U bent hier: Home » Schoten
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
De Raad van State heeft de socio-economische vergunning voor de vestiging van Media Markt in Schoten, op de grens met Brasschaat, vernietigd. Lees meer »
Met lekkere pannenkoeken en warme chocomelk opende afgelopen weekend op de Wijnegembaan de Schotense melkautomaat. Hier kan je voor 1 euro per liter melk kopen, vers van de koe. De melk komt van de ko... Lees meer »
Speelpleinen Horst, Groenendaal en Zeppelin organiseren een heksentocht waarbij kinderen een spreuk moeten verzamelen. Hun ouders lossen ondertussen raadsels op. (env) Lees meer »
Wintertafrelen rond het kasteel van Brasschaat. Ook hier heeft de winter toegeslagen.De vijver is nog niet helemaal dicht gevroren maar dat zal niet lang meer duren. Lees meer »
Artikel geplaatst in Natuur & Milieu
Vrijdagavond vindt de eerste liveshow plaats van de zoektocht naar The Voice van Vlaanderen. Schotenaar Dirk Cassiers (46), ervaren podiumbeest uit het team van Koen Wauters, mikt stiekem op de halve ... Lees meer »
Pieter-Jan Hannes is één van de vijf Belgische junioren jongens die zondagvoormiddag het veld induik... Lees meer »
Artikel geplaatst in Sport
De leden van de Petanque Club Schoten kwamen dinsdagmiddag bijeen op de Wezelse Baan om deze Provenç... Lees meer »
Pieter-Jan Hannes heeft het nieuwe veldloopseizoen sterk ingezet. De jonge Schotenaar werd al samen ... Lees meer »
Schoten in je Facebook nieuwsfeed?
Uw Correspondent
E-mailadres
Postcode
E-mailadres is niet geldig.
E-mailadres is verplicht.
Postcode is verplicht.
Postcode is niet geldig.
Nieuwsbrief
Bedankt. We hebben uw inschrijving goed ontvangen. Je kan jouw inschrijving op elk moment wijzigen door te surfen naar www.nieuwsblad.be/registratie.
ANTWERPEN - Wat dacht je van een kopje Paris Hilton, een bezoek aan de wijnamba...
"De naam is enigszins misplaatst, maar The Best is in ieder ..."
"Eerder voor oud dan jong naar mijn mening. Bij goed weer heb ..."
Wáár vind je het eerste filiaal van schoenengod Jimmy Choo in Bel...
"Restaurants met een vriendschappelijke atmosfeer, een open ..."
"Een webshop waar je ook kan binnenwandelen, zo kan je Coolblue..."
"De komst van Johan van Raes gaf The Glorious vleugels. Het ..."
"Vast ingeplant in het hartje van de Antwerpse theater- en conc..."
ANTWERPEN - Als u een goed geheugen heeft en fan bent van talentenjachten weet ...
"Roger Van Damme blijft doorgaan op het elan dat hem twee ja..."
"De hotstone-massage die ik hier kreeg, was zeker voor herhalin..."
Zestien gemeentebediendes spraken tijdens de middaglunch af in de leeszaal van de Braembibliotheek. Bibliothecaris Lut Roelens ontving hen met koffiekoeken en om die goed te laten smaken, lazen de dee... Lees meer »
Een 43-jarige fietser uit Merksem is woensdagochtend aan de Metropoolstraat in Schoten in het kanaal beland. Hij slaagde erin om er zelf terug uit te kruipen, maar had wel onderkoelingsverschijnselen.... Lees meer »
Gemeentelijke Academie voor Muziek & Woord Schoten geeft om de paar maanden haar leerlingen de kans om voor publiek op te treden in Café La Cantina in Schoten. Deze jamsessies worden begeleid door div... Lees meer »
Artikel geplaatst in Muziek
In de Verbertstraat heeft de politie een cannabisplantage opgerold. Ruim 250 planten waren zo goed als volgroeid en klaar om te worden verkocht. De politie arresteerde een 65-jarige man en zijn 38-jar... Lees meer »
Het Sint-Cordula-instituut mag dan wel een school zijn met overwegend technische en beroepsrichtingen, de talenkennis wordt er niet verwaarloosd. Zopas werd er onder impuls van leerkacht Ilse Van Gast... Lees meer »
In het Sint-Cordula-instituut werden er op Gedichtendag niet alleen verzen voorgedragen, er stond ook een groot dictee op het programma. Ketnet-wrapster Charlotte Leysen kwam de tekst voorlezen. 'Ik v... Lees meer »
Dossiers
Raadpleeg alle dossiers »
Verenigingen
Verenigingen en scholen uit Schoten
Gemeente Info
Inmemoriam.be
Ondanks langdurige hinder, voor de bewoners van De List, heerst er tevredenheid over de nieuwe Horstebaan. De wijkvereniging maakte van haar nieuwjaarsreceptie gebruik om enkele weken na de heropening... Lees meer »
René Vermeiren leverde met ‘Wielerpassie aan de Schelde' een al even straffe prestatie als de vele winnaars van de Scheldeprijs die in het boek de revue passeren. In woorden, maar ook in liefst 370 fo... Lees meer »
Zaterdagochtend omstreeks zes uur ontstond er brand in een leegstaand pand in de Zaatstraat langs de vaart. Voorbijganger Michael Hellemans(20) merkte een hevige rook op en verwittigde de brandweer. Lees meer »
De Erikadreef en Bremdreef worden vanaf begin februari heraanlegd. Er wordt 899.000euro geïnvesteerd in de operatie. Beide straatjes in de wijk Berkenrode worden vernieuwd en krijgen allebei onder mee... Lees meer »
DOELPUNTEN: 46' en 83' Dingemans 0-1 en 0-2 Lees meer »
Geen lange politieke speeches op de nieuwjaarsreceptie van de CD&V dit jaar. Een panel van bekende Schotenaren, waaronder Lode de Kesel, directeur van De Lijn, Frida Deceunynck, journaliste voor D... Lees meer »
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot