentpunten moeten afstaan, maar blijft met 62,8 veruit de grootste. Lees meer »
De traditionele partijen zijn er niet geslaagd een echt meertalige lijst te vormen en blijven steken in het voorbijgestreefd communautair debat. Daarom heeft Kraainem-Unie besloten zelf een lijst in t... Lees meer »
In Kraainem hebben de Franstalige partijen zaterdag toch een eenheidslijst ingediend. Tot voor kort gingen cdH-MR en het FDF apart naar de kiezer, maar uiteindelijk werd toch een gemeenschappelijke li... Lees meer »
Sinds enkele weken ging iedereen er van uit dat Kraainem op 14 oktober twee franstalige lijsten zou hebben, nl FDF en MR/CDH. Nu blijkt dat alle franstalige partijen deze week een akkoord zouden gevon... Lees meer »
Op 14 oktober is Frank Beckx kandidaat voor de gemeenteraadsverkiezingen in Kraainem voor de lijst OPEN die alle Vlaamse partijen verenigt. Frank Beckx engageert zich hiermee opnieuw actief in de poli... Lees meer »
MR en CDH trekken bij de gemeenteraadsverkiezingen met een gemeenschappelijke lijst naar de kiezer in Kraainem. Voorlopig zullen twee Franstalige en één Vlaamse lijst het op 14 oktober tegen mekaar op... Lees meer »
Brussels PS-voorzitter Rudi Vervoort roept de Franstalige partijen in faciliteitengemeente Kraainem op om een gezamenlijke lijst te vormen. Lees meer »
De vereniging Kraainem-Unie liet vandaag weten dat zij besloten hebben een onafhankelijke meertalige kieslijst te presenteren voor de volgende gemeenteraadsverkiezingen.Bij de vorige verkiezingen in 2... Lees meer »
Manager van het jaar Duco Sickinghe en EU commissaris Karel De Gucht steunen de oproep van de lijst OPEN aan EU burgers om te participeren bij de komende gemeenteraadsverkiezingen. De EU-burgers moete... Lees meer »
De onbekende Dorothée Cardon de Lichtbuer wordt voorgedragen als kandidaat-burgemeester van Kraainem. Het kartel van CDH en MR ging in 2006 nog samen naar de kiezer met het FDF, maar nu stopt de samen... Lees meer »
In faciliteitengemeente Kraainem heeft het FDF beslist om als Lijst van de Burgemeester naar de kiezer te trekken bij de gemeenteraadsverkiezingen van oktober. Lees meer »
De Vlaamse eenheidslijst Open in faciliteitengemeente Kraainem wil met de Franstalige partijen CDH en MR samenwerken voor de gemeenteraadsverkiezingen. Een kartellijst moet het FDF in de gemeente isol... Lees meer »
De aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in Kraainem staat onder hoogspanning omdat er wrevel is binnen de Franstalige eenheidslijst LB-Union. Lees meer »
De goedkoopste en duurste gemeenten
KRAAINEM - Union is in Kraainem nog steeds de grootste met een absolute meerderheid. Véronique Caprasse wordt alli...
KRAAINEM - De Franstalige lijst van de niet-benoemde burgemeester Arnold d'Oreye de Lantremange heeft 13,6 procentpun...
LINKEBEEK/SINT-GENESIUS-RODE/KRAAINEM/WEZEMBEEK-OPPEM - In de Vlaamse faciliteitengemeenten Kraainem, Linkebeek, S...
Uw Correspondent
Nieuws verkiezingen 2012
Voetnoot