U bent hier: Home » Moorslede
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Verkiezingen Moorslede Welke partijen hebben hun lijst al bekendgemaakt voor de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober 2012? Lees hier al het verkiezingsnieuws uit Moorslede.
Bij politiezone Grensleie hebben vier nieuwe personeelsleden hun eed afgelegd. Dat zijn Frederik Gloreux, assistent dienst mobiliteit, Jochen Grillet, inspecteur, Brecht Bogaert, inspecteur en Wendy W... Lees meer »
Louis Aguilar is geen onbekende in de Franse country & folk-scene. Op 8-jarige leeftijd pikte hij de gitaar op en op zijn 16de speelde hij al een resem concerten. Een studiebeurs bracht hem naar M... Lees meer »
Louis Samyn is Vlaams en West-Vlaams kampioen tumbling bij de senioren en Adey Matthys is West-Vlaams kampioen veld- en stratenloop bij de pupillen. Zij kregen de medaille voor sportverdienste. Matthy... Lees meer »
Op een aantal kruispunten in Groot-Ledegem worden stopborden geplaatst. Het gaat om kruispunten waar tweerichtingsfietspaden passeren. Voortaan moet je stoppen aan de kruising van de Lendeleedsestraat... Lees meer »
Het vervallen Dadipark moet als recreatiedomein heropgewaardeerd worden en de gemeente moet daarin investeren. Dat is de conclusie van een enquête bij ruim duizend personen van actiecomité Red het Dad... Lees meer »
Deerlijk speelt volgend seizoen gewoon opnieuw in tweede provinciale, Oostrozebeke zakt definitief n... Lees meer »
Artikel geplaatst in Sport
Piet Allegaert spurtte zondag op het provinciaal kampioenschap in Ruddervoorde naar de zilveren plak... Lees meer »
Winkel Sport nam met een zege tegen kampioen FC Izegem in schoonheid afscheid van de competitie. Gee... Lees meer »
Uw Correspondent
Een romantisch diner, samen een fles wijn kraken, een liefdesverklaring aflegge...
"Wij houden van een verrassing, een leuke verrassing wel te ver..."
"Lekker eten, jammer dat er geen kapstokken zijn om je jassen a..."
BRUGGE - In Brugge is de actie 'Met belgerinkel naar de winkel' gestart, dit reeds...
"Pieter Lonneville combineert een restaurant met een eetwink..."
"heel leuk winkeltje waar je uren in kunt snuisteren op zoek na..."
Op 1 november staat de Australische zanger met Belgische roots, Gotye, in het Antw...
"Fabrice Vuillemin blijft flink aan de weg timmeren. Recente..."
"Onlangs heropend met een nieuwe zaakvoerder. Een mooie zaak wa..."
Een kapper vinden die je vertrouwt? Geen sinecure. Maar deze kapsalons staan wel m...
"Deze zaak is toch wel één van de leukste buitenbeentjes in de ..."
"Aan het onthaal werden we verwelkomd door Jo Heirman himself. ..."
Ruim duizend mensen gaven hun mening over hoe het Dadipark er in de toekomst moet uitzien. De meerderheid wil een pretpark of recreatiedomein, maar er zijn ook andere opvallende voorstellen. Lees meer »
Afgelopen week behaalden de U10 van SV Moorslede de tweede plaats op het voetbaltoernooi van Eendracht Jonkershove. Van begeleider Jean-Pierre Verschaeve kregen we een verslagje. Lees meer »
Tijdens de opendeurdag maakte de directie van de Moorsleedse Vrije Basisschool de nieuwe naam van de school bekend. Voortaan heet de basisschool VBS De Bunderboog. Lees meer »
Aanstaande zaterdag organiseert turnclub Gympie Moorslede haar jaarlijks turnfeest. Alle gymnasten van 2,5 tot 21 jaar stellen hun aangeleerde oefeningen voor aan het publiek. Het thema dit jaar is co... Lees meer »
De U10 van SV Moorslede behaalden vorige week een knappe tweede plaats op het voetbaltoernooi van Eendracht Jonkershove. De ouders en trainers reageerden bijzonder fier op de prestatie van de jonge ga... Lees meer »
Afgelopen weekend organiseerde de sportdienst de jaarlijkse fietsmarathon. Onder andere biljartclub THOK fleurde het sportgebeuren op met geslaagde optredens op zaterdagavond. Op zaterdagmiddag was er... Lees meer »
Dossiers
Raadpleeg alle dossiers »
Verenigingen
Verenigingen en scholen uit Moorslede
Gemeente Info
Inmemoriam.be
Vanavond staat om 19u30 de gemeenteraad voor de maand mei op het programma. Het is vooral uitkijken naar twee bijkomende punten van gemeenteraadslid Ward Gillis. Lees meer »
Een 37-jarige Fransman is aangehouden. Hij is de huurder van de loods in Dadizele, waar de federale politie dertien gestolen wagens, wapens en inbrekersmateriaal vond. Hij beweert niet te weten wat er... Lees meer »
Vele leden van KWB Slypskapelle hebben vrijdagavond 25 mei reeds met rood aangestipt. Die avond trekt de vereniging naar jaarlijkse gewoonte op fietshoppecultuur. Lees meer »
Begin deze maand vond in Dadizele een toernooi plaats voor bellemannen. Het evenement vond plaats in domein 't Torreke. Lees meer »
Afgelopen zaterdag organiseerde biljartclub THOK voor de zesde maal haar rock rally op de markt van Moorslede. De vereniging wilde met het muziekevenement de fietsmarathon die, dit weekend plaats von... Lees meer »
Begin mei kondigde Dany Galle zijn afscheid aan als bestuurslid van liefhebbersvoetbalploeg The Rangers. Vijfentwintig jaar lang was Danny een van de steunpilaren binnen de Moorsleedse vereniging. Lees meer »
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot