Duitsland is volgens de (online) gokkantoren de topfavoriet om de Europese titel te winnen. De selectie van bondscoach Joachim Löw wordt echter op de voet gevolgd door wereld- en Europees kampioen Spanje.
Bij bet-at-home stond Duitsland maandag 3,10 genoteerd - zet je 1 euro in op eindwinst voor de Mannschaft, dan levert dat dus 3,10 euro op - tegen 3,30 voor Spanje. Bij concurrent bwin is de verhouding 3,00 voor Schweini en co, tegen 3,40 voor Spanje.
Wie niet vies is van een risico, moet op Griekenland of Tsjechië gokken. 1 euro inzet op die landen levert bij eindwinst 40 euro op. Griekenland speelt in de kwartfinales tegen Duitsland, Tsjechië treft Portugal. De andere kwartfinales gaan tussen Spanje en Frankrijk en Italië versus Engeland.










