UITSLAGEN

KRACHTBAL

TWEEDE NATIONALE: Beitem A - Koekelare 27-11; Aalst - Buggenhout 34-11; Assebroek - KBK Ichtegem 15-22; Maldegem-Donk - Male 16-31; Varsenare - Brugge 12-13; Beitem B - Halle 31-19.

DERDE NATIONALE: Snellegem - Ingelmunster 17-21; Buggenhout - Koekelare 29-17; Moerdamme - Lissewege 21-17; Male - Beveren 14-21; Baasrode - Opstal - ; Varsenare - Menen 15-17.

BEVORDERING: St.-Michiels - Veurne 30-0; Aalst - Aalter A 17-17; Temse - Aalter A 15-17; Wevelgem - Halle 34-6; St.-Rita - Oostduinkerke 26-19.

MINIVOETBAL

KERN GERAARDSBERGEN

Brood/banket Marie - Boca Juniors 2-3; De Jacky’s - Bicycle Repairmen 5-11; Café Den Ezel - Sanseveria 6-8; The Keys - DR Construction 10-0; The Pink Panters - De Ressort 10-3; De Smetjes - The Flinstones 7-7; Bicycle Repairmen - De Arubaboys 8-3; Sporting Boys - Reading FC 4-2.

KERN SINT-GILLIS-WAAS

Real - Domowork 6-12; De Boegyboys - Squadra Brakka 9-3; FC Pintor - BNP Belsele 7-6; De Plakijzers - VK D’Occasie 3-4; Agavo Den Brave - DVV Stekene 5-6; Brandweer SGW - Mini Moor 3-8; Het Kompas - Los Amigos 1-7; ONS Consulting - ’t Mutsken 2-4; Inter Bara - AFP Minerva 4-5; Santa Cruz - Etoile Sportive 8-4; IR Meersman - 2 Many Players 0-10; ’t Sportje - FC De Rotonde 6-3; Happy Hour - Franckaert Group 7-6; Party Posse - Los Calimeros 8-1; AFP Minerva - The Flinstones 6-4; La Coruna - KBC Stekene 14-4; JH Den Biel - Cafet. Molenberg 3-7; Etoile Sportive - Stalenrijplaten 6-3; Tuin Van Osselaer - Café Den Blinker 5-6; Minitreffers - Olympic 2-7; Biere Care - Badsloef 3-4; ’t Mutsken - AIS Design 3-4; DVV Stekene - De Cramme 12-1; Min Malpertuus - Zware Kater 4-3; Spaans Kwartier - IR Meersman 2-7; TDI’s - Big Pimpin 10-0; Camping Fort Bedmar - Samba Recra 14-3; Goalgetters - Pie 5-2; Decomat - Het Kompas 4-3; Van Der Aa Keuk. - DVV Citroen 1-5; SK Bosdorp - Agavo Den Brave 4-5; Pieters Toyota - Saleghem Sport 6-4; Domoworx - Kallo City 3-11; Immo Van Hoye - Mini Zandloper 6-11.

TAFELTENNIS

AFDELING 1A: Sint-Pauwels A - Crawford Gent D 9-7; Egmont Zottegem A - Ronse A 8-8; Knal Deinze A - Hamme C 15-1; Sterke Stut Oosterzele A - Eikenlo Eeklo B 7-9; De Orchidee Wetteren A - Stekene B 3-13; Melsele A - Zomergem A 12-4.

AFDELING 1B: Sint-Pauwels B - Triumph Ge Mo A 11-5; Merelbeke B - Zele A 8-8; Rooigem Gent E - Hamme B 11-5; Madelon A - Galmaarden B 4-12; Sint-Niklase A - Kruibeke A 10-6; Temse A - Melsele B 12-4.

AFDELING 2A: Crawford Gent E - Meteor Oudenaarde A 3-13; Sint-Pauwels C - Zele B 4-12; Erembodegem A - Rooigem Gent G 6-10; Eikenlo Eeklo C - Melsele C 11-5; Galmaarden D - De Pinte A 14-2; Zomergem B - Maldegem A 9-7.

AFDELING 2B: Meteoor Oudenaarde B - Triumph Ge Mo B 11-5; Merelbeke C - Ronse B 12-4; Lobos-Lochristi A - Rooigem Gent F 3-13; Kruibeke B - Denderleeuw 2001 A 7-9; Galmaarden C - St-Joris Sleidinge A 7-9; Flyer.be Ninova A - Temse B 12-4.

AFDELING 3A: Olsene A - Crawford Gent F 4-12; Tass A - Merelbeke E 11-5; Lobos-Lochristi C - Rooigem Gent H 5-11; Egmont Zottegem C - Eikenlo Eeklo D 7-9; St-Joris Sleidinge B - De Orchidee Wetteren B 12-4; Zomergem C - De Pinte B 8-8.

AFDELING 3B: Crawford Gent G - Knal Deinze B 9-7; Tass B - Madelon D 5-11; Erembodegem B - Aaigem A 5-11; Egmont Zottegem B - Denderleeuw 2001 B 11-5; Sint-Niklase C - Galmaarden E 12-4.

AFDELING 3C: Crawford Gent H - Triumph Ge Mo C 7-9; Ronse C - Merelbeke D 3-13; Aaigem B - Schendelbeke A 9-7; Madelon B - Lede A 13-3; Meteoor Oudenaarde C - Sterke Stut Oosterzele B 10-6; Stekene D - Zomergem D 15-1.

AFDELING 3D: Crawford Gent I - Sint-Pauwels D 1-15; Zele C - Melsele D 6-10; Lobos-Lochristi B - Hamme D 4-12; Madelon C - Hof ter Burst A 7-9; Sint-Niklase B - Temse C 15-1; Kruibeke C - Stekene C 4-12.

VOETBAL

WALIVO

ZATERDAG 1STE AFDELING: De Vlasbloem - Fina 0-4; VKW 70 - Real Temse 2-1; Ham - Diamond Dice Rado 3-4; De Donkere Wolk - WM Equano 4-5; Katasvilla - Puivelde 0-3; The Cup - Everslaar 2-1; Eendracht Familia - Vlierkouter 7-4.

ZATERDAG 2DE AFDELING: Real Heibos 1 - D’Anciens 1-6; Salamander - Bondgalm-Bos 1 4-7; FC Milano - FC Novelty 8-0; Welkom Sport - Klauw. Malpertus 2-3; Ispartaspor - Kings Erotica 1-3; Stille Vrienden - Trappen Steels 4-3; Oude Schuur - FC Lokeren 4-1; De Kring - Oudenbos 1-2.

ZATERDAG 3DE AFDELING: Francorchamps - VK Velle 1 3-5; Rodeo - VK Snuffel 7-1; RWD Switch - Hansevelde 3-1; Bosdorp - Karree 8-1; MM am 72 - FC Durmen 3-2; Bospark 1 - Briel-Potstampers 0-3; Squadra Nera - Athletico Lokeren 4-3; Red Star 93 - Reinaert 1-5.

ZONDAG 1STE AFDELING: Cado - Bondgalm-Bos 2 - ; Spaans Kwartier - Volksunie 1-3; Real Heibos 2 - Koninckshof 2 1-4; VK Were Di - Gouden Leeuw 0-3; Zeemeermin - Oud Geel 2-1; Bospark - Harlem Globeshotters 2-2.

ZONDAG 2DE AFDELING: FC Oostberg - VK Velle 0-0; VK Pulsh ’08 - Moerstraat 2-2; Stekene - Woodstock 66 3-3; KWb St Anna - FC Anatolia 0-0; Zogge - KWB Oppuurs 3-2; FC Karibu - FC Perforator 4-2.

ZONDAG 3DE AFDELING: KWB Elversele - Young Boys FC 3-8; FC Blessé - ’t Vlietje 1-9; Dyn. St.-Niklaas - SK Belsele 8-0; Herleving - FC Koekoek 3-2; Briel - Wijnveld 3-5; FC Entree - Scoutshuis 81 1-4.

ZAALVOETBAL

FUTSAL

EERSTE PROV.: Baert Berlare - Doordrijvers Denderleeuw 7-2; Barca Temse - Voetlicht Lebbeke 3-1; IFT De Koning - The Chaplin Aalst 1-4; Chalet Ninove - Sportschuur Gent 1-12; New Stalan - De Katte Zelzate 5-1; RSEV Gent - Windels L Oudenaarde 4-8; Ol. 80 St.-Niklaas - Cosa Nostra Mere 3-3.

TWEEDE PROV. A: Tiki Taki Zelzate - Samba’s Stars 2-4; Prosport G&W Belsele - zvc Zele 9-7; Atletico Schoonaarde - Oudenbos Loch. 8-6; Dynamo Temse - Zone 03 Bazel 4-0; Hammerboys Belsele - Wachtebeke zvc 9-5; Tilroda Tielrode - Rac. Temse 2-4; Pic. Lochristi - Futsal Temse 8-4.

TWEEDE PROV. B: RenToechnics Eeklo - Spoorloze Waarschoot gs 0-0; De Krijte Gent - Diablo 04 Gentbrugge 5-6; Atl. Adegem - Spartak Gent 3-2; Altinordu Gent - Atl. Drongen 14-2; Den Tiest Melle - Karakter Evergem 6-3; Den Boer Gent - Veugelfriends Merelbeke 4-4.

TWEEDE PROV. C: Buitenbeentje Lede - Vijv. Erpe-Mere 4-8; La Furia Lebbeke - Almet Wetteren 4-11; Oude Brug Borsbeke - Windels L Oudenaarde S1 5-0; Dug Out Aalst - Fizik Aalst 3-4; Den Berg Hillegem - Volkskring Lede 3-2; Kom. Herzele - Vot. Hamme 12-3.

