U bent hier: Home » Landen
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Verkiezingen Landen Welke partijen hebben hun lijst al bekendgemaakt voor de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober 2012? Lees hier al het verkiezingsnieuws uit Landen.
Midden vorig jaar beslisten Wakker Landen en SPIL of Samen Positief in Landen om samen naar de kiezer te trekken als de stadspartij LANDEN. Deze nieuwe lijst zal getrokken worden door Rik Gysemberg, ... Lees meer »
Artikel geplaatst in Gemeenteraadsverkiezingen 2012
De Cultuurdienst toont een film in de raadzaal van het stadhuis. Het gaat om de prent Habemus Papan van de regisseur : Nanni Moretti. Lees meer »
Didier L’Homme van stadpartij LANDEN juicht de heropening van de tunnel onder de spoorweg vlakbij het station toe. Hij hekelt de communicatie hierover. Volgens schepen van openbare werken Wilfried Roo... Lees meer »
De uitbaatster van een buurtwinkel in de Sint - Lambertusstraat in Walshoutem hoorde donderdagochtend rond 2.20uur een wagen stoppen in de nabijheid van haar zaak. Twee mannen wandelden rond de winkel... Lees meer »
De deputatie trekt bijna 50.000 euro uit voor de subsidiëring van lokale afvalpreventieprojecten. Het gaat om projecten in Bierbeek, Diest, Gooik, Herne, Landen, Londerzeel, Pepingen en Zemst en om pr... Lees meer »
‘Ik zag de beste wedstrijd van de hele competitie', juicht trainer André Crabbé. ‘Snel in de uitvoer... Lees meer »
Artikel geplaatst in Sport
Met de komst van Gooik moet Walshoutem winnen, maar Karsten Froment ligt niet wakker van promotie. ‘... Lees meer »
Walshoutem heeft al een hele tijd zekerheid omtrent de eindronde. Butsel stak er te ver bovenuit, ma... Lees meer »
Uw Correspondent
Een romantisch diner, samen een fles wijn kraken, een liefdesverklaring aflegge...
"Aanbevolen: restaurant van een interessant niveau"
"Heel leuk zitten, vooral in de herfst en de winter heeft het e..."
Sommige mannen reizen naar de andere kant van de wereld om hun ultiem droompaar te...
"De beste taartjes, cupcakes en andere zoetigheid met lekkere k..."
"Voor mijn feestmenu, als het echt op kwaliteit aan komt, maak ..."
LEUVEN - De vier vrijdagavonden van de Beleuvenissen in juli beloven naast folk, s...
"Roland Debuyst heeft deze voormalige gastronomietempel overgen..."
"een monument! perfecte afleiding zowel voor studenten als werk..."
Een kapper vinden die je vertrouwt? Geen sinecure. Maar deze kapsalons staan wel m...
"Dit trendy bistro-restaurant wordt druk bezocht. Wij merken me..."
"Alleen al voor de ongelofelijke vriendelijkheid van de uitbaat..."
De 1000 km van Kom op tegen Kanker hield halt aan het Marktplein in Landen. Onder de vier grote groepen bevonden zich maar liefst zes Landense teams van ‘b.strong’. b.strong startte in 2010 en is een... Lees meer »
Het bestuur van Davidsfonds Landen organiseert op zaterdag 19 mei een concert van het Odysseia Ensemble. Ze spelen een kwintet van de Russische toondichter Prokofiev. Dit is wegens zijn specifieke bez... Lees meer »
Artikel geplaatst in Muziek
Jaarlijks komen gelovigen uit Neerlanden en Neerhespen bidden aan het Eikske. Deze kapel ligt midden van de Haspengouwse velden tussen de twee parochies. Lees meer »
De verstrengde regels voor de verhuur van sociale woningen levert problemen op in Landen, Zoutleeuw, Linter en Geetbets. Bewoners maken enkel nog aanspraak op een woning in hun eigen gemeente. Lees meer »
In Vlaams-Brabant zijn talrijke cultuurhistorisch waardevolle gebouwen en erfgoedsites nooit of beperkt toegankelijk. Daarom organiseert de provincie voor de vijfde keer 'Op een kier'. Op zondag 20 me... Lees meer »
Er is niet alleen het startschot van Met Belgerinkel naar de Winkel, ook de karavaan van de 1000 km van Kom op tegen Kanker stopt op het Marktplein. Maar liefst zes Landense ploegen fietsen mee, waaro... Lees meer »
Dossiers
Raadpleeg alle dossiers »
Verenigingen
Verenigingen en scholen uit Landen
Gemeente Info
Inmemoriam.be
Feronia, de mini-onderneming van het Koninklijk Atheneum D’Hek in Landen, sluit de boeken met winst na een leerrijke periode van zeven maanden. De beheerders van Feronia verkochten juwelen en allerhan... Lees meer »
Artikel geplaatst in Onderwijs
Leerlingen van D’Hek tonen op de tentoonstelling ‘Beeldig Landen’ verschillende aspecten van de stad. De foto’s werden genomen door de leerlingen van 5 werktuigmachines en 5 ruwbouw: Cedric, Gaetan... Lees meer »
Een treinbegeleidster kreeg het zondagnamiddag op de trein tussen Hasselt en Leuven aan de stok met twee jongeren. Lees meer »
Een 20-jarige jongeman uit Landen moet mogelijk acht maanden de cel in en 1.375 euro boete betalen voor gesjoemel en diefstal. Lees meer »
De uitbaters van café De oude Smis en de krantenwinkel in het centrum van Neerwinden stelden maandagochtend omstreeks vast dat de houten achterdeur van hun zaak openstond. De daders forceerden ook de ... Lees meer »
Een vrachtwagenchauffeur uit Landen is dinsdagochtend rond 5 uur op de E313 in Boirs richting Luik gebotst op een signalisatiewagen voor de wegenwerken die er bezig zijn. De brandweer moest de chauffe... Lees meer »
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot