U bent hier: Home » Ruiselede
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Zaterdagmorgen gebeurde even voor 8 uur een ongeval in de Mortelwalstraat in Ruiselede. Twee wagens maakten een frontale botsing. De twee bestuursters raakten gewond. Lees meer »
Het gemeentebestuur van Ruiselede geeft een negatief advies voor de milieuvergunningsaanvraag voor een mestverwerkingsinstallatie in Doomkerke. De bewoners en de oppositie reageren opgelucht, maar bli... Lees meer »
Het lange weekend starten met een straatnaam natuurlijk. Lees meer »
‘Het is levensgevaarlijk om te fietsen naar het centrum van Tielt, zeker met kinderen. Ik werk thuis, maar voor kleine boodschappen neem ik graag de fiets. Vaak samen met mijn vier kinderen. Die zijn ... Lees meer »
140 leerlingen van het zesde leerjaar van het basisonderwijs legden maandag en dinsdag Het Grote Fietsexamen af. Met de praktijktest, ontwikkeld door de Vlaamse overheid, werd de fietsvaardigheid van ... Lees meer »
In de zaak van de Kasteelmoord heeft de raadkamer van Brugge één van de verdachten, de Limburgse autoverkoper Johnny Vanlingen, vrijgelaten. Het parket van Brugge ging echter meteen in beroep, waardoo... Lees meer »
Meer dan duizend West-Vlaamse vijftigplussers zakten gisteren naar Tielt af om onder het motto ‘West-Vlaanderen blijft bewegen’ aan sport te doen. Lees meer »
GL Ruiselede heeft het niet kunnen rooien op het veld van Zeebrugge, het verloor met 3-2. ‘Een gelij... Lees meer »
Artikel geplaatst in Sport
De West-Vlaamse finales van de Jeugdcup Het Nieuwsblad lokten donderdag veel volk naar Izegem. Zowel... Lees meer »
Matthias Allegaert is na zijn derde plaats in het Circuit de Wallonie in Fleurus de nieuwe leider in... Lees meer »
GL Ruiselede kreeg in zijn eerste match van de eindronde op eigen veld een 2-5 pandoering om de oren... Lees meer »
De voorspelling van Frank Deboosere& Sabine Hagedoren
Een lekker vismenu bij Davos voor 2 personen vanaf 34,99 euro in Oostende
Lees alle details →
Koop deal
Een lekker vismenu bij Davos voor 1 persoon vanaf 17,99 euro in Oostende
Uw Correspondent
›
Vrachtwagenbestuurder Stephan D. (43) uit Meulebeke is ook in beroep voor de helft aansprakelijk gesteld voor het ongeval waarbij de 70-jarige Aalstenaar Guido Ossemerct om het leven kwam. Lees meer »
De voormalige kledingzaak De Rammelaere in de Kortrijkstraat in Tielt wordt gesloopt. De pand, dat al jaar leegstaat, maakt plaats voor een vestiging van de Duitse kledingketen Takko. Lees meer »
De politie Regio Tielt waarschuwt de bewoners om alert te zijn als iemand aanbelt die geen duidelijke uitleg kan geven waarom hij dat doet. Lees meer »
Al een tijdje spaart oudervereniging Tilia voor een speelplaatsverfraaiing. Fier presenteren ze het resultaat van graffitikunstenaar Siegfried Vinck. Schoolnaam De Linde en landschapspark Disveld brac... Lees meer »
De stadsdiensten en het OCMW van Tielt krijgen drie elektrische wagens in bruikleen van Toyota. Er komt ook een oplaadpunt voor elektrische fietsen aan Mulle de Terschueren. Lees meer »
Dit jaar werd voor de eerste maal 't Smakt georganiseerd in Tielt. Op deze beurs kon je kennis maken met streekproducten uit Tielt en de provincie. De Galliërs keken even rond. Lees meer »
Artikel geplaatst in De Galliërs
Make-up makes you happy!
New Physiomins biedt arrangement afslanken, ontgiften en anti-cellulite
3 maanden sporten voor 2 personen bij de Powerzone voor €58,99
3 maanden sporten voor 1 persoon bij de Powerzone voor €29,99
€200 korting op multifocale glazen!
Coupon afdrukken
Dossiers
Raadpleeg alle dossiers »
Verenigingen
Verenigingen en scholen uit Ruiselede
Gemeente Info
Inmemoriam.be
In de Pensionaatstraat bevinden zich twee scholen, maar een fietspad is er niet. Bovendien is het wegdek oneffen en maken de geparkeerde auto’s het er niet makkelijk voor fietsers. ‘Ik rijd op het tro... Lees meer »
Artikel geplaatst in Het Fietspadenrapport 2013
Jeroen Deneweth en Bavo Verfaille uit Wingene pakken op 10 augustus in Tielt uit met het dj-festival Supervision. Lees meer »
MC Poeke is klaar voor de vijftiende editie van zijn Pinksterwedstrijd langs de Grensstraat in Ruiselede. Voor de eerste keer lanceert de motorclub een pitbike- en brommerreeks die uniek is voor Oost-... Lees meer »
Het beste fietspad van Ruiselede ligt aan de Aalterstraat. Dat blijkt uit de vele inzendingen op ons fietspadenrapport. Bekijk hier een overzicht van alle genomineerde fietspaden in Ruiselede op kaart... Lees meer »
Het slechtste fietspad van Ruiselede ligt aan de Pensionaatstraat. Dat blijkt uit de vele inzendingen op ons fietspadenrapport. Bekijk hier een overzicht van alle genomineerde fietspaden in Ruiselede ... Lees meer »
Het slechtste fietspad van Tielt ligt aan de Kistestraat. Dat blijkt uit de vele inzendingen op ons fietspadenrapport. Bekijk hier een overzicht van alle genomineerde fietspaden in Tielt op kaart. Lees meer »
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot