U bent hier: Home » Bierbeek
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Op 14 oktober 2012 werd in Bierbeek een bestuursakkoord gesloten tussen CD&V, SP.A en Groen. Intussen zijn alle namen bekend van de kandidaten die worden voorgedragen als schepen. Lees meer »
Artikel geplaatst in Gemeenteraadsverkiezingen 2012
De verkiezingen zijn achter de rug, de stemmen zijn geteld. CD&V en Sp.a-Groen behaalden samen 12 zetels op 21, hetgeen een democratische meerderheid mag worden genoemd. De 3 partijen besloten samen ... Lees meer »
Na maanden van vergaderen, campagne voeren, toekomstperspectieven uitstippelen voor de gemeente en ze overbrengen aan zoveel mogelijk inwoners, is de druk sinds vanmiddag van de ketel voor onze polit... Lees meer »
'Open Vld Bierbeek feliciteert Johan Vanhulst als nieuwe burgemeester van Bierbeek. Ze neemt kennis van het bestuursakkoord van CD&V, SP.a en Groen! en zal vanuit de oppositie en trouw blijvend aan ha... Lees meer »
CD&V-voorzitter Wouter Beke reikte aan burgemeester Mark Cardoen, lijsttrekker Johan Vanhulst en OCMW-voorzitster Monda Wuytack acolade-awards uit voor de bouw van woon- en zorgcentrum D’Eyckenbrug in... Lees meer »
Schepen van onderwijs, sport, lokale economie, gezins- en seniorenbeleid Lieve Ver Poorten is echt boos na de uitspraken van de N-VA-lijsttrekker. 'Dit hoef ik niet te pikken', zegt ze en legt uit waa... Lees meer »
CD&V Bierbeek stelde zaterdag 25 augustus, 50 dagen voor de verkiezingen, in cc De Velpe haar kandidaten en haar campagnefilmpje voor aan de pers. Lees meer »
NV-A Bierbeek stelt zijn kandidaten voor die zullen opkomen bij de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober aanstaande. Lees meer »
De Bierbeekse CD&V-leden hebben het licht op groen gezet voor de CD&V-lijst voor de komende gemeenteraadsverkiezingen. Wij stellen hem in primeur aan je voor. Lees meer »
De partijen Sp.a en Groen hebben beslist om samen naar de kiezer te gaan op 14 oktober 2012 omdat de programma’s van beide partijen dicht bij elkaar liggen en elkaar versterken. Lees meer »
Open VLD heeft als eerste Bierbeekse partij haar volledige lijst met namen bekendgemaakt voor de komende gemeenteraadsverkiezingen. Het is een lijst geworden met 11 vrouwen en 10 mannelijke kandidate... Lees meer »
In het laatste huis-aan-huis-blad van N-VA Bierbeek meldt de partij dat schepen Lieve Ver Poorten niet meer opkomt bij de volgende verkiezingen. Vele mensen hebben hier vragen bij, wij vroegen haar om... Lees meer »
N-VA Bierbeek trekt zelfstandig naar de gemeenteraadsverkiezingen van oktober. Het kartel met de christendemocraten krijgt ook in onze gemeente geen vervolg. Lees meer »
De partijen sp.a en Groen hebben beslist om in Bierbeek samen naar de kiezer te gaan op 14 oktober 2012 omdat de programma’s van beide partijen dicht bij elkaar liggen en elkaar versterken. Lees meer »
De Bierbeekse gemeenteraad keurde afgelopen donderdag het budget 2012 en financieel beleidsplan 2012-2016 goed. CD&V-Schepen van financiën Johan Vanhulst stelde voor de 18de keer de begroting voor. Lees meer »
Verkiezingsnieuws
BIERBEEK - Op 14 oktober 2012 werd in Bierbeek een bestuursakkoord gesloten tussen CD&V, SP.A en Groen. Intussen zij...
BIERBEEK - 'Open Vld Bierbeek feliciteert Johan Vanhulst als nieuwe burgemeester van Bierbeek. Ze neemt kennis van he...
BIERBEEK - De verkiezingen zijn achter de rug, de stemmen zijn geteld. CD&V en Sp.a-Groen behaalden samen 12 zetels ...
Uw Correspondent
Nieuws verkiezingen 2012
Voetnoot