Voorlopige deelnemerslijst Gent-Wevelgem

Tom Boonen won in 2011

Tom Boonen won in 2011

De voorlopige deelnemerslijst van Gent-Wevelgem (WorldTour) van zondag 25 maart, vanaf 13u LIVE te volgen op www.sportwereld.be.

De definitieve deelnemerslijst volgt na de vergadering met de sportdirecteurs op zaterdagavond 24 maart:

Omega Pharma-Quick.Step (Bel):
1. Tom Boonen; 2. Marco Bandiera (Ita); 3. Gerald Ciolek; 4. Andrew Fenn (GBr); 5. Nikolas Maes; 6. Gert Steegmans; 7. Guillaume Van Keirsbulck; 8. Stijn Vandenbergh

Sky (VSt):
11. Mark Cavendish (GBr); 12. Bernard Eisel (Oos); 13. Juan Antonio Flecha (Spa); 14. Edvald Boasson Hagen (Noo); 15. Matthew Hayman (Aus); 16. Jeremy Hunt (GBr); 17. Ian Stannard (GBr); 18. Chris Sutton (Aus)

Lotto-Belisol (Bel):
21. André Greipel (Dui); 22. Lars Ytting Bak (Den); 23. Gert Dockx; 24. Gregory Henderson (NZl); 25. Vicente Reynes Mimo (Spa); 26. Marcel Sieberg (Dui); 27. Tosh Van Der Sande; 28. Jonas Van Genechten

Ag2r-La Mondiale (Fra):
31. Manuel Belletti (Ita); 32. Jimmy Casper (Fra); 33. Martin Elmiger (Zwi); 34. Kristof Goddaert; 35. Sebastien Hinault (Fra); 36. Romain Lemarchand (Fra); 37. Lloyd Mondory (Fra); 38. Boris Shpilevsky (Rus)

Astana (Kaz):
41. Assan Bazayev (Kaz); 42. Borut Bozic (Slo); 43. Dmitriy Gruzdev (Kaz); 44. Jacopo Guarnieri (Ita); 45. Maxim Iglinskiy (Kaz); 46. Tanel Kangert (Est); 47. Dmitriy Muravyev (Kaz); 48. Sergey Renev (Kaz)

BMC Racing Team (VSt):
51. Alessandro Ballan (Ita); 52. Adam Blythe (GBr); 53. Marcus Burghardt (Dui); 54. George Hincapie (VSt); 55. Klaas Lodewyck; 56. Taylor Phinney (VSt); 57. Greg Van Avermaet; 58. Danilo Wyss (Zwi)

Euskaltel-Euskadi (Spa):
61. Pierre Cazaux (Fra); 62. Ricardo Garcia Ambroa (Spa); 63. Gorka Izaguirre Insausti (Spa); 64. Jon Izaguirre Insausti (Spa); 65. Juan Jose Oroz Ugalde (Spa); 66. Ruben Perez Moreno (Spa); 67. Adrian Saez (Spa); 68. Pablo Urtasun Perez (Spa)

FDJ Big Mat:
71. Steve Chainel (Fra); 72. Arnaud Demare (Fra); 73. Anthony Geslin (Fra); 74. Matthieu Ladagnous (Fra); 75. Yoann Offredo (Fra); 76. Ole Gabriel Rasch (Noo); 77. Dominique Rollin (Can); 78. Geoffrey Soupe (Fra)

GreenEdge Cycling Team (Aus):
81. Baden Cooke (Aus); 82. Jens Keukeleire; 83. Aidis Kruopis (Lit); 84. Brett Lancaster (Aus); 85. Sebastian Langeveld (Ned); 86. Robbie McEwen (Aus); 87. Stuart O’Grady (Aus); 88. Tomas Vaitkus (Lit)

Katusha Team (Rus):
91. Xavier Florencio Cabre (Spa); 92. Oscare Freire Gomez (Spa); 93. Denis Galimzyanov (Rus); 94. Vladimir Isaichev (Rus); 95. Alexander Kristoff (Noo); 96. Aliaksandr Kuschynski (WRu); 97. Luca Paolini (Ita); 98. Rüdiger Selig (Dui)

Lampre-ISD (Ita):
101. Grega Bole (Slo); 102. Vitaliy Buts (Oek); 103. Davide Cimolai (Ita); 104. Massimo Graziato (Ita); 105. Danilo Hondo (Dui); 106. Yuriy Krivtsov (Oek); 107. Alessandro Petacchi (Ita); 108. Davide Vigano (Ita)

Liquigas-Cannondale (Ita):
111. Maciej Bodnar (Pol); 112. Mauro Da Dalto (Ita); 113. Tiziano Dall’Antonia (Ita); 114. Edward King (VSt); 115. Kristijan Koren (Slo); 116. Alan Marangoni (Ita); 117. Daniel Oss (Ita); 118. Juraj Sagan (Slo)

