U bent hier: Home » Spiere-Helkijn
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Na in Antwerpen, Gent en Brussel hebben de kleermakers van Café Costume nu ook een vestiging geopend in de Leiestraat in Kortrijk. Café Costume nam zijn intrek in het pand waar vroeger het Kortrijks K... Lees meer »
Het pleidooi van Patrick Decuyper, ceo van SV Zulte Waregem, voor één grote club in Zuid-West-Vlaanderen, en dus een fusie met KV Kortrijk, vindt geen gehoor in de Guldensporenstad. Noch de fans noch ... Lees meer »
De strafrechter in Kortrijk gaf de 53-jarige Eric B. en zijn 44-jarige vrouw Sabine Q. tot een jaar cel voor inbreuken tegen de faillissementswet. Lees meer »
De rechter heeft een agressieve winkeldief die personeel en een klant van supermarkt Delhaize in Kortrijk sloeg, veroordeeld tot een celstraf van 36 maanden, waarvan 18 maanden effectief. Toen de 19-j... Lees meer »
Op de parking van het Sint-Maartenskerkhof verbrijzelden dieven dinsdagmiddag een ruit van de wagen van E.D. uit Kortemark. De eigenaar is zijn portefeuille kwijt. Lees meer »
Dieven probeerden woensdag in de Budastraat de wagen open te breken van J.M. uit Kortrijk. De daders moesten zonder buit vertrekken. Lees meer »
Kortrijk plant tweehonderd extra Shop & Go-plaatsen. Het systeem wordt positief geëvalueerd, ook door Unizo. De middenstandsvereniging vraagt wel één uur gratis Shop & Go. Lees meer »
Zoals eerder met Gent bereikte Els Vandesteene nu ook met Hamburg de halve finales van de Europese C... Lees meer »
Artikel geplaatst in Sport
BILJARTEN Lees meer »
Beachvolleybal Lees meer »
RC Bissegem mag dan al zeker zijn van de promotie, de blauw-witten blijven het volle pond geven. ‘He... Lees meer »
De voorspelling van Frank Deboosere& Sabine Hagedoren
-20% Korting op alle zilveren juwelen bij Living Stone - Stone Shop
Lees alle details →
Coupon afdrukken
Lipofreeze bij La Belle Fine: liposuctie zonder snijden
Uw Correspondent
›
Op de verjaardagstaart van Julia Bevernage stonden vorige week maar liefst 105 kaarsjes. Ze is daarmee de oudste inwoner van Kortrijk. Lees meer »
De aanleg van de toplaag van de N43 in asfalt, is gisteren gestart. De werken zullen een week duren. Tijdens de werken is de N43 afgesloten voor het verkeer. Alle omleidingen vind je op nieuwsblad.be/... Lees meer »
De beveiligingscamera op het Schouwburgplein in Kortrijk is gisteren vervangen. Burgemeester Vincent Van Quickenborne (Open VLD) kwam zich persoonlijk van de aanpassing vergewissen. De nieuwe camera m... Lees meer »
Vandevelde Geert René(M), 56 jaar, overleden te Kortrijk, op 11 mei 2013, woonachtig te Wevelgem, Monseigneur Deneckerestraat. Lees meer »
De giftrein, die de voorbije weken in het Oost-Vlaamse Wetteren voor heel wat ellende zorgde, werd tot schroot herleid bij het Deerlijkse bedrijf Casier Recycling. Het voorbije wekend werden de resten... Lees meer »
Tijdens het Sinksenweekend kreeg Politiezone Vlas slechts veertien omroepen binnen over geluidoverlast. Twee op vrijdag, zes op zaterdag, twee op zondag en vier op maandag. Vorig jaar stond de teller ... Lees meer »
Make-up makes you happy!
Koop deal
Een lekker vismenu bij Davos voor 2 personen vanaf 34,99 euro in Oostende
Een lekker vismenu bij Davos voor 1 persoon vanaf 17,99 euro in Oostende
3 maanden sporten voor 2 personen bij de Powerzone voor €58,99
3 maanden sporten voor 1 persoon bij de Powerzone voor €29,99
Dossiers
Raadpleeg alle dossiers »
Verenigingen
Verenigingen en scholen uit Spiere-Helkijn
Gemeente Info
Inmemoriam.be
Het Colmar-restaurant aan de Doorniksesteenweg sluit volgende week maandag. Het is de bedoeling om in één week het restaurant volledig te verbouwen. Colmar zou dan op 3 juni heropenen. De groep Colmar... Lees meer »
Groen wil geen extra parking op de Houtmarkt omdat de bestaande parkings niet eens volzet zijn. ‘Uit cijfers blijkt dat er meer dan genoeg ondergrondse parkeerplaatsen zijn, ze worden alleen niet gebr... Lees meer »
De Vlaamse regering heeft Christine Depuydt benoemd tot regeringscommissaris bij het Vlaams Fonds voor de Letteren. Ze volgt Mieke van Hecke op. Depuydt is gewezen CD&V-schepen van Cultuur in Kortrijk... Lees meer »
In de Heulsestraat gebeurde zaterdagnacht een zwaar verkeersongeluk. François D. uit Bissegem ramde er enkele auto's en een woning. De man werd in kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht. Lees meer »
De Sinksenfeesten bleven afgelopen weekend grotendeels gespaard van slecht weer. De rommelmarkt kende nooit eerder zoveel bijval. Lees meer »
Vanaf vandaag dinsdag 21 mei start, indien de weersomstandigheden het toelaten, de aanleg van de toplaag in asfalt van de N43 Moeskroensesteenweg in Aalbeke. De werken zullen één week in beslag nemen. Lees meer »
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot