|
|
31/08/2006
Christophe Rochus out in eerste ronde
Christophe Rochus out in eerste ronde
| |
| |
| |
| |
NEW YORK - Christophe Rochus (ATP 65) heeft zich in New York niet kunnen plaatsen voor de tweede ronde van de US Open tennis, het vierde en laatste Grand-Slamtoernooi van het seizoen. Hij verloor van de Fransman Marc Gicquel (ATP 79) in drie sets: 6-3, 6-3, 6-4.
Rochus en Gicquel hadden nog nooit tegenover elkaar gestaan op het ATP-circuit, maar in 2004 had Rochus de Fransman wel verslagen in de 1/8ste finales van het Challengertoernooi van Saint-Brieuc (6-3, 6-1).
Door de nederlaag mist Rochus een ontmoeting in de tweede ronde met de Spanjaard Juan Carlos Ferrero (ATP 18).
Eerder op de avond werd ook al Kristof Vliegen (ATP 38) uitgeschakeld in de eerste ronde. Hij moest in vijf sets de duimen leggen voor de Poolse kwalificatiespeler Lukasz Kubot (ATP 138): 2-6, 6-1, 6-4, 1-6 en 6-3. Vliegen raakte op de US Open nog nooit door de eerste ronde. Bij kwalificatie voor de tweede ronde had Vliegen met de Israëliër Noam Okun (ATP 255) opnieuw een haalbare tegenstander gekregen. mcu (afp) | |
|
 |
 |