DERDE PROV. A: ’t Giezeveld Wetteren - De Winter Laarne 6-4; Coupe De Ville Wetteren - Kwatrecht 8-2; Kamelenst. Wetteren - Alindo Wetteren 3-5; LB Wetteren - ’t Cuisintje Wetteren 5-1; Eendr. Laarne - Data-M Wetteren 2-11; Az. Laarne - Lazio Lede 0-11.

DERDE PROV. B: Single Stars Stekene - JC Belsele 90 4-5; Orka St.-Nikl. - Nieuwkerken zvc 2-5; Lampadaires Lokeren - Zon St. Niklaas 4-0; Sporting ’11 St.-Niklaas - DW Lokeren 3-5; Fort. Bazel - Deportivo La Turco Temse 4-5.

DERDE PROV. C: Baert Berlare R1 - Spetters Oosterzele 6-4; De Vierklavers Zottegem - Wacko’s Gent 6-5; Pique Oosterzele - Foin Aalst 5-7; City 2000 Mere - Celtic Affligem 2-5; New Stalan S1 - De Buurders Herzele uitg; Galac. Balegem - Roeligans DL Herzele 2-2.

DERDE PROV. D: Kid Smudie Gent - Interforza Gent 1-19; Neo’s Gent - Berdi Drongen 7-3; Galatasaray Merelbeke - RSEV Gent R2 7-7; Dino Lovendegem - Wanhoop Drongen 4-8; Joga Bonito Vlierzele - Deportivo Gent 2-2.

DERDE PROV. E: RD. Zelzate - Vuve Barree Gent 3-2; Arfa Gent - Retro Zelzate 3-4; Riva Utd. Destelbergen - D.C.United Zelzate 5-3; SVK OCMW Gent - Gentbrugge Allstars 2-14; De Katte Zelzate S1 - Kafka’s Gent 5-1.

DERDE PROV. F: Indoor II Gent S1 - Melle United 14-2; Vitesse Landegem - Stropkes Gent 0-7; La Doce Overmere - SVD Gent 12-3; Synergie Gent - Tolhuis Gent 3-7; Spartak Gent R1 - Fenerbache Gent 3-9.

DERDE PROV. G: De Beeste Zaffelare - Surdac Gent 1921 7-11; RSEV Gent R1 - Galatasaray Gent 2-4; Futsalclub Eksaarde - Young Ones Gent 2-3; Genc Turk Gent - Den Hoed Genk 5-0.

VZVB

EERSTE PROV.: Anadolu Zele - Forza Aalst 1-4; FC Amigos Ham - Vaneyck Gent 6-5; Gent Meridiaan - Napoli SSC Ham 5-13; Mor Lebbeke B - Kad. Hamme B 8-14.

DUVEL-LIGA

1STE AFDELING: ZVC Ostdonk United - ZVC Mega Mindy 4-10 ; ZVC PC Center Huis Jozef - ZVC Kweetnie 4-2.

Hamse Liga

REEKS 1: ADAK - AM City 5-5

REEKS 2: Ultim Shamrock - Roti Renting 3-7.

REEKS 3: Santos - Kever Boys 4-4; Reyazul - Sportman 5-4; Marleen - Belmonds 5-6; Celtic Lokeren - Jockary JRS 1-16; Underscore - Baeyens 4-9; AC Miloen - VK Zogge 4-6.

ST-LAUREINS

1STE: Keyzers - Ragazzi 9-4; Bakker Dewilde - Jabulani S 23-1; Hombre - Pub Kingston 2-4; De Bierworsten - Freds Cafe 4-9.

DE BERKEN KLEIT

Mannen: De Swaf - De Parking 9-5; ’t Lopend Vat - Vossenhol 5-3; Bakkerij Chris - Kroon-Filo 1-13; La Mouche - Porto Alegre 1-5; Irish Bastards - Garage De Pauw 2-6; Maldo Reizen - ’t Kabouterke 9-2; Old Vick - Salastraete 1-11.

Vrouwen: De Bietjes - Kleitenaerke 9-5; Timmerman - Safari-Ladies 6-4; Swaf Ladies - BB-Girls 10-1.

LAND VAN BEVEREN

REEKS 2: Ave - HDR Brandstoffen 2-9; Ecosoler Zonnep. - Vl. Huis/Were-Di 5-0; ’t Excuus - Betis 2-8; Betis - Ecosoler Zonnep. 3-3.

REEKS 3: Col. RMS - Passage 7-8; RCB Sossissen Jun. - Fc Sportif Beveren 10-2; Belgica Kallo - Bas’il 2-1.

REEKS 4: Vebrent - KA Boskot 2-1; Chiro Beveren - FC Changez 5-9; Eendracht Vooruit - R. FC Repliek 12-1; Klaveren Aas - Bottom’s Up 5-1; Toerist - VS Meteoor 3-7.

REEKS 5: FC Tandje Bij - FC Plato 10-2; FC Prinsenhof - AZ Nikolaas 13-2; The Red & Whites - Atletico Apero 10-1; KLJ Beveren - SWAT 1-2; Fc Moet Kunnen - JC Togenblik 8-1.