Movistar Team (Spa):
121. Andrey Amador Bakkazakova (Spa); 122. Imanol Erviti Ollo (Spa); 123. Jesus Herrada Lopez (Spa); 124. Ignatas Konovalovas (Lit); 125. Pablo Lastras Garcia (Spa); 126. José Joaquin Rojas Gil (Spa); 127. Francisco Ventoso Alberdi (Spa); 128. Giovanni Visconti (Ita)

Rabobank (Ned):
131. Carlos Barredo Llamazales (Spa); 132. Lars Boom (Ned); 133. Matti Breschel (Den); 134. Thomas Leezer (Ned); 135. Paul Martens (Dui); 136. Michael Matthews (Aus); 137. Bram Tankink (Ned); 138. Maarten Tjallingii (Ned)

Garmin-Barracuda (VSt):
141. Tyler Farrar (VSt); 142. Antonio Murilo Fischer (Bra); 143. Andreas Klier (Dui); 144. Martijn Maaskant (Ned); 145. David Millar (GBr); 146. Ramunas Navardauskas (Lit); 147. Sébastien Rosseler; 18. Johan Vansummeren

RadioShack (Lux):
151. Fabian Cancellara (Zwi); 152. Daniele Bennati (Ita); 153. Tony Gallopin (Fra); 154. Giacomo Nizzolo (Ita); 155. Yaroslav Popovych (Oek); 156. Joost Posthuma (Ned); 157. Grégory Rast (Zwi); 158. Hayden Roulston (NZl)

Team Saxo Bank (Den):
162. Kasper Klostergaard Larsen (Den); 163. Karsten Kroon (Ned); 164. Anders Lund (Den); 165. Jaroslaw Marycz (Pol); 166. Michael Morkov (Den); 167. Aaen Jonas Jörgensen (Den); 168. Matteo Tosatto (Ita)

Vacansoleil-DCM (Ned):
171. Kris Boeckmans; 172. Gustav Larsson (Zwe); 173. Bjorn Leukemans; 174. Pim Ligthart (Ned); 175. Bertjan Lindeman (Ned); 176. Marco Marcato (Ita); 177. Mirko Selvaggi (Ita); 178. Frederik Veuchelen

Topsport Vlaanderen-Mercator (Bel):
181. Laurens De Vreese; 182. Pieter Jacobs; 183. Eliot Lietaer; 184. Stijn Neirynck; 185. Michaël Van Staeyen; 186. Sven Vandousselaere; 187. Pieter Vanspeybrouck; 188. Jelle Wallays

Landbouwkrediet (Bel):
191. Frédéric Amorison; 192. Koen Barbe; 193. Kurt Hovelijnck; 194. Egidijus Juodvalkis (Lit); 195. Baptiste Planckaert; 196. Joeri Stallaert; 197. Bobbie Traksel (Ned)

Accent Jobs-Willems Veranda’s (Bel):

201. Steven Caethoven; 202. Wim De Vocht; 203. Sjef De Wilde; 204. Jean-Pierre Drucker (Lux); 205. Rob Goris; 206. Stefan van Dijk (Ned); 207. Kevin Van Melsen; 208. Evert Verbist

Cofidis (Fra):

211. Edwig Cammaerts; 212. Samuel Dumoulin (Fra); 213. Julien Fouchard (Fra); 214. Egoitz Garcia Echeguibel (Spa); 215. Jan Ghyselinck; 216. Adrien Petit (Fra); 217. Aleksejs Saramotins (Let); 218. Nico Sijmens

Farnese Vini (GBr):
221. Luca Ascani (Ita); 222. Diego Cacia (Ita); 223. Pier Paolo De Negri (Ita); 224. Elia Favilli (Ita); 225. Oscar Gatto (Ita); 226. Kevin Hulsmans; 227. Luca Mazzanti (Ita); 228. Filippo Pozzato (Ita)

Project 1t4i (Ned):
231. Roy Curvers (Ned); 232. Koen de Kort (Ned); 233. John Degenkolb (Dui); 234. Cheng Ji (Chn); 235. Dominic Klemme (Dui); 236.Tom Stamsnijder (Ned); 237. Albert Timmer (Ned); 238. Ronan van Zandbeek (Ned)

Team Europcar (Fra):
241. Yukiya Arashiro (Jap); 242. Sébastien Chavanel (Fra); 243. Rafai Chtioui (Tun); 244. Mathieu Claude (Fra); 245. Damien Gaudin (Fra); 246. Yohann Gene (Fra); 247. Saïd Haddou (Fra); 248. Thomas Voeckler (Fra)