U bent hier: Home » Poperinge
U bekijkt nu het nieuws uit de gemeenten:
Selecteer jouw gemeenten:
Verkiezingen Poperinge Welke partijen hebben hun lijst al bekendgemaakt voor de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober 2012? Lees hier al het verkiezingsnieuws uit Poperinge.
Wat al langer in de lucht hing, is nu realiteit: interieurbedrijf Top Mouton is failliet verklaard. Lees meer »
De Westhoek zal zich vanaf volgend jaar naar toeristen toe profileren als een kindvriendelijke regio. Kindvriendelijke vakanties en logies zullen de komende jaren één van de speerpunten worden in het ... Lees meer »
Jong N-VA Westhoek heeft in Poperinge actie gevoerd voor betere en veiliger fietspaden. 'Vooral langs de Ouderdomse- en de Westouterseweg is het onveilig. Er gebeurden daar al meerdere ongevallen', ze... Lees meer »
De voorbije weken kreeg de Habito-woonwinkel herhaaldelijk klachten van ongeruste inwoners die een huis-aan-huis verkoper van een energieleverancier over de vloer kregen. Vlaams volksvertegenwoordiger... Lees meer »
In kunst- en brouwersdorp Watou zijn de vijf West-Vlaamse laureaten van de nieuwe campagne 'Ambassadeur van Vlaanderen Lekker Land' bekendgemaakt. Naast Heuvelland, Oostende en Poperinge (de winnaar v... Lees meer »
Heel TSC Proven was zwaar ontgoocheld na het verlies in de eindrondefinale tegen Westrozebeke. ‘Ik b... Lees meer »
Artikel geplaatst in Sport
Veel kregen de toeschouwers niet te zien tijdens de match tussen TSC Proven en SK Westrozebeke. De w... Lees meer »
Na het 1-1 gelijkspel uit de heenmatch klopte TSC Proven op eigen veld SK Staden met 4-1 en speelt m... Lees meer »
Uw Correspondent
Er zijn zo van die momenten dat je een moord zou begaan voor een lekkere dame blan...
"Hotel Weinebrugge biedt naast comfortabele kamers ook een g..."
"Vorige zaterdag (niet voor het eerst) op bezoek geweest bij Ry..."
Spreek jezelf alvast moed in, want deze zomer zijn felgekleurde lippen helemaal in...
"Pieter Lonneville combineert een restaurant met een eetwink..."
"Het blijft leuk snuisteren tussen de vele nieuwe en tweedehand..."
Een excuus nodig om op een weekavond met vrienden aan de toog te hangen? Probee...
"Fabrice Vuillemin blijft flink aan de weg timmeren. Recente..."
"Onze vaste stek voor een lekker etentje in Kortrijk; er hangt ..."
Een kapper vinden die je vertrouwt? Geen sinecure. Maar deze kapsalons staan wel m...
"Gisteravond voor de eerste maal deze bistro bezocht. Het is ee..."
"de zaak bestaat wel degelijk,een echte aanrader goed beleid en..."
Volgend schooljaar start de Klimrank-school voor buitengewoon onderwijs in de regio Poperinge met Type 8. Dat is onderwijs voor normaal begaafde kinderen met een leerstoornis als dyslexie of dyscalcul... Lees meer »
Kizzy T.(22) en haar nu ex-vriend Justin D.(35), beiden uit Poperinge, overnachtten van 17 tot 20april 2011 in hotel 'tZweerd in Ieper. Ze lieten zich rijkelijk bedienen met eten en drank, maar toen h... Lees meer »
Het thema van de 43ste editie van de kattenstoet is 'katten en muizen'. Het wordt een wervelend spektakel met diverse nieuwe praalwagens, reuzen, muziekkorpsen, theater en dansgroepen. Verrassende omk... Lees meer »
In De Lovie zijn elf werknemers ontslagen: vier opvoeders en zeven mensen van de technische dienst en de schoonmaakploeg, samen goed voor 8,5voltijdse equivalenten. De reden is een tekort aan subsidie... Lees meer »
KWB, Pasar en ACW Poperinge hebben vorig weekend een camping georganiseerd op de weide bij het zwembad de Kouter. Niettegenstaande het mindere weer werden toch allerlei activiteiten georganiseerd. Er ... Lees meer »
Roselinde Kino is naast kleuterleidster in Elverdinge, ook kunstenares. Ze maakt abstracte schilderijen. De basis van haar abstracte composities is acryl op linnen. Elementen als zand en verschillende... Lees meer »
Dossiers
Raadpleeg alle dossiers »
Verenigingen
Verenigingen en scholen uit Poperinge
Gemeente Info
Inmemoriam.be
Het stadsbestuur lanceerde recent een nieuwe website voor het vrijetijdsaanbod. Opwww.popsjot.be is het aanbod aan activiteiten, kampen en lessenreeksen van de jeugd- en sportdienst terug te vinden. V... Lees meer »
Burgemeester Christof Dejaegher was maandagavond een kwartier te laat op de gemeenteraad. Toen hij er om vijf over acht niet was, belde eerste schepen Kris Notebaert hem op. De burgemeester was aan he... Lees meer »
Op het kruispunt van de Ouderdomseweg en de Sint-Pietersstraat vond gisteren om 10uur een ongeval plaats. Een bestuurder die uit de zijstraat kwam, negeerde een stopteken. Zijn wagen werd in de flank ... Lees meer »
In augustus opent in het Japanse Tokio een Sint-Bernardus-café. De brouwerij Sint-Bernardus uit de Trappistenweg in Watou werkt hiervoor samen met een groot Japans voedingsconcern. Lees meer »
Mario P. (40) uit Poperinge maakte zich tussen 1 september 2009 en 8 mei 2011 schuldig aan verkrachting van een kind van meer dan 14 maar minder dan 16 jaar oud, en aan aanranding van een minderjarige... Lees meer »
Basisschool De Ster nam deel aan de stoepkrijtactie ten voordele van Mobile School. Ze hebben 348euro ingezameld ten voordele van straatkinderen. Alle namen van gulle sponsors werden door de leerlinge... Lees meer »
Eerder verschenen artikels »
Voetnoot